quote:Op zondag 5 februari 2006 17:50 schreef rutger05 het volgende:
Teken hier de petitie om de Denen te steunen:
http://www.petitiononline.com/danmark/petition.html
Zie ook:
www.supportdenmark.com
Onzin, dan kan je net zo goed zeggen dat die menigte voor miljoenen moslims spreektquote:Op zondag 5 februari 2006 17:42 schreef Berberleeuw het volgende:
[..]
Mee eens, maar de westerse media spreken voor miljoenen denen!
Juist, je meot dan wel consequent zijn.quote:Op zondag 5 februari 2006 17:48 schreef ChillyWilly het volgende:
[..]
Onzin, dan kan je net zo goed zeggen dat die menigte voor miljoenen moslims spreekt![]()
Bovendien staan een paar potloodlijntjes in geen verhouding met platbranden van ambassades en haatwekkende anti-westerse leuzen
Heb je de afgelopen week geslapen? :')quote:Op zondag 5 februari 2006 17:50 schreef carmiie het volgende:
--edit, ik weet het al-
k heb niet naar de radio geluisterdquote:Op zondag 5 februari 2006 17:52 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
Heb je de afgelopen week geslapen? :\')
Stel dat een moslim of willekeurige donker uitziende buitenlander nou Denemarken zou steunen, denk je dat ie dat dan zou doen na het lezen van reacties op de FP, geenstijl en dit topic?quote:Op zondag 5 februari 2006 17:50 schreef rutger05 het volgende:
Youssef roept ook op tot het steunen van de Denen.![]()
Volgens mij hebben we deze discussie en stokpaardjes al eerder gehad. De mate waarin vrijheid van provocatie of belediging moest gelden ofzo.quote:
Als deze persoon een voorstander is van de vrijheid van meningsuiting in het Westenquote:Op zondag 5 februari 2006 17:55 schreef Youssef het volgende:
[..]
Stel dat een moslim of willekeurige donker uitziende buitenlander nou Denemarken zou steunen, denk je dat ie dat dan zou doen na het lezen van reacties op de FP, geenstijl en dit topic?
Ik zou hem wel als sticker achter op mijn auto willen plakken, maar ben bang dat mijn auto dan in brand wordt gestoken.quote:
Je mag blij zijn als ik het bij je auto laatquote:Op zondag 5 februari 2006 18:00 schreef rutger05 het volgende:
Ik zou hem wel als sticker achter op mijn auto willen plakken, maar ben bang dat mijn auto dan in brand wordt gestoken.![]()
Oeh, hij schijt nu denk echt in z'n broek van angst!!!quote:Op zondag 5 februari 2006 18:02 schreef Youssef het volgende:
[..]
Je mag blij zijn als ik het bij je auto laat
Kan je ff de originele linkjes erin plakken. Deze zijn voor een ander topicquote:Op zondag 5 februari 2006 17:48 schreef Youssef het volgende:
Whehe kapot
Nou heb ik de fipo
Linkjes:
http://www.f3f3.com/rasool.php
http://www.petitiononline.com/moh12345/petition.html
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |