al zouden ze anders willen, dan kan dat nog niet.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:50 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik moet zeggen dat ik dit een hele slimme zet vind van denemarken.![]()
Vroeger werd je daarvoor op de brandstapel gesmeten. Meki had liever gezien dat we nog in die tijd zouden leven.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Beweren dat Jezus niet de zoon van God is, is dan ook strafbaar. Dat vind jij wenselijk?
Omdat zulk soort mensen zich véél te snel beledigd voelt.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:50 schreef Meki het volgende:
wat is er nou mis mee als je geen mensen beledigt die zo een sterke waarde hechten aan hun geloof
jep... maar we zijn ingekakt sinds de 2e wereldoorlog. Sindsdien is er geen conflict meer geweest in West Europa.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:51 schreef Idiosincrasico het volgende:
Ik vraag mij werkelijk af hoe lang de gematigde Europese burgers het wangedrag van relatief grote groepen moslims nog accepteren. Ben bang dat wanneer de bom barst in Europa kunnen er hele gekke dingen gebeuren.
als een gevolg van Europese beledigingen aan Moslims gaan andere partijen dat ook doen zoals AEL die holocaust erbij trektquote:Op zondag 5 februari 2006 13:49 schreef Flurry het volgende:
[..]
ach, flikker toch op, man... in Islamitische landen wordt er al jarenlang een enorme hetze gevoerd tegen bijvoorbeeld joden en nu een deen een paar spotprenten maakt, juist om dat aan de kaak te stellen, is met terugwerkende kracht ineens alles wat moslims fout doen daardoor gerechtvaardigd? Jij heb echt geen gevoel voor verhoudingen.
Bedanktquote:Op zondag 5 februari 2006 13:51 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
dat was enkele uren geleden al
Overigens wordt dit verbod algemeen aanvaard, maar de islamitische wereld zou te klein zijn indien de katholieke kerk een besluit zou uitvaardigen dat niet-katholieken niet meer welkom zijn in Vaticaanstad.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:51 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Misschien hecht ik wel waarde aan zaken die lijnrecht ingaan tegen dat geloof. In jouw visie moet daar dan ook rekening mee gehouden worden. Ik wil bijvoorbeeld graag een keer in Mekka rondkijken en ik ben diep beledigd omdat dit niet kans als heiden zijnde.
dat is nu post nummer 40 van je met het woord 'beledigen' erin.. Doe eens wat anders man..quote:Op zondag 5 februari 2006 13:52 schreef Meki het volgende:
[..]
als een gevolg van Europese beledigingen aan Moslims gaan andere partijen dat ook doen zoals AEL die holocaust erbij trekt
Moeten we daarheen is dat wat we willen .
en dan ga je die groep beledigen omdat ze snel beledigt worden met andere woorden je lokt het uit ?quote:Op zondag 5 februari 2006 13:52 schreef Ringo het volgende:
[..]
Omdat zulk soort mensen zich véél te snel beledigd voelt.
Net zoals je sommige mensen al op hun ziel kunt trappen door alleen maar \"je moeder!\" te roepen.
het is vast nog niet het laatste nieuws hierover.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:52 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Bedankt. Ik was het dus die het nieuws niet had gelezen. Schrik er wel weer van.
het is niet strafbaar , mekiquote:Op zondag 5 februari 2006 13:49 schreef Meki het volgende:
[..]
nee je krijgt dan geen gezeur en geen protest als men mensen gaan beledigen dan is het strafbaar
Ze moeten gewoon leren om hier tegen te kunnen. Dus moet dit heel vaak gebeuren.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:53 schreef Meki het volgende:
[..]
en dan ga je die groep beledigen omdat ze snel beledigt worden met andere woorden je lokt het uit ?
Er schijnen ook pogingen ondernomen te worden om Franse ambassades in brand te steken. Als dat gebeurt zal het echt zware consequenties hebben want de Fransen zullen dat absoluut niet pikken.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:53 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
het is vast nog niet het laatste nieuws hierover.
Denemarkenquote:Op zondag 5 februari 2006 13:39 schreef Meki het volgende:
[..]
dat maakt op zich niet veel uit
hij liet zien dat Denemarken houdt van beledigen
Zolang het bij spotprenten blijft: liever dát dan een kudde geitenneukers die met molotov-cocktails door onze straten rent.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:52 schreef Meki het volgende:
als een gevolg van Europese beledigingen aan Moslims gaan andere partijen dat ook doen zoals AEL die holocaust erbij trekt
Moeten we daarheen is dat wat we willen .
Een samenzwering! Tuurlijk!quote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef Meki het volgende:
05/02 Iran roept ambassadeur terug uit Denemarken
Iran roept maandag zijn ambassadeur terug uit Denemarken uit protest tegen de karikaturen van de profeet Mohammed, die in verscheidene Deense kranten verschenen zijn.
Dat heeft Hamid Reza Assefi, de woordvoerder van het Iraanse ministerie van Buitenlandse Zaken, zondag laten weten. \"Iran haalt zijn ambassadeur weg uit Denemarken omdat de karikaturen lelijk en smerig zijn\", zo luidde het.
De overname van de karikaturen door meerdere Europese kranten tonen volgens Assefi ook aan dat het om een samenzwering gaat tegen de islam
GZV
Beantwoord deze vragen eens Meki!quote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef milagro het volgende:
of vind jij ook dat die moskeeën in de fik mochten omdat er 1 moslim een van Gogh de strot doorsneedt?
wat denk jij dat die afslachting met ons deed? ging wel wat verder dan beledigen niet waar?
Het doel is om de duivel te dienen natuurlijk :'(quote:Op zondag 5 februari 2006 13:55 schreef Fliepke het volgende:
Vooral dat geloof in een samenzwering tegen de islam.
Met welk doel?
Whehe.. de Fransen moeten hun wapenarsenaal nog eens opschonenquote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Er schijnen ook pogingen ondernomen te worden om Franse ambassades in brand te steken. Als dat gebeurt zal het echt zware consequenties hebben want de Fransen zullen dat absoluut niet pikken.
Waar er twee vechten hebben er twee schuld. Haal die boter eens van je hoofd en accepteer dat het _niet_ allemaal onze schuld is en dat er bij moslims ook een boel fout zit. Ja, natuurlijk kunnen wij meer respect hebben voor anderen en misschien is dat ook wel wenselijk, maar je kan niet verwachten dat wij gewoon "ja meneer" zeggen en onze hele cultuur aanpassen aan jullie zonder aanpassingen van jullie kant. De moslimwereld zal ook meer respect voor onze levenswijze moeten hebben.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:52 schreef Meki het volgende:
[..]
als een gevolg van Europese beledigingen aan Moslims gaan andere partijen dat ook doen zoals AEL die holocaust erbij trekt
Moeten we daarheen is dat wat we willen .
gaat dat nou gebeuren ?? dat heeft nog nooit plaatsgevonden in jou straat of wel ??quote:Op zondag 5 februari 2006 13:55 schreef Ringo het volgende:
[..]
Zolang het bij spotprenten blijft: liever dát dan een kudde geitenneukers die met molotov-cocktails door onze straten rent.
Ik zou hem op het vliegtuig zetten en zeggen dat hij voorlopig niet terug hoeft te komen.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef Meki het volgende:
05/02 Iran roept ambassadeur terug uit Denemarken
Iran roept maandag zijn ambassadeur terug uit Denemarken uit protest tegen de karikaturen van de profeet Mohammed, die in verscheidene Deense kranten verschenen zijn.
Dat heeft Hamid Reza Assefi, de woordvoerder van het Iraanse ministerie van Buitenlandse Zaken, zondag laten weten. \"Iran haalt zijn ambassadeur weg uit Denemarken omdat de karikaturen lelijk en smerig zijn\", zo luidde het.
De overname van de karikaturen door meerdere Europese kranten tonen volgens Assefi ook aan dat het om een samenzwering gaat tegen de islam
GZV
Iran is zó grappigquote:Op zondag 5 februari 2006 13:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Een samenzwering! Tuurlijk!:\') :\'(
.
Nee, die cartoons zijn hét excuus om ambassades in brand te steken en dadelijk ook ongetwijfeld Denen, Fransen etc. in het midden-oosten te ontvoeren en/of te vermoorden. Welke pagina in je grote boek rechtvaardigt dat?quote:Op zondag 5 februari 2006 13:18 schreef Meki het volgende:
[..]
dat is slechts een excuus om ermee door te gaan met beledigen
Inderdaad. Liefst elke dag.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze moeten gewoon leren om hier tegen te kunnen. Dus moet dit heel vaak gebeuren.
nee dat vind ik niet ook daar zijn de verantwoordelijken opgepaktquote:Op zondag 5 februari 2006 13:55 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Beantwoord deze vragen eens Meki!
He Meki, waarom zo fanatiek?quote:Op zondag 5 februari 2006 13:50 schreef Meki het volgende:
[..]
wat is er nou mis mee als je geen mensen beledigt die zo een sterke waarde hechten aan hun geloof
Ja, die moeten natuurlijk een reden zoeken om dat verrijkte uranium een keer 'nuttig' in te zetten ...quote:
Als de landen in Europa een beetje ballen zouden hebben, dan trok elk land in Europa nu zijn ambassadeurs terug uit Iran.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef Meki het volgende:
05/02 Iran roept ambassadeur terug uit Denemarken
Iran roept maandag zijn ambassadeur terug uit Denemarken uit protest tegen de karikaturen van de profeet Mohammed, die in verscheidene Deense kranten verschenen zijn.
Dat heeft Hamid Reza Assefi, de woordvoerder van het Iraanse ministerie van Buitenlandse Zaken, zondag laten weten. \\\"Iran haalt zijn ambassadeur weg uit Denemarken omdat de karikaturen lelijk en smerig zijn\\\", zo luidde het.
De overname van de karikaturen door meerdere Europese kranten tonen volgens Assefi ook aan dat het om een samenzwering gaat tegen de islam
GZV
Meki weet niet in welke wereld hij leeft met welke wetten en dergelijke. Wel jammer, want zo kannie alleen vluchten in 'discriminatie' en 'racisme' terwijl hij prima weet dat bepaalde dingen hier volgens de wet gewoon mogen. Als het je niet bevalt kun je naar de rechter, dat kan ook iedereen.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef milagro het volgende:
[..]
het is niet strafbaar , meki
ook Imam El Moumni mocht zeggen wat hij zei over homo\'s.
moslims mogen geen prenten maken of hebben van Mohammed, niet moslims mogen dat wel.
die krant is in Denemarken verschenen, 5 maanden geleden, al die schreeuwers in het Midden Oosten hadden helemaal geen weet van die prenten gehad, en nu weten ze dat ze bestaan, maar hebben ze nog steeds NIET gezien.
als jij niet kan wennen aan wat er in dit land, in het Westen mag en niet mag, moet je beter gaan wonen in een land waar de pers gecontroleerd wordt door de staat, eens zien of jij het daar leuker gaat vinden dan hier.
beledigen mag, en als je het tever vindt gaan stap je naar de rechter.
of vind jij ook dat die moskeeën in de fik mochten omdat er 1 moslim een van Gogh de strot doorsneedt?
wat denk jij dat die afslachting met ons deed? ging wel wat verder dan beledigen niet waar?
geen enkele pagina rechtvaardigt hetquote:Op zondag 5 februari 2006 13:56 schreef Roel_Jewel het volgende:
Ik probeer het nog een keer:
[..]
Nee, die cartoons zijn hét excuus om ambassades in brand te steken en dadelijk ook ongetwijfeld Denen, Fransen etc. in het midden-oosten te ontvoeren en/of te vermoorden. Welke pagina in je grote boek rechtvaardigt dat?
Juist.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:56 schreef Idiosincrasico het volgende:
Probleem is gewoon dat moslims vaak tot het onderontwikkelde deel van de wereldbevolking behoren. Simpele mensen laten zich nu eenmaal makkelijk opjutten door slimme idioten.
Zou een mooi gebaar naar Denemarken zijn als dat zou gebeuren.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:57 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Als de landen in Europa een beetje ballen zouden hebben, dan trok elk land in Europa nu zijn ambasadeurs terug uit Iran.
Nou dan, waarom val je je eigen collega-gelovigen dan niet eens aan en leg je hen uit dat dit niet de manier is om ongenoegen te uiten?quote:
die ambassadeur zal wel balenquote:Op zondag 5 februari 2006 13:56 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik zou hem op het vliegtuig zetten en zeggen dat hij voorlopig niet terug hoeft te komen.
En werden tegelijkertijd de Syrische en Libanese ambassadeurs uitgezet.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:57 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Als de landen in Europa een beetje ballen zouden hebben, dan trok elk land in Europa nu zijn ambasadeurs terug uit Iran.
Eerder was er een anti-cartoon demo in Iran..quote:Op zondag 5 februari 2006 13:57 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ja, die moeten natuurlijk een reden zoeken om dat verrijkte uranium een keer \'nuttig\' in te zetten ...
quote:Op zondag 5 februari 2006 13:58 schreef milagro het volgende:
[..]
die ambassadeur zal wel balen
moet ie terug naar dat verrotte Iran![]()
Zal ook wel gaan gebeuren.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:57 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Als de landen in Europa een beetje ballen zouden hebben, dan trok elk land in Europa nu zijn ambasadeurs terug uit Iran.
Nu zijn de Denen het slachtoffer. De volgende keer is het een ander Europees land, bijvoorbeeld Nederland, dat met deze idioterie te maken krijgt.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:58 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Zou een mooi gebaar naar Denemarken zijn als dat zou gebeuren.
Precies.. tijd voor een bezuiniging op ambassades.. Er kunnen er heel wat weggeruimd worden.. of in de fik gestoken worden natuurlijk.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:58 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
En werden tegelijkertijd de Syrische en Libanese ambassadeurs uitgezet.![]()
dus we mogen elkaar gaan beledigen sinds vandaag ?quote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef milagro het volgende:
[..]
het is niet strafbaar , meki
ook Imam El Moumni mocht zeggen wat hij zei over homo\'s.
moslims mogen geen prenten maken of hebben van Mohammed, niet moslims mogen dat wel.
die krant is in Denemarken verschenen, 5 maanden geleden, al die schreeuwers in het Midden Oosten hadden helemaal geen weet van die prenten gehad, en nu weten ze dat ze bestaan, maar hebben ze nog steeds NIET gezien.
als jij niet kan wennen aan wat er in dit land, in het Westen mag en niet mag, moet je beter gaan wonen in een land waar de pers gecontroleerd wordt door de staat, eens zien of jij het daar leuker gaat vinden dan hier.
beledigen mag, en als je het tever vindt gaan stap je naar de rechter.
of vind jij ook dat die moskeeën in de fik mochten omdat er 1 moslim een van Gogh de strot doorsneedt?
wat denk jij dat die afslachting met ons deed? ging wel wat verder dan beledigen niet waar?
Respecteren dat er geen tekeningen gemaakt mogen worden om iets op de hak te nemen.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:41 schreef Meki het volgende:
de Islaam is de ene na de grootste 1,3 Miljard en het respecteren van Islaam is niet veel gevraagd.
Dat ze eindelijk eens een keer de nuance gaan inzien. In plaats van een narrow-mind-vision dat alles verketterd moet moeten wat afwijkt van 'hun' ideale leer.quote:een vraagje aan jou
wat bereik je ermee om mensen te beledigen in hun waarde en de belangrijkste man van de Islaam af te schilderen als een terrorist ?
die moet vast dood, hij heeft met 'ongelovigen' contact gehad.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:58 schreef milagro het volgende:
[..]
die ambassadeur zal wel balen
moet ie terug naar dat verrotte Iran![]()
Precies en daarom moeten we nu onze ruggen rechthouden.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:59 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Nu zijn de Denen het slachtoffer. De volgende keer is het een ander Europees land, bijvoorbeeld Nederland, dat met deze idioterie te maken krijgt.
Als het geweld tegen de Europese ambassade's nog even doorgaat zie ik dat nog wel gebeuren ook.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:57 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Als de landen in Europa een beetje ballen zouden hebben, dan trok elk land in Europa nu zijn ambasadeurs terug uit Iran.
tjonge jonge.. jij bent ECHT goed in het NIET lezen wat er staat he?quote:Op zondag 5 februari 2006 13:59 schreef Meki het volgende:
[..]
dus we mogen elkaar gaan beledigen sinds vandaag ?
dus moet ik dan de actie van Denemarken en de AEL goedkeuren ?
Als er iedere keer weer gemaskerde malloten op tv verschijnen die hun gijzelaars onthoofden uit naam van Allah en zijn profeet vzmh, of bussen opblazen, of de vernietiging van de zionisten en het Westen voorspellen, mag je je dan alsjeblieft niet eens afvragen wat voor een vreemde gozer die Profeet Mihammed vzmh eigenlijk is? Als een deel van zijn volgelingen ZIJN naam gebruiken om hun eigen gruwelijke misdaden goed te praten?quote:Op zondag 5 februari 2006 13:53 schreef Meki het volgende:
en dan ga je die groep beledigen omdat ze snel beledigt worden met andere woorden je lokt het uit ?
Komt door die besnijdenis.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:59 schreef 1ofthefew het volgende:
Hoop dat men nu eindelijk gaat inzien dat de meeste moslims halve wilden zijn die een soort van ingebouwde hondsdolheid hebben waardoor ze altijd agressief reageren.
Gewoon de ambassades bewaken met soldatenquote:Op zondag 5 februari 2006 14:00 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Precies en daarom moeten we nu onze ruggen rechthouden.
Dat zeg je wel een beetje erg bot maar als je ziet dat mensen gebouwen in de fik zetten en flink gaan lopen rellen omdat er ook nog een smsje achteraan komt dat er in Denemarken een Koran wordt verbrandt...quote:Op zondag 5 februari 2006 13:56 schreef Idiosincrasico het volgende:
Probleem is gewoon dat moslims vaak tot het onderontwikkelde deel van de wereldbevolking behoren. Simpele mensen laten zich nu eenmaal makkelijk opjutten door slimme idioten.
ze weten dat het niet mag. dus hun eigen zaak ze krijgen toch strafquote:Op zondag 5 februari 2006 13:58 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Nou dan, waarom val je je eigen collega-gelovigen dan niet eens aan en leg je hen uit dat dit niet de manier is om ongenoegen te uiten?
Je ontwijkt weer de vragen en komt voor de zoveelste keer met hetzelfde verhaal aanzetten.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:59 schreef Meki het volgende:
[..]
dus we mogen elkaar gaan beledigen sinds vandaag ?
dus moet ik dan de actie van Denemarken en de AEL goedkeuren ?
Wij accepteren al jarenlang ongelofelijk hoeveelheden beledigingen, bedreigingen en ander respectloos gedrag van jullie en als daar een paar tekeningen over gemaakt worden, dan zetten jullie de wereld in brand. Repectloos kutvolk!! Denk eens na! Jullie hebben geen alleenrecht op deze wereld en als je dat claimt, dan komt daar oorlog van! Respect moet van twee(2!) kanten komen!quote:Op zondag 5 februari 2006 13:59 schreef Meki het volgende:
[..]
dus we mogen elkaar gaan beledigen sinds vandaag ?
dus moet ik dan de actie van Denemarken en de AEL goedkeuren ?
ja, zeker wetenquote:Op zondag 5 februari 2006 14:01 schreef Meki het volgende:
[..]
ze weten dat het niet mag. dus hun eigen zaak ze krijgen toch straf
Ja, laten we een paar honderd zwaarbewapende mariniers in die ambassades zetten.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:00 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Gewoon de ambassades bewaken met soldaten
was het maar rammen-dan dan zouden ze al honger hebben en was deze onzin voorbij.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:02 schreef DaveHarris het volgende:
Oh, weer beelden van Beirout op CNN.. Zielige stenengooiende Mohammedanen die zich tot op het bot gekwetst voelen..
quote:Op zondag 5 februari 2006 14:01 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Je hebt trouwens wel doorzettingsvermogen oogkleppen.![]()
WAT HEBBEN DE JODEN MET EEN DEENSE KRANT TE MAKEN?quote:Op zondag 5 februari 2006 13:52 schreef Meki het volgende:
[..]
als een gevolg van Europese beledigingen aan Moslims gaan andere partijen dat ook doen zoals AEL die holocaust erbij trekt
Moeten we daarheen is dat wat we willen .
Niet hier, inshallah.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:56 schreef Meki het volgende:
gaat dat nou gebeuren ?? dat heeft nog nooit plaatsgevonden in jou straat of wel ??
en waar is de aanleiding daarvan ?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:01 schreef Flurry het volgende:
[..]
Wij accepteren al jarenlang ongelofelijk hoeveelheden beledigingen, bedreigingen en ander respectloos gedrag van jullie en als daar een paar tekeningen over gemaakt worden, dan zetten jullie de wereld in brand. Repectloos kutvolk!! Denk eens na! Jullie hebben geen alleenrecht op deze wereld en als je dat claimt, dan komt daar oorlog van! Respect moet van twee(2!) kanten komen!
camera's erbij en live beelden uitzenden op Talpaquote:Op zondag 5 februari 2006 14:02 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ja, laten we een paar honderd zwaarbewapende mariniers in die ambassades zetten.![]()
Wat is die aanleiding volgens jou dan?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:03 schreef Meki het volgende:
[..]
en waar is de aanleiding daarvan ?
eerst de aanleiding aanpakken en dan de gevolgen ervan
wat hebben de moslims met de deense krant mee te makenquote:Op zondag 5 februari 2006 14:03 schreef 1ofthefew het volgende:
[..]
WAT HEBBEN DE JODEN MET EEN DEENSE KRANT TE MAKEN?
Gedreven door de rechtvaardigheid Allah`s zullen bepaalde loonslaafjes ook op een lege maag best in staat zijn de boterbriefjes bij elkaar te verdienen..quote:Op zondag 5 februari 2006 14:02 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
was het maar rammen-dan dan zouden ze al honger hebben en was deze onzin voorbij.
beledigingen van Denemarken en andere landenquote:Op zondag 5 februari 2006 14:03 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Wat is die aanleiding volges jou dan?![]()
Dat weet je toch? De Joden zijn de schuld van alle moslim-ellende... :')quote:Op zondag 5 februari 2006 14:03 schreef 1ofthefew het volgende:
[..]
WAT HEBBEN DE JODEN MET EEN DEENSE KRANT TE MAKEN?
En nu de AEL dit gedaan heeft mag ik Arabische ambassade`s in de fik steken..quote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Meki het volgende:
[..]
wat hebben de moslims met de deense krant mee te maken
als Denemarken niet wordt aangepakt wegens belediging mogen de andere partijen zoals AEL ook mensen beledigen
Nah.. in Indonesië zijn ze dan ook een stuk rustiger hoor.. zal hier ook wel gelden.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Gedreven door de rechtvaardigheid Allah`s zullen bepaalde loonslaafjes ook op een lege maag best in staat zijn de boterbriefjes bij elkaar te verdienen..
'Ja, foei! Dat mag je niet doen!'quote:Op zondag 5 februari 2006 14:01 schreef Meki het volgende:
[..]
ze weten dat het niet mag. dus hun eigen zaak ze krijgen toch straf
Dat mag ook.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Meki het volgende:
als Denemarken niet wordt aangepakt wegens belediging mogen de andere partijen zoals AEL ook mensen beledigen
Dat de westerse wereld de Sharia niet erkent boven de Westerse wetten?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:03 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Wat is die aanleiding volgens jou dan?![]()
dat dat maar duidelijk isquote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Jalu het volgende:
[..]
Dat weet je toch? De Joden zijn de schuld van alle moslim-ellende... :\')
Tuurlijk, die cartoons zijn de oorzaak van elf september.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Meki het volgende:
[..]
beledigingen van Denemarken en andere landen
Mja.. zie jij nu Joden op de straten staan, een consul van syrie te bestormen? Nee, kijk, puint gemaaktquote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Meki het volgende:
[..]
wat hebben de moslims met de deense krant mee te maken
als Denemarken niet wordt aangepakt wegens belediging mogen de andere partijen zoals AEL ook mensen beledigen
ga je mee?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
En nu de AEL dit gedaan heeft mag ik Arabische ambassade`s in de fik steken..![]()
Ik heb veel in verschillende landen met een overwegend islamitische bevolking mogen rondreizen. Zodoende heel veel vriendelijke mensen (moslims) ontmoet. Maar door de beperkte toegang van redelijk objectieve nieuwsbronnen hebben veel van die mensen een volkomen scheef beeld van de wereld. Dit soort mensen zijn door hun achterstand in opleiding en algemene ontwikkeling simpelweg vatbaar voor aggressieve oproepen.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:01 schreef RuL0R het volgende:
[..]
Dat zeg je wel een beetje erg bot maar als je ziet dat mensen gebouwen in de fik zetten en flink gaan lopen rellen omdat er ook nog een smsje achteraan komt dat er in Denemarken een Koran wordt verbrandt...
Ik geloof niet dat iemand er hier wakker van ligt als er in het MO een bijbel in de fik gaat, even los van het feit dat er in Denemarken geen Koran is verbrand...
dat wij vroeger zo achterlijk zijn geweest om halve apen te importeren naar nederland onder het motto lekker goedkoop.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:03 schreef Meki het volgende:
[..]
en waar is de aanleiding daarvan ?
eerst de aanleiding aanpakken en dan de gevolgen ervan
Beledigen. :'). Dat zou nog mogen ook!.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Meki het volgende:
[..]
wat hebben de moslims met de deense krant mee te maken
als Denemarken niet wordt aangepakt wegens belediging mogen de andere partijen zoals AEL ook mensen beledigen
Ja, binnen de grenzen van de wet. En die hebben ze overschreden.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Meki het volgende:
[..]
wat hebben de moslims met de deense krant mee te maken
als Denemarken niet wordt aangepakt wegens belediging mogen de andere partijen zoals AEL ook mensen beledigen
zokan ik doorgaanquote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Tuurlijk, die cartoons zijn de oorzaak van elf september.![]()
Welke oorlog in 1998?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:06 schreef Meki het volgende:
[..]
zokan ik doorgaan
11 september is het gevolg van USA oorlog Irak 1998
Het moet niet heel veel gekker worden, eens komt de dag dat de emmer wel degelijk over loopt.quote:
Flikker toch op.... alles wat jullie fout doen is onze schuld? Geloof je dat echt?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:04 schreef Meki het volgende:
[..]
beledigingen van Denemarken en andere landen
nou ik vind van niet . AEL heeft duidelijk bijgeschreven dat ze geen Joden willen beledigen.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja, binnen de grenzen van de wet. En die hebben ze overschreden.
En dan dus wel wetten die hier gelden en niet de wetten uit jullie omstreden boekje.
20.000 mensen in Beiroet nu, en dat maal.. 10? landen, is 200.000 mensen, stel dat je daar 5.000 soldaten voor nodig hebt (per ambassade), en je moet 10 gebouwen per land bewaken.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:00 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Gewoon de ambassades bewaken met soldaten
Ik zou dan toch eerder terug gaan naar de kruistichten, en zelfs nog verder terug...quote:Op zondag 5 februari 2006 14:06 schreef Meki het volgende:
[..]
zokan ik doorgaan
11 september is het gevolg van USA oorlog Irak 1998
want bin laden is een irakees?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:06 schreef Meki het volgende:
[..]
zokan ik doorgaan
11 september is het gevolg van USA oorlog Irak 1998
Ga even gauw naar ONZ.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:05 schreef 1ofthefew het volgende:
[..]
dat wij vroeger zo achterlijk zijn geweest om halve apen te importeren naar nederland onder het motto lekker goedkoop.
achteraf hadden we misschien beter apen kunnen nemen, die leren wel een keer in 40 jaar de nederlandse taal :\')
Dat weekendje vuurwerk afsteken boven Baghdad..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |