Hate her or love her. Dat is Raf inderdaad.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 16:03 schreef Takkembah het volgende:
[..]
Inderdaad... hate it or love it!!!
Haha, inderdaad, maar bij Raffaela is dat iets eigens, Floortje was eerst "love her". Nu is het "love her or love her not so much anymore" en in de toekomst is het dan gewoon "hate her". Tenzij ze ons gaat wegblazen met én een prachtig gezongen lied, én een overweldigende presentatie, én een geweldig karakter, én een spontaan gevoel voor humor.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 20:26 schreef Andiyan het volgende:
[..]
Hate her or love her. Dat is Raf inderdaad.![]()
Hoewel, Floortje begint daar ook al trekjes van te vertonen, iig op FOK!![]()
Kansloos.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 20:28 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Tenzij ze ons gaat wegblazen met én een prachtig gezongen lied, én een overweldigende presentatie, én een geweldig karakter, én een spontaan gevoel voor humor..
Leukquote:Op dinsdag 14 februari 2006 22:51 schreef WithMe het volgende:
Uit het videodagboek van Raffaëla:
Tijdens de opnames voor Liveshow 6
Aäron is weer aan het eten
Raffaëla filmt haar nietsvermoedende vriend Paul
Ontmoet de familie van Raffaëla!
Mee eensquote:Op donderdag 16 februari 2006 20:08 schreef Tha_Erik het volgende:
Juist de laatste paar keren wél. Ze was een paar weekjes niet helemaal vrolijk enzo, maar nu kruipt ze weer omhoog! Ik zie de oude, vrolijke Raffaela weer helemaal terug.![]()
Is er een reden dat je eerste "bahquote:
Is een markt voor hoor.quote:Op donderdag 16 februari 2006 20:49 schreef WithMe het volgende:
Ik vind persoonlijk dat je het als vrouwelijke wannabe-idol niet kunt maken om je niet onder je armen te ontharen, als je je een mouwloos shirtje vertoont. Dat zou voor mij zeker wel een afknapper zijn als ik fan van diegene was.
Whehehquote:
Is het zeker dat dat okselhaar is dan? Vaak hebben donkere vrouwen gewoon donkere plekken bij hun oksels, en sowieso kunnen oksels bij zwangere vrouwen donkere plekken vertonen. Maar ik weet niet of dat al in zo'n vroeg stadium van zwangerschap is.quote:
Zwangere vrouwen weet ik niet, dat andere klopt wel.quote:Op donderdag 16 februari 2006 20:57 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Is het zeker dat dat okselhaar is dan? Vaak hebben donkere vrouwen gewoon donkere plekken bij hun oksels, en sowieso kunnen oksels bij zwangere vrouwen donkere plekken vertonen. Maar ik weet niet of dat al in zo'n vroeg stadium van zwangerschap is.
Nee, lekker boeiend, het is maar een oksel. Volgens mij is Raffa sowieso een type dat zichzelf wel goed verzorgt.quote:Op donderdag 16 februari 2006 20:58 schreef Tha_Erik het volgende:
En dan nog is het niet zo dat er een bos of oerwoud onder d'r arm hangt.
Ja, ik kots ook op jou.quote:Op donderdag 16 februari 2006 21:00 schreef Marvellous het volgende:
Mensen die Rafaella "goed" vinden![]()
Ik dacht dat het zweetplekken waren eigenlijk. Tziet er in ieder geval niet uit als haar. Maar dan nog, van iedereen zijn wel lelijke foto's te vinden.quote:Op donderdag 16 februari 2006 20:57 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Is het zeker dat dat okselhaar is dan? Vaak hebben donkere vrouwen gewoon donkere plekken bij hun oksels, en sowieso kunnen oksels bij zwangere vrouwen donkere plekken vertonen. Maar ik weet niet of dat al in zo'n vroeg stadium van zwangerschap is.
psies, een foto is maar een moment opname, en iedereen heeft slechtere momenten. ik ben geen echte raffaela fan, maar vind dat je iemand niet kunt beoordelen o (of veroordelen op een slecht foto)quote:Op donderdag 16 februari 2006 21:07 schreef Andiyan het volgende:
[..]
Ik dacht dat het zweetplekken waren eigenlijk. Tziet er in ieder geval niet uit als haar. Maar dan nog, van iedereen zijn wel lelijke foto's te vinden.
Als ze d'r oksel scheert met een mesje of een ladyshave, dan kan 't heel goed zijn dat je bij verkeerde belichting nog iets van een donkere 'schaduw' ziet. Flateus is het iig niet.quote:Op donderdag 16 februari 2006 21:07 schreef Andiyan het volgende:
[..]
Ik dacht dat het zweetplekken waren eigenlijk. Tziet er in ieder geval niet uit als haar. Maar dan nog, van iedereen zijn wel lelijke foto's te vinden.
Het kán haast niet anders.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 13:12 schreef BVO het volgende:
Vanavond Ruth Jacott en ehm..... nog iets.
quote:
Dat was idd niet echt een succes.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 13:23 schreef Tom_Tom- het volgende:
Als ze maar niet Een Moment Zonder Jou gaat doen. Net als Dewi toen. Wat een verschrikking..
Oh ja, natuurlijkquote:Op zaterdag 18 februari 2006 13:28 schreef Tom_Tom- het volgende:
Vrij Met Mij. Inclusief schunnige gebaartjes en dansjes.
Ze doet me hier denken aan Tineke Verburg.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 13:34 schreef Tom_Tom- het volgende:
[afbeelding]
Nog een mooie foto van tante Ruth.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |