renzell, dat vind ik ook heel knap van julius!!!
![]()
en zie het verjaardagstopic voor een paar fotootjes van donderdag. en zondag vieren we 't eigenlijk pas 'echt' dus dan worden vast nog wel meer foto's gemaakt.
![]()
in ieder geval is ze al heel echt jarig, erg grappig. de kadootjes werden zeer dankbaar ontvangen en ze vindt de ballonnen en slingers ook erg mooi. als we met z'n allen voor haar zingen glundert en danst ze volop mee. piet vindt het ook erg leuk, die vraagt elke dag hoopvol: 'is het nog steeds feest?' en ja, tot en met morgen is 't hier gewoon een groot verjaardagsfeest.
![]()
gisteren werd het op het kinderdagverblijf gevierd, en daar hadden ze een hele mooie
sesamstraat-feestmuts voor haar gemaakt, en ook een mooie
pino-plaat met de namen van alle kindjes en juffen van haar groep erop. 's ochtends hebben ze er ook echt een feestje van gemaakt, met zingen en de traktaties en allemaal muziekinstrumentjes. helaas waren we vergeten de camera mee te nemen om daar te laten zodat de juffen foto's konden maken.
![]()
(maar dit is in ieder geval beter dan andersom: die keer dat piet z'n eerste verjaardag bij zijn vorige kdv vierde is er gewoon nauwelijks gevierd, geen muts, geen kadootje (niet dat dat kadootje nou zo per se moet maar ze hadden er in ieder geval wel een beetje aandacht aan mogen schenken). we hadden toen wel een camera meegegeven maar daar was niks mee gedaan. ook zo'n kdv waarbij ik wel eens twijfelde over het aantal keren dat ze de luiers verschoonden trouwens.)