Je hing aan zijn arm en die Reinhard Bücker ging gewillig neer, dat wel.quote:
quote:AC FOK! UNITED ONDERUIT OP SPEKGLADDE OOSTENRIJK PISTE
Bertus Waggelmans
In Tirol is de Nederlandse vertegenwoordiger in de UEFA Cup, AC FOK! United, gisteren flink onderuit gegaan. Trainer Bos81 had vooraf een prima strijdplan uitgedokterd om de Tiroler Lederhosen te kloppen. Hij had dit al moeten wijzigen, toen bleek dat het veld spekglad was.
Na 2 minuten kon ook dit draaiboek echter al in de prullenbak gesmeten worden. Franky McG, een man met een kaartenreputatie, kon toen al inrukken na een overtreding op Reinhard Bücker, de nationale spits van Oostenrijk. Bücker ging door na een goede pass van Heinz Willeker en werd door McG bij de arm gepakt. De geslepen Bücker stortte ter aarde als een volleerd deelnemer aan de skeleton en McG kreeg rood. Ook een gevolg van zijn naam als kaartenpakker, die in heel Europa bekend is.
Daarmee was de koek echter nog niet op voor de mannen van Bos81. Arbiter Stephen Wonder bleek de verkeerde bril mee te hebben, want de buiten het strafschopgebied ingezette overtreding van McG werd gehonoreerd met een penalty. Dat was een koud klusje voor de Servische specialist op het gebied van het voltrekken van vonnissen, Ljupko Zeldenmic. De vroege 1-0 was een enorme dreun voor ACFU, dat nooit meer in de wedstrijd kwam.
Aanvallend viel er op de spekgladde piste niets te ondernemen, het middenveld wilde te veel voetballen en vergat daarmee eveneens de gladheid van het veld. Bos81 verklaarde met name van Liechtensteins international Vaduz wat meer verwacht te hebben op deze ondergrond, maar ook "Lange Liechte" kon niks uitrichten.
De gastheren hadden na rust dan ook geen moeite om doelman pekel nog twee keer kansloos te laten. Eerst was het de Turk Yavuz Okandüz die een dribbel goed afrondde en in de slotfase was het Reinhard Bücker die met een opportunistische knal van 25 meter succes had.
Toch zien de spelers het nog niet zo somber in als coach Bos81, die in een eerste reactie aangaf dat hij dacht dat de boel "over en uit" was. Zondaar McG, de enige speler die een kaart kreeg, dacht aan "een groot complot", SCH noemde "Oostenrijkers per definitie rechts geöriënteerd en dus moeten we die flank uitschakelen", terwijl aanvoerder methodmich de Oostenrijkers zelfs "kansloze koekenbakkers" noemde. De mooiste uitspraak kwam op naam van tong80, die de Oostenrijkers vergeleek met Hilbert van der Duin. "Die juichte ooit al, maar moest nog een rondje. Nou, wij hebben nog een return."
Ook al denk ik niet dat de kans op slagen groot is, gaan we toch in beroep.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 00:31 schreef AirRaid het volgende:
gaan we nog in beroep voor die kaart van Franky?
Bertus Waggelmans, het is dat ie kreupel is, anders zat ie bij hele grote kranten!quote:Op zaterdag 11 maart 2006 00:59 schreef -Vaduz- het volgende:
Ja, goeie journalist was er mee, grote klasse.
Je mag best een keer hier komen logeren Marco. Dan kun je zien dat ik er niet uit zie als een homo maar een hele stoere meneer ben die heel hard kan schreeuwen. Bovendien heb ik veel verstand van voetbal en dat dwingt respect af. Bij het douchen maak ik altijd grapjes die de anderen in verlegenheid brengen, vooral methodmich en tong80.quote:Op zondag 12 maart 2006 15:30 schreef methodmich het volgende:
SCH, hoe is het om homo te zijn in een typisch mannelijk wereldje als het voetbal?
Marco Vermars, Deventer, 13 jaar
Omdat ik groot en sterk ben. Het is altijd zo geweest. SCH en paal, dat zijn begrippen die bij elkaar horen als groen en gras.quote:Waarom neem jij bij corners altijd een paal?
Eugène van de Wielen, Amersfoort, 10 jaar
Mezelf.quote:Wie is je favoriete ploeggenoot?
Tonnie Harmsen, Rotterdam, 12 jaar
Lijkt me niet nodig. Meisjes hebben toch hun eigen sporten. Korfballen en zo?quote:Vind jij dat meisjes op voetbal mogen?
Irene van de Laars, Zwolle, 8 jaar
Dat klopt. Zelfs wel tijdens de wedstrijd nog eens. Er ligt altijd een boek naast de paal. Momenteel lees ik het verzameld werk van Hermans.quote:Jij staat bekend als een erudiet man. Klopt het dat jij vaak kort voor de wedstrijd nog Reve leest?
Antoine de Prieëlle, Dordrecht, 10 jaar
MOet je om bij geloof niet eerst geloof hebben? Anders kun je het er niet bij hebben toch. Of denk ik nu te ingewikkeld. Ik draag altijd een zwarte onderbroek, scheer mijn SCHaamhaar voor een wedstrijd en vet mijn tepels in met Nivea, maar wil je dat allemaal echt weten?quote:Heb jij bijgeloof?
Miel Holleeder, Wormerveer, 11 jaar
Ja, dat is niet prettig. Homo's zijn ook gewoon mensen maar dat weet jij ook wel. Aan de andere kant word ik er wel sterker van. Lieg jij vaker over je leeftijd? Ik niet, ik ben 38. Ik roep ook wel eens terug. Vieze gore hetero's, vieze vaginaneukers, dat soort dingen. Dat lucht best op.quote:Vind jij het erg als de supporters van de tegenpartij lelijke dingen roepen over homo's?
Jamai Loman, Kaatsheuvel, 16 jaar
Dat komt om dat ik Homo ben, dat is de H. En in de krant stond vaak dat ik Slim voetbalde en Charismatisch was. Weet je wat dat betekent? Dat je heel leuk overkomt op mensen. Ik kreeg altijd de meeste fan mail en zo. Toen noemden ze me Slimme Charismatische Homo maar dat is zo lang he.quote:Hoe komt het dat jouw voetbalnaam SCH is geworden?
Lilian van de Bullekert, Soest, 8 jaar
Ze zijn er niet blij mee maar ik kan gelukkig veel maken. Ik moet ook aan mijn toekomst denken en ik heb beloofd om als politicus extra geld voor nieuwe ballen uit te trekken.quote:Jij bent ook actief voor de plaatselijke politiek als lijsttrekker. Mag dat van de club wel?
Markje Rutten, Dedemsvaart, 11 jaar
Beste Jasper, Heb je de laatste cd van Blof al gehoord? Nou dan!quote:Klopt het dat jij liever niet in Zeeland speelt?
Jasper Sandman, Yerseke, 10 jaar
Ik zorg dat de anderen slechter worden en ik zelf beter. Mijn sterke punt is verder mijn linkerknie, mijn rechterduim en het puntje van mijn kin.quote:Wat zijn jouw sterke punten als voetballer?
Manon Mak, Barendrecht, 12 jaar
Daar kan ik helaas niet zoveel over zeggen zonder in de problemen te koemn. Als je wilt kan ik je wel pikante foto's van haar toesturen. Laten we het er ophouden dat ik een voorkeur heb voor manwijven.quote:Hoe kom jij aan zo'n bijzondere band met verzorgster Bluezz?
René van Engelen, Utrecht, 10 jaar
Die heeft onze ploeg helaas niet. Er is helemaal geen humor.quote:Hoe vind jij de typisch platte voetbalhumor?
Marcos da Sousa, Steenbergen, 9 jaar
The Cult is een goede band, verder weet ik niet wat je bedoelt Martijn, maar als je een keer wil komen logeren.quote:Zie jij jezelf als een cultheld?
Martijn van Pee-Esvee, Zelhem, 10 jaar
Drie katten, Kriebel, Koen en Djamu. Jammer dat je geen jongen bent anders vroeg ik of je een keer kwam logeren.quote:Wat voor huisdieren heb je?
José Ellekes, Goudriaan, 9 jaar
Hoi Woutertje, als je een keer wil komen logeren dan...............oh sorryquote:Op zondag 12 maart 2006 17:25 schreef Eilanden het volgende:
En een nagekomen vraag, dames van de redactie waren die vergeten:
Klopt het dat je in het veld liever aan de linker- dan aan de rechterkant speelt?
Woutertje Bosch, 10 jaar
BIjna alle spelers van het eerste zijn al geweest. Nog 2 te gaanquote:Op zondag 12 maart 2006 17:40 schreef methodmich het volgende:
De antwoorden konden geloof ik niet allemaal door de censuur heen.
Wie is de volgende in de rij trainer Bos?
Ah binnenkort een vragenlijst.quote:Op zondag 12 maart 2006 18:02 schreef Bos81 het volgende:
[..]
BIjna alle spelers van het eerste zijn al geweest. Nog 2 te gaan
Eerst Tha_Dark en als afsluiter komt jpzegthallo. Tussen deze twee door komt ook nog AirRaid aan de beurt.
De redactie heeft als het goed is de adressen/telefoonnummers van de kinderen, dus dat wordt allemaal geregeldquote:Op zondag 12 maart 2006 21:09 schreef EnGCatjuh het volgende:
Als je je adres er nou ook even bijgezet had, SCH, dan weten de kinderen hoe ze met je in contact kunnen komen voor een logeerpartijtje. Of je telefoonnummer natuurlijk.
Of moeten zulke dingen via de redactie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |