Ja, het is haar naar het hoofd gestegenquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:19 schreef Sjet het volgende:
[..]
Thanks Cuall![]()
Mijn god, wat haalt Viool zich nou weer in haar hoofd?![]()
			
			
			
			Welterustenquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:20 schreef Talitha het volgende:
Ik ben een beetje moe, dus vandaag zwaai ik een keertje éénmalig voor iedereen de aankomt en iedereen die weggaat![]()
![]()
![]()
			
			
			
			Ik weet niet hoelang die email zichtbaar was, maar weet bijna zeker dat de regie de inhoud/impact van het mailtje over het hoofd heeft gezienquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:21 schreef cuall het volgende:
[..]
Ja, het is haar naar het hoofd gestegen, maar de timing van die cap was wel sublliem
![]()
			
			
			
			Doei Talitha, ga maar lekker luierenquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:20 schreef Talitha het volgende:
Ik ben een beetje moe, dus vandaag zwaai ik een keertje éénmalig voor iedereen de aankomt en iedereen die weggaat![]()
![]()
![]()
			
			
			
			Viola zal het zeker niet leuk vinden, het is per slot toch een privé mailtje die ze aan het maken wasquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:22 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoelang die email zichtbaar was, maar weet bijna zeker dat de regie de inhoud/impact van het mailtje over het hoofd heeft gezien
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:20 schreef Talitha het volgende:
Ik ben een beetje moe, dus vandaag zwaai ik een keertje éénmalig voor iedereen de aankomt en iedereen die weggaat![]()
![]()
![]()
			
			
			
			
			
			
			
			Waarom ze die dan in godsnaam in een huis met tig camera's aan het typen is... is mij compleet een raadselquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:23 schreef cuall het volgende:
[..]
Viola zal het zeker niet leuk vinden, het is per slot toch een privé mailtje die ze aan het maken was![]()
			
			
			
			
			
			
			
			Het is ws een volslagen raadsel voor bijna iedereen. Maar we hebben het over Viool, en dat verklaart erg veel.quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:28 schreef Sjet het volgende:
[..]
Waarom ze die dan in godsnaam in een huis met tig camera's aan het typen is... is mij compleet een raadsel![]()
			
			
			
			Was volgens mij een reactie op Viool die voor de zoveelste keer zei dat haar zoon editor is,quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:30 schreef Sjet het volgende:
Iemand zegt 'mooie cut mooie cut' ............![]()
Ik snap wel dat ze iets uit de televisie wereld bedoelen maar als je het zo 'out of the blue' hoort......![]()
![]()
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:30 schreef Sjet het volgende:
Iemand zegt 'mooie cut mooie cut' ............![]()
Ik snap wel dat ze iets uit de televisie wereld bedoelen maar als je het zo 'out of the blue' hoort......![]()
![]()
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:32 schreef nachtzuster het volgende:
[..]
Was volgens mij een reactie op Viool die voor de zoveelste keer zei dat haar zoon editor is,
tegen Viool: "dan zit jij voor de tv en zegt mooie cut mooie cut"
![]()
			
			
			
			
			
			
			
			Ja dat is waar.... Viool haar bewegings redenen te ontrafelen...quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:32 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Het is ws een volslagen raadsel voor bijna iedereen. Maar we hebben het over Viool, en dat verklaart erg veel.![]()
			
			
			
			Ja ik had wel gehoord dat ze het over televisie en regiseren hadden... maar als iemand het 'cut' dan echt op zijn Nederlands uitspreekt...... dat klinkt dan ineens ff heel raarquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:33 schreef cuall het volgende:
[..]
...heb ik gemist, maar kan me voorstellen dat het wat raar overkomt ja
![]()
			
			
			
			quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:38 schreef MissJ. het volgende:
Even wat typwerk verricht en het mailtje van Viola vertaald voor de nieuwe binnenkomers:
"Beste Jan,
Wat zou het geweldig zijn als ik de nieuwe DNA-pil mocht gebruiken.
Geen idee hoe het nieuwe PR plan rond dit middel in elkaar zit.
Las ergens dat Oprah Winfrey enthousiast is, wellicht leuk als, even onbescheiden, de Nederlandse Oprah Winfrey ik dus, althans, zo werd ik wel eens genoemd ook, spectaculair zou afvallen temeer omdat ik met Talpa in onderhandeling ben voor een nieuw eigen programma. Je kunt me vanaf heden nog 5 weken bereiken via dit emailadres , in het Big Brother Hotel waar ik bezig met met de Mappa Mondo aktie van het Rode Kruis, zie de live elke maandag 20.00 De mailcorrespondentie is vertrouwelijk, alleen telefoongesprekken kunnen we……..
			
			
			
			
			
			
			
			Was Ferri geloof ik, hij vertelde ook net iets over Bobo's in the bush, Viool zou als enige hebben gereageerd door gelijk haar vinger op te steken, toen iemand vroeg wie er zin had om te neukenquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:35 schreef cuall het volgende:
[..]
die is Viola ook al aardig zat denk ik dan
![]()
			
			
			
			Als Fok het iets beter zou doen, zou ook wel schelen....quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:07 schreef Talitha het volgende:
[..]
Was het misschien wel geworden als ik niet zo stom was geweest te posten. Tis inderdaad erg rustig hier.
			
			
			
			
			
			
			
			hier gaat ie nog steeds niet sneller andersquote:Op donderdag 2 februari 2006 22:13 schreef regenworm het volgende:
psstt volgens mij gaat fok iets sneller maar niet te hard![]()
			
			
			
			Wat ....... zeg ......... je ..... ?quote:Op donderdag 2 februari 2006 22:28 schreef newsman het volgende:
Doet fok het eigenlijk nog ????????
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat vraag ik me dus steeds afquote:Op donderdag 2 februari 2006 23:28 schreef Snaptnix het volgende:
doet ie 't alweer een beetje normaler?
			
			
			
			Ach... wat is normaal. Snel in ieder geval nog nietquote:Op donderdag 2 februari 2006 23:28 schreef Snaptnix het volgende:
doet ie 't alweer een beetje normaler?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Jaaaaaaaaaaaa.... hallo allemaalquote:
			
			
			
			ow... ok.... wij komen binnen en jij gaat slapenquote:Op vrijdag 3 februari 2006 00:16 schreef odie22 het volgende:
slaap lekker allemaal , het was weer gezellig , tot morgen![]()
![]()
![]()
			
			
			
			Slaap lekker Odiequote:Op vrijdag 3 februari 2006 00:16 schreef odie22 het volgende:
slaap lekker allemaal , het was weer gezellig , tot morgen![]()
![]()
![]()
			
			
			
			Nouuuu....het wordt alweer gevaarlijk traag dus is nog niet helemaal opzekerquote:
			
			
			
			
			
			
			
			ik dacht alleen ik post hem vast , tegen de tijd dat het leesbaar is , is het wel bedtijdquote:Op vrijdag 3 februari 2006 00:18 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
ow... ok.... wij komen binnen en jij gaat slapen![]()
Slaap lekker Odie
			
			
			
			Te vroeg gejuiched ben ik bangquote:Op vrijdag 3 februari 2006 00:19 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Nouuuu....het wordt alweer gevaarlijk traag dus is nog niet helemaal opzeker
			
			
			
			Daar komt het zo ongeveer wel op neer vanavondquote:Op vrijdag 3 februari 2006 00:20 schreef odie22 het volgende:
[..]
ik dacht alleen ik post hem vast , tegen de tijd dat het leesbaar is , is het wel bedtijd![]()
![]()
			
			
			
			Ik wacht nog even met juichen denk ik. Hij is erg wisselvalligquote:Op vrijdag 3 februari 2006 00:21 schreef White_Pearl het volgende:
Zowww daar zijn we weer![]()
![]()
Voor zolang als het duurt
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |