Meki mij reaktie staat nog in deel #4 als post 301 (door de grens van 300) gepost.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:07 schreef Meki het volgende:
Moslims gaan toch niet zomaar Jezus tekenen ???
Beledigd zijn is iets persoonlijks. Ik ben eerlijk gezegd ook beledigd door jouw provocerende opmerkingen. Do you care? Guess not!quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:09 schreef Meki het volgende:
[..]
nee humor is excuus - mensen moeten niet onnodig beledigd worden
het is opgeblazen en uit de hand gelopenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:11 schreef Jalu het volgende:
[..]
mensen moeten zich niet zo snel onnodig beledigd voelen door een spotprent in een vreemde krant in een ver land.
Hear, hear.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:11 schreef Jalu het volgende:
mensen moeten zich niet zo snel onnodig beledigd voelen door een spotprent in een vreemde krant in een ver land.
heb ik jou beledigd ? in welke zin en redequote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:13 schreef Ludwig het volgende:
[..]
Beledigd zijn is iets persoonlijks. Ik ben eerlijk gezegd ook beledigd door jouw provocerende opmerkingen. Do you care? Guess not!
Een vreedzame protestdemonstratie is iets anders dan een aanval op NAVO-grondgebied.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:13 schreef Meki het volgende:
[..]
het is opgeblazen en uit de hand gelopen
geen belediging geen protest
voor een kort periode, terwijl Moslimwereld Europa als voorbeeld diendequote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:07 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Je begon toch echt zelf over de moslimwereld.![]()
En de geschiedenis toont inderdaad dat het grootste deel van die moslimwereld Europese koloniėn geweest zijn.
Maar goed, dit gaat offtopic.
surequote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:10 schreef Jalu het volgende:
[..]
Hey, ik heb de leeftijd om elke zaterdagavond uit te gaan om te sjansen al lang en breed gepasseerd...
Maar het is zo fijn slachtoffer te zijn!quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:11 schreef Jalu het volgende:
[..]
mensen moeten zich niet zo snel onnodig beledigd voelen door een spotprent in een vreemde krant in een ver land.
dat was geen aanval maar een brandstichtingquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:14 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Een vreedzame protestdemonstratie is iets anders dan een aanval op NAVO-grondgebied.![]()
Meki, je bent hypocriet ten top.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:16 schreef Meki het volgende:
[..]
dat was geen aanval maar een brandstichting
Maar waarom is Europa de moslimwereld ontgroeid? Waarom hebben de technologische en wetenschappelijke revolutie niet in de moslimwereld maar in het westen plaatsgehad?quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
voor een kort periode, terwijl Moslimwereld Europa als voorbeeld diende
![]()
liever die stripjes dan dat er dagelijks van die arabieren met de meest greove doodsbedreigingen staan te kwekken. serieus, die moslims die staan te fikken en als hysterische kiddo's op tv ruitjes staan in te gooien zijn werkelijk waar geen haar beter dan die cartoonisten, in fact, ze zijn erger. weet je waarom? omdat ze alleen kwekken als iets in hun gelovige vaarwater komt. ze lopen als kippen zonder kop de meest enge dingen te roepen zonder ook maar enigszins te ebseffen wat ze roepen.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:09 schreef Meki het volgende:
[..]
nee humor is excuus - mensen moeten niet onnodig beledigd worden
Wat hebben wij daarmee te maken? Moeten wij in het Westen onze vrijheid aantasten om tegemoet te komen aan radicale moslims en moslimlanden? Voor moslims die oproepen tot terreur en het vermoorden van onschuldige Westerse burgers en dat ook doen? Voor moslims die door het lafhartig vermoorden van vrouwen en kinderen denken in het paradijs te komen? Voor moslims die vrouwen die verkracht worden stenigen en die verder vrouwen beschouwens als minderwaardig? Voor dat stelletje laffe hypocrieten? Voor moslims die geen enkele bijdrage hebben geleverd aan de welvaart of de ontwikkeling van de wereld?quote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:55 schreef Meki het volgende:
[..]
ze weten dat het verboden is in het Islaam Mohammed natekenen
nee natuurlijk niet het is uit de hand gelopen demonstratie. en het escaleertquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:17 schreef Jalu het volgende:
[..]
Meki, je bent hypocriet ten top.
Je noemt de spotprenten letterlijk een Europese aanval op moslims, en deze brandstichting mag vervolgens geen aanval genoemd worden...
Islam is een basis geweest voor Westerse ontwikkelingenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:18 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Maar waarom is Europa de moslimwereld ontgroeid? Waarom hebben de technologische en wetenschappelijke revolutie niet in de moslimwereld maar in het westen plaatsgehad?
Door de individuele vrijheid!
Lees \"The Wealth and Poverty of Nations\" van David Landes maar eens, dat zou heel verhelderend werken.
wat je ermee hebt te maken dat je respect hebt voor andere cultuur en niet zomaar mensen gaan beledigen en provocerenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:19 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Wat hebben wij daarmee te maken? Moeten wij in het Westen onze vrijheid aantasten om tegemoet te komen aan radicale moslims en moslimlanden? Voor moslims die oproepen tot terreur en het vermoorden van onschuldige Westerse burgers en dat ook doen? Voor moslims die door het lafhartig vermoorden van vrouwen en kinderen denken in het paradijs te komen? Voor moslims die vrouwen die verkracht worden stenigen en die verder vrouwen beschouwens als minderwaardig? Voor dat stelletje laffe hypocrieten? Voor moslims die geen enkele bijdrage hebben geleverd aan de welvaart of de ontwikkeling van de wereld?
Waar blijven de demonstraties in het Westen tegen gestoorde en misdadige moslims met hun terreur en hun bedreigingen tegen het Westen en Westerse burgers? Tolerantie heeft zijn grenzen en laten wij deze boodschap ook overbrengen op radicale moslimlanden en moslimlanden.
Denemarken ligt nu onder vuur, de volgende keer is het Nederland... Steun Denemarken en de Denen:
http://www.petitiononline.com/danmark/petition.html
Zie ook: www.supportdenmark.com
Mocht iemand nog andere sites weten om Denemarken en de Denen te steunen, dan deze graag ook even posten
Klopt, maar de islam is vervolgens stil blijven staan, ondanks dat de potentie aanwezig was.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:19 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Islam is een basis geweest voor Westerse ontwikkelingen
http://www.elsevier.nl/op(...)/index.html%3Cbr/%3E
Ik weet de inspanning alleen al je waarschijnlijk een hersenbloeding oplevert, maar, zie de cartoon dan ook als een uit de hand gelopen grapje.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:19 schreef Meki het volgende:
[..]
nee natuurlijk niet het is uit de hand gelopen demonstratie. en het escaleert
de islam niet, de arabische wereld. en natuurlijk komen er veel mooie dingen uit het midden oosten. zegt dat iets over de technologie, welstand etc etc NU? nah...ze hebben niet eens hun doodstraf ge-upgrade van steniging tot electrische stoel...quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:19 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Islam is een basis geweest voor Westerse ontwikkelingen
http://www.elsevier.nl/op(...)/index.html%3Cbr/%3E
De islam d8 het is genoeg geweest nu mogen jullie een x :')quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:20 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Klopt, maar de islam is vervolgens stil blijven staan, ondanks dat de potentie aanwezig was.
dat niet dat is onnodig en de premier kon er iets doen ( praten met de ambassadeurs maar dat heeft ie geweigerd paar maanden geleden ). dat is de kern van het verhaalquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:20 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Ik weet de inspanning alleen al je waarschijnlijk een hersenbloeding oplevert, maar, zie de cartoon dan ook als een uit de hand gelopen grapje.
bestudeer wat Arabische wereld voor de islam was, en bestudeer wat Arabische wereld de eerste 5 eeuwen van de islam was.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:21 schreef Jerruh het volgende:
[..]
de islam niet, de arabische wereld. en natuurlijk komen er veel mooie dingen uit het midden oosten. zegt dat iets over de technologie, welstand etc etc NU? nah...ze hebben niet eens hun doodstraf ge-upgrade van steniging tot electrische stoel...
"een betere wereld begint bij jezelf"quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:20 schreef Meki het volgende:
[..]
wat je ermee hebt te maken dat je respect hebt voor andere cultuur en niet zomaar mensen gaan beledigen en provoceren![]()
Nogmaals, en dit is al de zoveelste keer: Die premier heeft niks te maken met wat een onafhankelijke krant afdrukt!quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:22 schreef Meki het volgende:
[..]
dat niet dat is onnodig en de premier kon er iets doen ( praten met de ambassadeurs maar dat heeft ie geweigerd paar maanden geleden ). dat is de kern van het verhaal
en wat is de islam NU?!?!quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
bestudeer wat Arabische wereld voor de islam was, en bestudeer wat Arabische wereld de eerste 5 eeuwen van de islam was.![]()
Weet je Meki, ik heb veel begrip voor andersdenkenden en zo. Maar dit selectieve langetenengezeik dat echt als een soort giftig eerste moslimgebod prominent aan de binnenkant van de oogleden van bijna elke moslim getatoeeerd lijkt te staan, dat begin ik echt meer dan kotsbeu te worden.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:19 schreef Meki het volgende:
[..]
nee natuurlijk niet het is uit de hand gelopen demonstratie. en het escaleert
Vertel eens wat het verschil was?quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:22 schreef Triggershot het volgende:
bestudeer wat Arabische wereld voor de islam was, en bestudeer wat Arabische wereld de eerste 5 eeuwen van de islam was.![]()
Nee, in Europa leidde de verlichting en de grotere individuele vrijheid tot de industriėle revolutie. Door het gebrek aan vrijheid in de moslimwereld kon daar geen industriėle revolutie plaatsvinden. Laat staan een wetenschappelijke revolutie die bepaalde religieuze dogma's aan zou tasten.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:21 schreef Triggershot het volgende:
De islam d8 het is genoeg geweest nu mogen jullie een x :\')
de leiding der islam is afgeschaft. Kalifaat, 1924, Ataturk enzoquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:23 schreef Jerruh het volgende:
[..]
en wat is de islam NU?!?!
vertel maar...
Niet meer dan een gevaar voor vrede en vrijheid over de hele wereld. Er komt werkelijk niks goeds van momenteel.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:23 schreef Jerruh het volgende:
[..]
en wat is de islam NU?!?!
vertel maar...
Er worden wel meer mensen geprovoceerd in het Westen Meki. Genoeg andere groepen die te kakken worden gezet. Gelukkig zijn er weinig groepen die dan zo krankzinnig en misdadig reageren als deze achterlijke groep. Het gaat om een kwestie van respect, respect dat (radicale) moslims niet tonen. Het Westen heeft het recht om woedend te zijn na alle bedreigingen en terreur tegen het Westen en niet andersom.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:20 schreef Meki het volgende:
[..]
wat je ermee hebt te maken dat je respect hebt voor andere cultuur en niet zomaar mensen gaan beledigen en provoceren![]()
En vervolgensook waarom die wereld na die vijf eeuwen praktisch stil is komen te staan.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
bestudeer wat Arabische wereld voor de islam was, en bestudeer wat Arabische wereld de eerste 5 eeuwen van de islam was.![]()
Lees eens, ik zou zeggen bestudeer.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:24 schreef primusinterpares het volgende:
[..]
Vertel eens wat het verschil was?
Waarom deed Zuid-Afrika dat wel ??quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:23 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Nogmaals, en dit is al de zoveelste keer: Die premier heeft niks te maken met wat een onafhankelijke krant afdrukt!
Christelijke europa heeft een millenium stil gestaanquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:25 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
En vervolgensook waarom die wereld na die vijf eeuwen praktisch stil is komen te staan.![]()
Waarom legt een kip wel een ei en een konijn niet? What the fuck hebben ze met elkaars beleid te maken?quote:
Nu nog even een reactie op mijn andere post.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:25 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Christelijke europa heeft een millenium stil gestaan
dan is er iets mis met de vrijheid van meningsuitingquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:24 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Er worden wel meer mensen geprovoceerd in het Westen Meki. Genoeg andere groepen die te kakken worden gezet. Gelukkig zijn er weinig groepen die dan zo krankzinnig en misdadig reageren als deze achterlijke groep. Het gaat om een kwestie van respect, respect dat (radicale) moslims niet tonen. Het Westen heeft het recht om woedend te zijn na alle bedreigingen en terreur tegen het Westen en niet andersom.
Er is geen contradictie tussen wetenschap en islamquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:24 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Nee, in Europa leidde de verlichting en de grotere individuele vrijheid tot de industriėle revolutie. Door het gebrek aan vrijheid in de moslimwereld kon daar geen industriėle revolutie plaatsvinden. Laat staan een wetenschappelijke revolutie die bepaalde religieuze dogma\'s aan zou tasten.
donequote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:26 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Nu nog even een reactie op mijn andere post.![]()
omdat Zuid-Afrika het wilt oplosssen en Europa niet die maakt het ergerquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:26 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Waarom legt een kip wel een ei en een konijn niet? What the fuck hebben ze met elkaars beleid te maken?
Vandaar mijn clou.... is de tegenwoordige islam niet achterhaald door de moderne westerse tijdsgeest of is het in gegijzeld door het fundi terroristische gedachtengoed.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:24 schreef rutger05 het volgende:
Er worden wel meer mensen geprovoceerd in het Westen Meki. Genoeg andere groepen die te kakken worden gezet. Gelukkig zijn er weinig groepen die dan zo krankzinnig en misdadig reageren als deze achterlijke groep. Het gaat om een kwestie van respect, respect dat (radicale) moslims niet tonen. Het Westen heeft het recht om woedend te zijn na alle bedreigingen en terreur tegen het Westen en niet andersom.
Er is al drie keer gezegd dat dit een rechterlijke uitspraak betreft, dat is iets heel anders. probeer dat nu te onthouden!quote:
Op sommige punten wel, maar ook die discussie hoort hier niet thuis.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:27 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Er is geen contradictie tussen wetenschap en islam
blabla, vertel mij, wat betekent de islam voor innovatie, wat betekent islam voor ontwikkeling? wat betekent islam voor andere volkeren?quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:24 schreef Triggershot het volgende:
[..]
de leiding der islam is afgeschaft. Kalifaat, 1924, Ataturk enzo
(geen sprake meer van DE islam)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |