Dat snap ikquote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:03 schreef regenworm het volgende:
[..]
Vind het niet erg dat hier een SC plaats vind.
Alleen wordt het nu heel lastig volgen.
Die is van PC eend. Dat je die gemist hebt, er zijn er nog veel meerquote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:16 schreef Isabeau het volgende:
Oh, ik heb op deze link http://media.putfile.com/BB5-Zing-vecht-huil-lach geklikt en zit nu met een brok in mijn keel! Wat mooi!!!![]()
Wat geweldg, aan wie heb ik dat te danken? Mijn eeuwige dank en een levenslange garantie nooit een ban op TTK te krijgen![]()
hoi hoi ff een snelle reactie hierop voordat ik weer uitgemaakt wordt voor slechte moeder.....ik heb idd de afgelopen 2 nachten lang doorgefokt, maar geloof me om de 3 uur ongeveer wordt Jos echt wel verzorgd, en sochtends om 9 uur gaat gewoon de wekker weer hoe moe ik ook ben van de vorige nacht cq ochtend, overdag ben ik alleen maar bezig met mn dochtertje, mn hond en het huishouden, omdat ze savonds meestal slaapt heb ik dan pas tijd te fokken......zo dat moets ik ff kwijt, kga nu snel boodschappen doen en met de hond lopen......ik hoop vanavond ff weer langs te komen ,maar weet het niet zeker want menno komtquote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:34 schreef berney het volgende:
[..]
Ja, dat begrijp ik dus niet he. s'nachts fokken, overdag slapen en een baby van 3 maand.![]()
Hèhè, ff zoeken in BB5, maar hier zijn er nog een paar:quote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:24 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind hem geweldig! Ik wil hem op mijn pc hebben, maar ik kan het filmpje niet kopiërenIk heb nog een keer gekeken en straks nog een keer en...waar zijn de andere filmpjes!
Psssstquote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:24 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind hem geweldig! Ik wil hem op mijn pc hebben, maar ik kan het filmpje niet kopiërenIk heb nog een keer gekeken en straks nog een keer en...waar zijn de andere filmpjes!
De garoetenquote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:35 schreef tann het volgende:
ps, ik lees wel alle vorige topics hoor, iemand vroeg zich dat af maar kweet niet meer wie, ik later als ik er weer ben ff terugkomen op dat crackhoer gedoe, en waarom ik het groningse dialect echt vreselijk vind maar toch een zak ships puut chips noemhelp me ff herinneren ook aan de dingen dan die ik vergeten ben,en verder heb ik weer erg moeten lachen van alles wat ik gemist heb
laters
als het goed is zou Lieske misschien ook vanavond bij Tanja op visite zijn (als ze beter was) en Menno dan.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 16:52 schreef Isabeau het volgende:
Oh, dat is vrij laat. Ze is dus neem ik aan ook in de andere BB topics geweest hè? Ga ik daar maar eens lezen, wan tik had best veel vragen voor Tanja.
Nu Lieske nog! Ik ben heel BB dol geweest op Lieske![]()
Nou, als ze langs Hoogeven rijden mogen ze wel een kopje koffie komen halenquote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:41 schreef Djovah het volgende:
als het goed is zou Lieske misschien ook vanavond bij Tanja op visite zijn (als ze beter was) en Menno dan.
Reken er niet al te vast op, maar ik duim met je meequote:Op dinsdag 31 januari 2006 19:11 schreef kidami het volgende:
Wie weet, misschien zien we Menno hier ook nog vanavond !!
klopt werk met firefox alleen is de kans groot dat je in de verkeerde topic gaat posten.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:05 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dat snap ikMaar alles wat op de streams gebeurd bespreken we iig op de normale SC dus dit gaat an sich alleen over Tanja en tussendoor gewoon wat geklets enzo
Ik weet niet welke browser je gebruikt maar het schijnt dat Mozilla tabs ondersteund dan kan je gewoon op een makkelijke manier 2 topics in de gaatjes houden
Tann je bent geen slechter moeder hoor dat heb je ons de laatste dagen BB5 laten zien.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:32 schreef tann het volgende:
[..]
hoi hoi ff een snelle reactie hierop voordat ik weer uitgemaakt wordt voor slechte moeder.....ik heb idd de afgelopen 2 nachten lang doorgefokt, maar geloof me om de 3 uur ongeveer wordt Jos echt wel verzorgd, en sochtends om 9 uur gaat gewoon de wekker weer hoe moe ik ook ben van de vorige nacht cq ochtend, overdag ben ik alleen maar bezig met mn dochtertje, mn hond en het huishouden, omdat ze savonds meestal slaapt heb ik dan pas tijd te fokken......zo dat moets ik ff kwijt, kga nu snel boodschappen doen en met de hond lopen......ik hoop vanavond ff weer langs te komen ,maar weet het niet zeker want menno komt
Waarom woon ik toch altijd uit de buurtquote:Op dinsdag 31 januari 2006 18:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nou, als ze langs Hoogeven rijden mogen ze wel een kopje koffie komen halen
Trek het je niet aan. Mensen die je een crackhoer noemden en iets tegen je roken hadden, houd je toch.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:32 schreef tann het volgende:
[..]
hoi hoi ff een snelle reactie hierop voordat ik weer uitgemaakt wordt voor slechte moeder.....ik heb idd de afgelopen 2 nachten lang doorgefokt, maar geloof me om de 3 uur ongeveer wordt Jos echt wel verzorgd, en sochtends om 9 uur gaat gewoon de wekker weer hoe moe ik ook ben van de vorige nacht cq ochtend, overdag ben ik alleen maar bezig met mn dochtertje, mn hond en het huishouden, omdat ze savonds meestal slaapt heb ik dan pas tijd te fokken......zo dat moets ik ff kwijt, kga nu snel boodschappen doen en met de hond lopen......ik hoop vanavond ff weer langs te komen ,maar weet het niet zeker want menno komt
eHH heb Tanja nooit uitgescholden voor wat dan ook.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 20:04 schreef TanjaFan het volgende:
[..]
Trek het je niet aan. Mensen die je een crackhoer noemden en iets tegen je roken hadden, houd je toch.
Je hebt respect afgedwongen in deze reeks. Menno gaf oppervlakkige antwoorden, maar jij was gewoon recht voor z'n raap.
Contractueel ben ik wel benieuwd of je al die dingen wel mag zeggen.
Maar je weet ook dat ik met je moeder heb gesproken, en jullie maken van je hart geen moordkuil.
Ik vind persoonlijk dat je geen BN'er bent. Want je had een wereldprimeur. En je weet ook dat je dat niet hebt uitgebuit. Je hebt gewoon klasse.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |