Aha okquote:
OMG, hadden ze wel helmpjes opquote:Op dinsdag 28 maart 2006 23:57 schreef ElisaB het volgende:
Zou zomaar kunnen Bluezz. Ze doet namelijk echt raar: ze blaast, piept, zeurt en zemelt sinds een paar uurtjes en dat doet ze anders nooit. Zojuist is ze ook nog met het hele gezin van het aanrecht afgevallen
Ik zal het je nog sterker vertellen: als er iets gebeurt, bel ik eerst mamma-ElisaB en daarna post ik hier!quote:Op woensdag 29 maart 2006 10:07 schreef coolbabe het volgende:
Je hebt meldplicht vanaf nu hoorElke ochtend willen we verslag
Jij hebt andere barensnood gehad dan ikquote:Op woensdag 29 maart 2006 10:51 schreef Bluezz het volgende:
Een echte dame in barensnood, zeer herkenbaar![]()
Ik kan me nog behoorlijk goed vermaken met het rare gedrag van Pluim. Vind het wel vertederend en daardoor vermakelijk. Een beetje zielig voor Dikkertje Dap zelf, maar het zal er wel bijhoren.quote:Op woensdag 29 maart 2006 10:52 schreef Brighteyes het volgende:
En ik hoop trouwens niet dat het nog een paar dagen duurt, dan hebben we hier allemaal geen nagels meer.
quote:Op woensdag 29 maart 2006 10:52 schreef Brighteyes het volgende:
Waarom zie ik nou weer een Bluezz die omvergelopen word.
Het eerste topic wat ik check deze dagenquote:Ik ben zo benieuwd. En ik hoop trouwens niet dat het nog een paar dagen duurt, dan hebben we hier allemaal geen nagels meer.
Idem. Het is ook zo'n mooi poessie en Elisa vertelt er zo lief over, plus die leuke papa-foto.quote:Op woensdag 29 maart 2006 19:29 schreef Bluezz het volgende:
Het eerste topic wat ik check deze dagen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |