maat 42 is sowieso nooit een probleem. Een grotere maat hoeft dat ook niet direct te zijn. Het hangt van je schoenen af (de buitenmaat) en van de shape van het board, van de angle van je bindingen en van de wijdte van je stance. En ook nog van wat je ermee wil gaan doen. Als je ermee het park ingaat is een beetje overhang geen probleem. Anders wordt het wanneer je gaat carven.quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:08 schreef The.PhantoM het volgende:
ik ga vrijdag of zaterdag langs burnside in deventer, ff daar kijken wat ze hebben. Ik heb daar vroeger nog wel eens een paar keer geskate, de shop zag er wel leuk uit maar nooit echt in gekeken. Nog andere winkels die ik moet bezoeken? Liefst omg. Arnhem
Ik zie dat jullie het over wide boards hebben. Wanneer heb je een wide board nodig? Ik heb maat 42/42 dus US 9...
Het stond al tussen aanhalingstekens, maar ik ben zo vrij het even door te strepen.quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:26 schreef Kentaro het volgende:
Maar goed, het is zoals XL ook zegt, en wat je hier telkens ziet, men loopt tegen een 'goede' aanbieding aan en zoekt vervolgens bevestiging om die plank te kopen.
aanbieding kan meestal ook nog wel tussen aanhalingstekens. Je ziet dat mensen die wat minder bekent zijn met alle gear toch vaak met dingen worden afgescheept die wat lastiger te verkopen zijn. Merken die ophouden te bestaan zoals Jeenyus of Agency bv.quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:28 schreef XL het volgende:
[..]
Het stond al tussen aanhalingstekens, maar ik ben zo vrij het even door te strepen.
maar het suggereert ook voordelig en dat is het dan weer nietquote:Op woensdag 8 februari 2006 20:47 schreef Kentaro het volgende:
[..]
aanbieding kan meestal ook nog wel tussen aanhalingstekens. Je ziet dat mensen die wat minder bekent zijn met alle gear toch vaak met dingen worden afgescheept die wat lastiger te verkopen zijn. Merken die ophouden te bestaan zoals Jeenyus of Agency bv.
downtown (punt nl) in Den Bosch.quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:08 schreef The.PhantoM het volgende:
ik ga vrijdag of zaterdag langs burnside in deventer, ff daar kijken wat ze hebben. Ik heb daar vroeger nog wel eens een paar keer geskate, de shop zag er wel leuk uit maar nooit echt in gekeken. Nog andere winkels die ik moet bezoeken? Liefst omg. Arnhem
Ik zie dat jullie het over wide boards hebben. Wanneer heb je een wide board nodig? Ik heb maat 42/42 dus US 9...
Zit ik op bovenstaande link te kijken van NickNEC, kom ik ze spontaan tegen. Rotterdam -> Den Bosch is op zich wel te doen op een zaterdagje.quote:Op donderdag 2 februari 2006 16:23 schreef Steven184 het volgende:
Trouwens even een vraagje: Weet iemand waar je in omgeving rotterdam een Dragon DX kan kopen/passen?(goggle)
Boarden op een indoorbaan zoals Bottrop is niet zo heel verschillend van het "normale" piste werk.quote:Op woensdag 8 februari 2006 20:18 schreef Diwwek het volgende:
Vraagje:
Ik ga binnenkort voor het eerst naar een indoor ski-hal. Ik heb al 3 jaar snowboard ervaring maar nog geen indoor. Zijn er dingen die ik mee moet nemen of dingen die ik beter thuis kan laten liggen? Welke kleding kun je het beste dragen daar? En hoe koud is et binnen? Ik ga naar Bottrop trouwens!
nou dat is een beste deal! Vooral met eten en drinken zegquote:Op donderdag 9 februari 2006 09:03 schreef Flippe het volgende:
Afgelopen zomer ook wel voordelig naar Bottrop geweest....
20 Euro voor een dagticket... daaribj kon je de hele dag gratis drinken en eten (heel de dag een lopend buffet)
Jup. en zit je ook tussen de kiddo's te boarden die met pa en ma een sneeuwpop aan het bouwen zijnquote:Op donderdag 9 februari 2006 10:21 schreef mad_dog123 het volgende:
[..]
nou dat is een beste deal! Vooral met eten en drinken zeg![]()
Ik ga binnenkort weer naar snowdome (den-haag) en dat vind ik altijd wel oke! De lift loopt gewoon wat langzaam, maarja, wat wil je met een indoor-baan en veel beginners. Verder valt de drukte wel mee, en kom je voor 12,50 binnen (3uur).
Alleen voor het eten en drinken was het zeker een beste deal. Eten was vrij goed verzorgd...quote:Op donderdag 9 februari 2006 10:21 schreef mad_dog123 het volgende:
[..]
nou dat is een beste deal! Vooral met eten en drinken zeg![]()
Ik ga binnenkort weer naar snowdome (den-haag) en dat vind ik altijd wel oke! De lift loopt gewoon wat langzaam, maarja, wat wil je met een indoor-baan en veel beginners. Verder valt de drukte wel mee, en kom je voor 12,50 binnen (3uur).
Ik denk dat je eens moet beginnen met een bedrag te kiezen wat je uit wilt geven, daarnaast is het ook van belang wat je van plant bent om te gaan doen (Freeride, Freestyle enz...).quote:Op donderdag 9 februari 2006 11:11 schreef joyce_newbe het volgende:
En als ik een board wil kopen, welke zou dat het beste zijn? Ik ben 1.76 m en 58 kilo, schoenmaat 41 en vrouw. Verder heb ik geen ervaring en wil ik niet een heel duur board omdat ik maar een arme student ben. ik ben wel bereid om er iets voor neer te leggen, maar als het goedkoper kan dan kies ik dat. En ik wil een freeride board.
Alvast bedankt!!![]()
![]()
![]()
om er nog eventjes op terug te komen, die shop die de Agency adviseerd is Burnside.nlquote:Op woensdag 8 februari 2006 20:48 schreef XL het volgende:
[..]
maar het suggereert ook voordelig en dat is het dan weer niet![]()
Lekker huren dan...quote:Op donderdag 9 februari 2006 14:14 schreef NickNEC het volgende:
ik heb natuurlijk ook mijn eigen afweging, ik ben nog onervaren en wil nog geen 1000 euro neerleggen voor een set, dat speelt allemaal mee.
Hm naja er valt veel over te vinden maargoed.quote:Op donderdag 9 februari 2006 14:01 schreef Steven184 het volgende:
Misschien heb ik er wel interesse in, zeker omdat ik als ik een nieuw board ga kopen aan het einde van dit seizoen ik er een paar nieuwe bindingen op wil hebben in plaats van de flowbindingen die ik nu heb. Kan je er iets meer over vertellen?
Het besluit dat ik niet ga huren is gekomen omdat ik na 5 lessen probleemloos iedere indoorberg af ga. Zelfs al sprongetjes maak. Het gaat zo goed dat ik graag wil investeren in iets blijvends, want huren is regelrechte kapitaal vernietiging.quote:
Wat een BS. het punt is dat de Custom Ltd. veel slapper is dan de Cartel en wordt daarom praktisch alleen door railkids gebruikt icm met een jibster, dominant, streetdweller etc.quote:Op donderdag 9 februari 2006 14:14 schreef NickNEC het volgende:
[..]
In een andere shop kan ik die Option kopen: die heb ik gister nog even gebeld met de vermelding dat men (hier op het forum) zegt dat de combinatie sansalone - custom ltd erg freestyle is. Hij gaf aan dat de cartels nog meer door freestylers wordt gebruikt.
Vergeet direct alles wat de verkoper je nog meer wijs maakt, dit is keihard liegen en dat weet ie zelf ook. De cartel is misschien vergeleken bij de Custom LTD wat populairder, dat maakt hem niet meer geschikt voor freestyle, integendeel. Dat blijkt ook duidelijk uit de site van Burton en de specs van beide bindingen.quote:Op donderdag 9 februari 2006 14:14 schreef NickNEC het volgende:
In een andere shop kan ik die Option kopen: die heb ik gister nog even gebeld met de vermelding dat men (hier op het forum) zegt dat de combinatie sansalone - custom ltd erg freestyle is. Hij gaf aan dat de cartels nog meer door freestylers wordt gebruikt.
Als je dan toch zo met je kapitaal bezig bent kun je het beter meteen in iets fatsoenlijks investeren, niet dan?quote:Op donderdag 9 februari 2006 14:32 schreef NickNEC het volgende:
Het besluit dat ik niet ga huren is gekomen omdat ik na 5 lessen probleemloos iedere indoorberg af ga. Zelfs al sprongetjes maak. Het gaat zo goed dat ik graag wil investeren in iets blijvends, want huren is regelrechte kapitaal vernietiging.
Precies, Een cartel kun je het best omschrijven als all-mountain freestyle binding, redeliijk stijk en met een hoge highback. Een Custom Ltd is een parkfreestyle binding, lage highback, weinig response.quote:Op donderdag 9 februari 2006 14:57 schreef XL het volgende:
[..]
Vergeet direct alles wat de verkoper je nog meer wijs maakt, dit is keihard liegen en dat weet ie zelf ook. De cartel is misschien vergeleken bij de Custom LTD wat populairder, dat maakt hem niet meer geschikt voor freestyle, integendeel. Dat blijkt ook duidelijk uit de site van Burton en de specs van beide bindingen.
ok wanneer ik de Option Sansalone 1.57 icm Cartels + 32 Lashed neem. (indien mogelijk) Heb ik dan een board waar ik de aankomende jaren mee vooruit kan. Kentaro jij kent het board of niet?quote:Op donderdag 9 februari 2006 16:13 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Precies, Een cartel kun je het best omschrijven als all-mountain freestyle binding, redeliijk stijk en met een hoge highback. Een Custom Ltd is een parkfreestyle binding, lage highback, weinig response.
Ik heb zelf een Option Joni Makinen gehad en een ik wel eens op een Sansalone gereden en je hebt er een super board aan. Zeker in combinatie met Cartels. Die heb ik zelf sinds september en dit zijn echt goede bindingen, niets teveel en niets te weinig, licht en toch responsive.quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:17 schreef NickNEC het volgende:
[..]
ok wanneer ik de Option Sansalone 1.57 icm Cartels + 32 Lashed neem. (indien mogelijk) Heb ik dan een board waar ik de aankomende jaren mee vooruit kan. Kentaro jij kent het board of niet?
side info: 1.88 / 78 / 10,5
ik ben ook een btje aan het rond kijken voor een setup. En zit eigenlijk ook met een option board, cartels en 32 boots in m'n gedachten. Hoeveel zou jij kwijt zijn aan die setup die jij hierboven noemt?quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:17 schreef NickNEC het volgende:
[..]
ok wanneer ik de Option Sansalone 1.57 icm Cartels + 32 Lashed neem. (indien mogelijk) Heb ik dan een board waar ik de aankomende jaren mee vooruit kan. Kentaro jij kent het board of niet?
side info: 1.88 / 78 / 10,5
Bedankt voor je duidelijke verhaal. Betreft de breedte heb ik vanmiddag nog contact gehad met http://www.reprezent.nl/, (onafhankelijk) precies verteld hoe het in elkaar steekt, en gevraagd om een eerlijk advies als derden. Hij vertelde me dat de Sansalone idd een super board is en qua breedte goed kan, dit omdat mijn gewicht wat minder is. Ik moest wel goed opletten dat mijn "tenen" niet sneeuw gingen happen, maar dat verwachtte hij niet.quote:Op donderdag 9 februari 2006 20:52 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Ik heb zelf een Option Joni Makinen gehad en een ik wel eens op een Sansalone gereden en je hebt er een super board aan. Zeker in combinatie met Cartels. Die heb ik zelf sinds september en dit zijn echt goede bindingen, niets teveel en niets te weinig, licht en toch responsive.
Ik heb zelf de laatse 3 seizoenen op 32 TM2's gereden, die zijn iets stijver dan de Lashed. Maar het belangerijkste is hoe ze bij jou zitten qua pasvorm. Koop ze een beetje krap (maar niet te) Wat ik zelf altijd doe is de inliner (binnenschoen) eruit halen en dan kijken hoeveel ruimte ik heb. Het beste als je nog net 1 vinger ruimte over hebt (net als bij je vriendin)
Al met al een perfecte set-up waar je alles me kan doen en waar je de komende jaren je handen vol aan heb. Maar let wel goed of je qua breedte goed op die Sansalone past...
dan zou ik echt ff bellen met http://www.reprezent.nl/, ze hebben sinds gister 20% off, vertelde een medewerker vanmiddag. (op bindingen en boards) Volgens mij verkopen ze geen Burton.quote:Op donderdag 9 februari 2006 20:54 schreef The.PhantoM het volgende:
[..]
ik ben ook een btje aan het rond kijken voor een setup. En zit eigenlijk ook met een option board, cartels en 32 boots in m'n gedachten. Hoeveel zou jij kwijt zijn aan die setup die jij hierboven noemt?
waar bij m'n vriendin?quote:Op donderdag 9 februari 2006 20:52 schreef Kentaro het volgende:
Het beste als je nog net 1 vinger ruimte over hebt (net als bij je vriendin)
ben ik t ook wel mee eensquote:Op donderdag 9 februari 2006 16:13 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Precies, Een cartel kun je het best omschrijven als all-mountain freestyle binding, redeliijk stijk en met een hoge highback. Een Custom Ltd is een parkfreestyle binding, lage highback, weinig response.
Overdrijven is ook een vakquote:Op vrijdag 10 februari 2006 00:06 schreef Rnej het volgende:
[..]
.
sowieso is de cartel een geweldige binding![]()
Alle board en boots van Burton voor 07 zijn hier ook te vinden...quote:Op vrijdag 10 februari 2006 17:49 schreef Kentaro het volgende:
Alle bindingen van Burton voor 2007. Ze zijn dus helemaal gestopt met Carbon highbacks. Waarschijnlijk werden de warrenty requests Burton wat te gek. Gelukkig hebben ze ook die domme clip die je highback in de heelcup houdt van de Cartels afgehaald
http://www.snowboard-mag.com/node/8327
Relaxed!quote:Op vrijdag 10 februari 2006 18:09 schreef XL het volgende:
Oh ja!
Werd tijd, carbon is gewoon niet het product wat nodig is @ een binding.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 17:49 schreef Kentaro het volgende:
Alle bindingen van Burton voor 2007. Ze zijn dus helemaal gestopt met Carbon highbacks. Waarschijnlijk werden de warrenty requests Burton wat te gek. Gelukkig hebben ze ook die domme clip die je highback in de heelcup houdt van de Cartels afgehaald
http://www.snowboard-mag.com/node/8327
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |