Ik denk niet dat het aan de leidingen ligt, hij zou er dan wel allang aan gewend zijnquote:Op zondag 5 februari 2006 16:10 schreef Knarf het volgende:
Katten zien 10x beter dan een mens. (een stofje op 5 meter is dus zichtbaar).
Katten kunnen tot 100.000Hz horen. (gefluit van leidingen in de muur is hoorbaar).
Hun zintuigelijk bereik is veel groter dan dat van een mens.
Ik denk dat je daar een verklaring in moet zoeken.
En vogens mij doet bijna elke kat dit. De mijne zie ik ook wel eens in het wilde weg staren en dingen volgen die ik niet zie/hoor. Maar of hij dan een entiteit aan het volgen is? Ik denk het niet.
Toen jou kat jong was keek hij dus niet 'wezenloos' rond. De mijne is nu bijna 3 jaar oud, en ik zie hem dit bijna dagelijks wel een keer doen. Net als dat het een dagelijks ritueel is dat hij 's avonds laat de kolder in de kop krijgt en mijn andere kat achtervolgt. En dat het daarna weer 'vriendjes' tijd is.quote:Op zondag 5 februari 2006 16:18 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het aan de leidingen ligt, hij zou er dan wel allang aan gewend zijn
En een stofje? Soms volgt hij het heel snel, knap stofdeeltje dat dan heel snel door de lucht zweeft.
En dat trillen met de oortjes en snorharen, en rillen met de rug dan?
Het blijft natuurlijk altijd gissen, maar ik zou het niet gek vinden als deze dieren een enorm sterke binding hebben met de paranormale wereld, buiten hun zintuigelijk bereik (of dat samen uiteraard)
quote:Op zondag 5 februari 2006 17:03 schreef Knarf het volgende:
[..]
Toen jou kat jong was keek hij dus niet \\\\\\\'wezenloos\\\\\\\' rond. De mijne is nu bijna 3 jaar oud, en ik zie hem dit bijna dagelijks wel een keer doen. Net als dat het een dagelijks ritueel is dat hij \\\\\\\'s avonds laat de kolder in de kop krijgt en mijn andere kat achtervolgt. En dat het daarna weer \\\\\\\'vriendjes\\\\\\\' tijd is.
Waar grenst jouw slaapkamer aan?quote:Op zondag 5 februari 2006 17:15 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]ik weet het, ik ken die kuren
![]()
Toen hij heel jong was had hij dit niet nee, of ik heb het niet gezien. Hij is nu bijna 8 jaar. Eigenlijk heeft hij het pas sinds we in dit huis wonen, en het beperkt zich tot de slaapkamer. Sinds een paar weken.....eigenlijk, en we wonen hier praktisch negen maanden
De slaapkamer grenst aan de woonkamer (als je binnen komt zit de woonkamer aan je rechterhand) en aan de badkamer. Muggen merk ik meteen op....ik ben namelijk heel gevoelig ervoor, ze prikken me altijd, en zoemen bij mijn oren. Dat ze er nog niet zijn zeg, meestal heb ik in februari allang muggen die me irriteren.quote:Op zondag 5 februari 2006 17:21 schreef Knarf het volgende:
[..]
Waar grenst jouw slaapkamer aan?
Staan er bomen buiten, welke leidingen zitten er, welke kamers zitten er achter, welk mugje vliegt er rond, staat de tv aan (drie huizen verder), enz.
Dit zijn dus allemaal dingen die je uit moet sluiten voordat je ook maar aan entiteiten zou kunnen gaan denken. Maar aangezien je dit nooit allemaal kunt zien, horen of ruiken wanneer jou poes dit ziet/hoort/ruikt, zul je er wel nooit achter komen.
Is dat een medium ofzo?quote:Op zondag 5 februari 2006 17:31 schreef Analyzing_Barb het volgende:
Ben benieuwd wat Jan vd Heide erover zegt de 20ste.
Knap hè? En dat ik ook nog onder normale omstandigheden gewoon thuis zit! \'t is niet waar.....quote:Op zondag 5 februari 2006 17:35 schreef Croupouque het volgende:
[afbeelding]
Ik moet toegeven, het is best knap als je zo\\\\\\\'n mooie foto kunt maken terwijl je beide armen gekruist zitten onder een strakke witte jas met sluitingen aan de achterkant.
Dat is een paragnost/hypnotherapeutquote:Op zondag 5 februari 2006 17:42 schreef lordmedelo het volgende:
[..]
Is dat een medium ofzo?
Wij hadden hier van de week mensen over de vloer die behoorlijk de weg kennen in deze materie, en die bevestigden jouw theorie.
Met de foto bedoelde ik verder niets hoor, ik wilde slechts laten zien hoe hij eruit zietquote:Op zondag 5 februari 2006 17:55 schreef Aarde het volgende:
alle katten die we gehad hebben keken wel eens zo... niks aparts dus.
leeuwen heb ik ook wel eens zo zien kijken. da\'s volgens mij normaal als ze zich aan het orienteren zijn op eten oid. ach en misschien zien ze wel geesten. fijn voor ze dan
het zal vast een functie hebben - maar welkequote:Op zondag 5 februari 2006 18:11 schreef crackhead het volgende:
Katten staren gewoon omdat het zulke domme beesten zijn. Doen ze allemaal.
Dat je daar wat paranormaals achter zoekt vind ik heel wat vreemder dan het gedrag van je kat.
Het lijkt me helemaal prachtig als de TS dit soort gedrag beloont met snoepjes. Goed gedaan poessiwoessie zoek maar weer naar 'entiteiten'.quote:Op zondag 5 februari 2006 18:11 schreef crackhead het volgende:
Katten staren gewoon omdat het zulke domme beesten zijn. Doen ze allemaal.
Dat je daar wat paranormaals achter zoekt vind ik heel wat vreemder dan het gedrag van je kat.
Domme beesten. Wat een kortzichtig geval ben jij zegquote:Op zondag 5 februari 2006 18:11 schreef crackhead het volgende:
Katten staren gewoon omdat het zulke domme beesten zijn. Doen ze allemaal.
Dat je daar wat paranormaals achter zoekt vind ik heel wat vreemder dan het gedrag van je kat.
misschien wel, misschien niet. Maar gek ben ik niet, en ik heb ook een ratio. Net als Gij :')quote:Op zondag 5 februari 2006 18:05 schreef Zyggie het volgende:
Heb je al eens serieus bedacht dat je jezelf een waanidee zit aan te praten?
Precies, ik ben er huiverig voor. Ik laat een mooie ervaring niet verpestenquote:Op zondag 5 februari 2006 17:51 schreef Analyzing_Barb het volgende:
Laat trouwens maar, stelletje irritantjes die leuk willen zijn, terwijl je bloedserieus bezig bent![]()
Slim wil ik ze ook niet noemen. Ze hebben niet echt het wiel uitgevondenquote:Op zondag 5 februari 2006 18:14 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Domme beesten. Wat een kortzichtig geval ben jij zeg![]()
quote:Op zondag 5 februari 2006 22:26 schreef Ultrawuft het volgende:
[..]
Slim wil ik ze ook niet noemen. Ze hebben niet echt het wiel uitgevonden
De mijne ! Die komt van de katten planeet en is helderziend ....en het is een echte Alien-kat met alien ogen , ....quote:Op zondag 5 februari 2006 22:29 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik ken heel veel katten die sociaal een stuk slimmer zijn dan een hoop mensen.
quote:Op zondag 5 februari 2006 22:40 schreef pikki het volgende:
[..]
De mijne ! Die komt van de katten planeet en is helderziend ....en het is een echte Alien-kat met alien ogen , ....![]()
[afbeelding]
Dit GELOOF je toch gewoon nietquote:Op zondag 5 februari 2006 22:26 schreef Ultrawuft het volgende:
[..]
Slim wil ik ze ook niet noemen. Ze hebben niet echt het wiel uitgevonden
Het is mijn probleem niet: Het is aan JOU om dingen te verklaren niet aan MIJ.quote:Op woensdag 1 februari 2006 13:47 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Als hij staar zou hebben, hoe verklaar je dan dat dit alleen maar in de slaapkamer gebeurt?
ja of wat een domme topics openen sommige mensen.quote:Op maandag 6 februari 2006 09:03 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Dit GELOOF je toch gewoon niet![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een domme opmerkingen kunnen sommigen toch plaatsen![]()
Nee, dit komt omdat je op een bepaalde tijd eet. Het is een dagelijkse gewoonte. Geen telepatie.quote:Op woensdag 1 februari 2006 10:18 schreef Reintje het volgende:
Onze kat heeft dit ook, maar ik weet het ook van meer katten.
Poes (onze kat) kan heel gefocussed iets (wat ik niet zie) volgen in de kamer.
Van de kat van mijn nichtje ken ik verhalen die waarschijnlijk maar weinig mensen geloven (zeker na meneer van den Broeke), maar die voor mij wel bewijzen dat sommige beesten soms meer zien dan wij.
Ik bedoel maar, als een kat niet met je meeloopt naar de keuken als je koffie gaat zetten, maar wel als je een boterham gaat pakken, zijn ze kennelijk wel een beetje telepatisch...
Dan moet hij gewend zijn aan de geluiden. De telefoon gaat toch over het algemeen niet 's-nachts.quote:Op woensdag 1 februari 2006 10:39 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Dan zitten er telefoonkabels in de muren en onzichtbaar door het midden van de slaapkamer, en op bed, die hij volgt met zijn ogen! Eureka!
Zoals ik al eerder zei: staar of een andere ziekte beperkt zich niet in de slaapkamer.quote:Op woensdag 1 februari 2006 13:26 schreef MrWilliams het volgende:
jij kan misschien wel heel goede ogen hebben, maar het gaat om die van je poes.
Bottom line: Je doet aannames.
meestal ga je die aannames toetsen op basis van dingen die je al wel weet. dat gebeurt in dit geval niet. er wordt een aanname gedaan en er wordt gezegd: dit is het.
Dus:
Ga eens met je kat naar de oogarts, misschien heeft hij wel last van staar. Probeer erachter te komen wat hij ziet, hoort, voelt en ruikt. Welke lichaamstaal heeft hij als jij denkt dat hij iets ziet, etc.....
Het gaat erom dat je al het mogelijke hebt geprobeert om erachter te komen wat er is voordat je kan zeggen dat het heel plausibel is dat jouw uitspraak 'waar' is.
Er zijn nog zoveel dingen die je kunt doen voordat jouw uitspraak ook maar enigzins een bodem van waarheid krijgt. Zonder het staven van je bewering, zal het bij hard roepen en discussieren blijven.
........................................zucht................................quote:Op zondag 5 februari 2006 16:10 schreef Knarf het volgende:
Katten zien 10x beter dan een mens. (een stofje op 5 meter is dus zichtbaar).
Katten kunnen tot 100.000Hz horen. (gefluit van leidingen in de muur is hoorbaar).
Hun zintuigelijk bereik is veel groter dan dat van een mens.
Ik denk dat je daar een verklaring in moet zoeken.
En vogens mij doet bijna elke kat dit. De mijne zie ik ook wel eens in het wilde weg staren en dingen volgen die ik niet zie/hoor. Maar of hij dan een entiteit aan het volgen is? Ik denk het niet.
Welterusten Mr Williamsquote:Op maandag 6 februari 2006 10:29 schreef MrWilliams het volgende:
[..]
Het is mijn probleem niet: Het is aan JOU om dingen te verklaren niet aan MIJ.
Het gaat erom dat JIJ alle mogelijke 'aardse' oorzaken na gaat om uit te sluiten dat het daar zijn oorsprong heeft. DAARNA mag je van mijn part zeggen dat de groene blobs van sterrenstelsel hexa-348 in de 7e dimensie je katten lastig aan het vallen zijn. Dan zal ik je meteen geloven zelfs, omdat je BEWEZEN hebt dat het nergens anders aan ligt.
sorry? je beweert iets, doet een aanname, verkondigd deze maar wil niet bewijzen dat het werkelijk zo is.quote:
Houd jij je ogen maar dicht. Dat is wellicht makkelijker voor je.quote:Op maandag 6 februari 2006 13:00 schreef MrWilliams het volgende:
[..]
sorry? je beweert iets, doet een aanname, verkondigd deze maar wil niet bewijzen dat het werkelijk zo is.
word maar eens wakker, open je ogen en ga zelf nadenken
Eh? Je praat blijkbaar voor jezelf? Alsof het daarom gaatquote:Op maandag 6 februari 2006 11:55 schreef ivosnivo het volgende:
verkapt "ik wil dat mijn kat speciaal is ook al vind de rest van fok van niet" topic.
Shoo shoo, wegwezen hier. Ik heb jou niets gevraagd, zelfingenomen......weet je wat, ik hou me inquote:Op maandag 6 februari 2006 10:44 schreef ivosnivo het volgende:
[..]
ja of wat een domme topics openen sommige mensen.
Hoe dom moet jij dan wel niet zijn om een topic die jij dom vindt te lezen?quote:Op maandag 6 februari 2006 10:44 schreef ivosnivo het volgende:
[..]
ja of wat een domme topics openen sommige mensen.
Wat nou, WIL niet bewijzen? Hoor jij jezelf? HOE kan ik trachten het te bewijzen dan? Nou? Als jij een idee hebt, mag je het zeggen. Ben ik een wetenschapper?quote:Op maandag 6 februari 2006 13:00 schreef MrWilliams het volgende:
[..]
sorry? je beweert iets, doet een aanname, verkondigd deze maar wil niet bewijzen dat het werkelijk zo is.
word maar eens wakker, open je ogen en ga zelf nadenken
Juist. Goede bespiegelingquote:Op maandag 6 februari 2006 14:29 schreef CarDani het volgende:
[..]
Hoe dom moet jij dan wel niet zijn om een topic die jij dom vindt te lezen?![]()
Wie zegt dat ik een scepticus ben?quote:Op maandag 6 februari 2006 14:29 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Wat nou, WIL niet bewijzen? Hoor jij jezelf? HOE kan ik trachten het te bewijzen dan? Nou? Als jij een idee hebt, mag je het zeggen. Ben ik een wetenschapper?
Ik denk dat het niet te bewijzen valt, ik zeg zelf ook al, ook al ben ik ervan overtuigd dat het een entiteit of zo kan zijn, dat het slechts bij gissen blijft.
De geestenwereld valt (nog) niet te bewijzen, het zou de wereld op zijn kop zetten maar daar is de wereld nog niet klaar voor. Dat denk ik.
Zelfs Discovery Channel is bezig met uitzendingen omtrent waargebeurde verhalen over geesten. Kijk elke woensdag maar eens naar 'A Haunting'. En dan kan een Derren Brown, een Nanninga, een mr Williams of weet ik het wat voor scepticus met (zelfs goede) rationele zaken en verklaringen komen, waarom zouden die verhalen, die zijn nagegaan en weet ik het allemaal nog meer, geen bewijs kunnen zijn? Meetbaar of niet? Waarom?
En er zijn zoveel sceptici hier met een behoorlijke dosis zelfingenomenheid en arrogantie. Ik mag dan zwanger zijn, als ik het niet was moest ik nog kotsen. Bah.
Dan heb je haar berichten niet goed gelezen. En als je niet goed leest, luidt dit vaak tot het maken van verkeerde conclusies.quote:Op maandag 6 februari 2006 14:59 schreef MrWilliams het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik een scepticus ben?
ik heb verschillende vermoedens over het bestaan van dingen die wij nog niet kunnen verklaren, maar die kan ik niet fysiek bewijzen. ik kan ze ook niet ontkrachten, omdat ik voor zover ik weet alles ben nagegaan wat binnen mijn macht ligt om dit te proberen. ik stel me dus wel degelijk open voor dergelijke zaken, maar dan moet er wel een aannemelijke basis zijn.
Discovery is hiervan een mooi voorbeeld: In die televisieprogramma's voeren ze gefundeerd onderzoek naar verschillende fenomenen. Waarom zou jij dat dan niet kunnen?
Een ander programma om eens naar te kijken is die show waar ze twee kinderen op pad sturen om zogenaamde 'vreemde verschijnselen' te onderzoeken. Na onderzoek blijkt het iets verklaarbaar te zijn.
ik vraag je enkel en alleen eens na te gaan of het niet aan andere dingen kan liggen dan dat het 'een entiteit' zou zijn. en dat doe je niet. je sluit je simpelweg af voor die mogelijkheid. Niet echt open-minded van jouw kant.
Dat doe ik wel, bestequote:Op maandag 6 februari 2006 14:59 schreef MrWilliams het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik een scepticus ben?
ik heb verschillende vermoedens over het bestaan van dingen die wij nog niet kunnen verklaren, maar die kan ik niet fysiek bewijzen. ik kan ze ook niet ontkrachten, omdat ik voor zover ik weet alles ben nagegaan wat binnen mijn macht ligt om dit te proberen. ik stel me dus wel degelijk open voor dergelijke zaken, maar dan moet er wel een aannemelijke basis zijn.
Discovery is hiervan een mooi voorbeeld: In die televisieprogramma's voeren ze gefundeerd onderzoek naar verschillende fenomenen. Waarom zou jij dat dan niet kunnen?
Een ander programma om eens naar te kijken is die show waar ze twee kinderen op pad sturen om zogenaamde 'vreemde verschijnselen' te onderzoeken. Na onderzoek blijkt het iets verklaarbaar te zijn.
ik vraag je enkel en alleen eens na te gaan of het niet aan andere dingen kan liggen dan dat het 'een entiteit' zou zijn. en dat doe je niet. je sluit je simpelweg af voor die mogelijkheid. Niet echt open-minded van jouw kant.
De kat ondervindt geen last van dit fenomeen. Het baasje ook niet. Dus waarom therapie?quote:Op maandag 6 februari 2006 15:04 schreef ivosnivo het volgende:
heb je al is therapy overwogen voor jezelf en je kat?
Deal. Als jij dan in therapie gaat om je sociale vaardigheden wat op te krikken en wellicht daarbij je EQ.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:04 schreef ivosnivo het volgende:
heb je al is therapy overwogen voor jezelf en je kat?
Rustig.....rustig.......adem in...en....adem uit.........quote:Op maandag 6 februari 2006 15:07 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Deal. Als jij dan in therapie gaat om je sociale vaardigheden wat op te krikken en wellicht daarbij je EQ.
(ik vind het omstreden en zeer kortzichtig om te zeggen dat iemand gek is, of in therapie moet wanneer iemand denkt dat haar kat MOGELIJK geesten ziet. Sorry hoor. Misschien zit je nog steeds diep-in-de-war, en niet ik?)
quote:Op maandag 6 februari 2006 15:23 schreef CarDani het volgende:
[..]
Rustig.....rustig.......adem in...en....adem uit.........![]()
Ach ja, ain't we all sometimes...komt goedquote:Op maandag 6 februari 2006 15:27 schreef ivosnivo het volgende:
ja ik zit nog steeds als je dat bedoelt.
Nee, we waren beiden elke keer klaarwakker. Maar bedankt voor je originele suggestiequote:Op maandag 6 februari 2006 21:28 schreef RPD het volgende:
hoe ver gevorderd in je slaap was je toen je dit waarnam? ( en je kat?) ik heb namelijk eens op tv een docu gezien waarin mensen in hun slaap of een stadium voor je slaap, waarin je half wakker bent en half slaapt dingen ziet of waarneemt... dit is niet wetenschappelijk bewezen oid maar op dat moment ervaar je dingen die eigenlijk niet gebeuren, een deel van een droom vind plaats in je eigen werkelijkheid... dit verschijnsel verklaart veel alien ontvoeringen en dat soort gebeurtenissen... dus mischien was het zon ervaring? voor je kat in dit geval?
Dat overkwam me laatst. Heb ik in het dromentopic beschreven. Dat was heel vreemd zeg. Helemaal niet als een gewone droom.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:28 schreef RPD het volgende:
hoe ver gevorderd in je slaap was je toen je dit waarnam? ( en je kat?) ik heb namelijk eens op tv een docu gezien waarin mensen in hun slaap of een stadium voor je slaap, waarin je half wakker bent en half slaapt dingen ziet of waarneemt... dit is niet wetenschappelijk bewezen oid maar op dat moment ervaar je dingen die eigenlijk niet gebeuren, een deel van een droom vind plaats in je eigen werkelijkheid... dit verschijnsel verklaart veel alien ontvoeringen en dat soort gebeurtenissen... dus mischien was het zon ervaring? voor je kat in dit geval?
Dus jij was je er bewust vanquote:Op maandag 6 februari 2006 22:19 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dat overkwam me laatst. Heb ik in het dromentopic beschreven. Dat was heel vreemd zeg. Helemaal niet als een gewone droom.
Trouwens, mijn vriend heeft het ook diverse keren gezien, hoe mijn kat reageert op 'iets'quote:Op maandag 6 februari 2006 23:07 schreef RPD het volgende:
ok dan zit ik nog met een ding... ik zou doodsbenauwd worden... maar je blijft er redelijk koel onder... vaker meegemaakt of hoe zit dat?
edit: ja je bent je op dat moment bewust van wat er gebeurt, je ervaart het alsof het echt gebeurd
maar de gene die naast je ligt merkt niets... vervolgens val je weer in slaap ( min of meer) en je word weer wakker alsof er niets is gebeurd met het idee dat er je ontvoerd bent of bezocht bent door je grootste angst oid,
dan merk ik nog een ding... dit soort fenomen schijnen alleen op te duiken bij mensen die er voor open staan... ik heb namelijk nog nooit iets dergelijks gemerkt of ervaren... nou ben ik vrij nuchter en rustig maar het lijkt me erg vreemde gewaarwording als je zoiets merkt
Dus jij denkt dat een kat een engel kan tegenhouden?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 14:49 schreef Blue-eagle het volgende:
Een echt medium zou nu op je gevoel gaan in praten, je bent zwanger? Dan probeert een engel je kind te beschermen van kwaad en je kat houdt dit tegen! De kat is evil en zal ..
bladiebladiebla. Als je nou eens de moeite nam om het allemaal terug te lezen, voordat je zo binnen komt vallenquote:Op dinsdag 7 februari 2006 14:49 schreef Blue-eagle het volgende:
Dus je hebt een kat die zonder verklaring gek doet en jij denkt dat het wellicht "entiteiten" kunnen zijn. Volgens mij ben je gek en probeer je je arme kat de schuld te geven van je eigen paranoia. Maargoed, dat wil je niet horen.
Ik denk dat er een ziel in je kamer rond dwaalt die op zoek is naar eeuwige rust. Misschien is het zelfs een zielverwante geest van je kat in een vorig leven. Het kan echter ook een bescherm engel zijn die in de kat een schepsel ziet van de duivel en jou dus niet kan benaderen.
Een echt medium zou nu op je gevoel gaan in praten, je bent zwanger? Dan probeert een engel je kind te beschermen van kwaad en je kat houdt dit tegen! De kat is evil en zal ..
Enfin je kent het standaard geleuter wel.
Je ziet spoken. En niet letterlijk. Ga slapen.
Haha, Discovery Channel aanhalen als vooruitstrevend wetenschappelijk instituut......quote:Op maandag 6 februari 2006 14:29 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Wat nou, WIL niet bewijzen? Hoor jij jezelf? HOE kan ik trachten het te bewijzen dan? Nou? Als jij een idee hebt, mag je het zeggen. Ben ik een wetenschapper?
Ik denk dat het niet te bewijzen valt, ik zeg zelf ook al, ook al ben ik ervan overtuigd dat het een entiteit of zo kan zijn, dat het slechts bij gissen blijft.
De geestenwereld valt (nog) niet te bewijzen, het zou de wereld op zijn kop zetten maar daar is de wereld nog niet klaar voor. Dat denk ik.
Zelfs Discovery Channel is bezig met uitzendingen omtrent waargebeurde verhalen over geesten. Kijk elke woensdag maar eens naar 'A Haunting'. En dan kan een Derren Brown, een Nanninga, een mr Williams of weet ik het wat voor scepticus met (zelfs goede) rationele zaken en verklaringen komen, waarom zouden die verhalen, die zijn nagegaan en weet ik het allemaal nog meer, geen bewijs kunnen zijn? Meetbaar of niet? Waarom?
En er zijn zoveel sceptici hier met een behoorlijke dosis zelfingenomenheid en arrogantie. Ik mag dan zwanger zijn, als ik het niet was moest ik nog kotsen. Bah.
Ik was gewoon geïrriteerd! Wat vind jij arrogant danquote:Op dinsdag 7 februari 2006 19:12 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
Sorry Barb, maar enige arrogantie is jou ook niet vreemd hoor..![]()
Nou en, ze staan er tenminste wel open voor. Maar ja laaaaaaaat maarquote:Op dinsdag 7 februari 2006 18:49 schreef Ultrawuft het volgende:
[..]
Haha, Discovery Channel aanhalen als vooruitstrevend wetenschappelijk instituut......
Dat is wetenschap voor dummies.
Zien ze bij Discovery ook entiteiten?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 19:17 schreef Analyzing_Barb het volgende:
[..]
Nou en, ze staan er tenminste wel open voor. Maar ja laaaaaaaat maar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |