quote:Zeg Bijsmaak; je had dus een kans en hebt die afgewezen?
Slim zeg!
Zoveel kansen krijg je niet.
Ik heb ooit eens gesolliciteerd bij Tempo Team Groningen voor de functie Helpdeskmedewerker (je moet wat), en ben uitgenodigd, ik moest een test doen (geslaagd). Ik zou op een soort wachtlijst komen, want het ging hier om een functie met veel verloop ('We gaan je voorstellen').quote:Op dinsdag 31 januari 2006 10:15 schreef LangeTabbetje het volgende:
Ik hoorde laatst nog zo'n raar verhaal.....
Een vriend van mij zit al een tijdje zonder werk. Hij solliciteren bij een bedrijf in Amsterdam, hardstikke leuk gesprek van beide zijden zegt ie. Wordt ie een tijdje later gebeld, met de mededeling "we doen het niet want je woont een beetje ver weg". Dan denk ik bij mezelf, dat kun je toch al zien op de sollicitatiebrief ???/
Dat kreeg ik ook te horen nadat ik de eerste keer bij Peak IT langs ging.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 10:15 schreef LangeTabbetje het volgende:
Ik hoorde laatst nog zo'n raar verhaal.....
Een vriend van mij zit al een tijdje zonder werk. Hij solliciteren bij een bedrijf in Amsterdam, hardstikke leuk gesprek van beide zijden zegt ie. Wordt ie een tijdje later gebeld, met de mededeling "we doen het niet want je woont een beetje ver weg". Dan denk ik bij mezelf, dat kun je toch al zien op de sollicitatiebrief ???/
Nodig iemand dan niet uit voor een gesprekquote:Op dinsdag 31 januari 2006 10:25 schreef SimtekF1 het volgende:
[..]
Dat kreeg ik ook te horen nadat ik de eerste keer bij Peak IT langs ging.![]()
Of eigenlijk: 'kijk eens naar een routeplanner voor je iemand uitnodigt voor een gesprek'quote:Op dinsdag 31 januari 2006 10:26 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Nodig iemand dan niet uit voor een gesprek![]()
in reactie tot sportscub:quote:Op dinsdag 31 januari 2006 10:08 schreef Koningin het volgende:
Vervolg van: Werk vinden is op dit moment lastig (deel 6)
Laatste post (van Sportscub):
[..]
Jammer. Helaas willen bedrijven vaker 36/ 40 uur per week.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 14:31 schreef MaLo het volgende:
Helaas, ik mag niet komen op gesprek voor de functie medewerker e commerce die me zo leuk leek. Ze zoeken echt een fulltimer en ik ben maximaal 32 uur in de week beschikbaar, omdat ik ook nog voor mijn dochtertje wil zorgen.
Jammer hoor, het was precies op het raakvlak van toerisme en ict, mijn beide studies. (Heb eerst KHBO Toerisme gedaan en ben nu bijna afgestudeerd aan HBO Bedrijfskundige Informatica)
Het is zo moeilijk een parttime baan in de ICT te vinden en ik heb gewoon geen zin om op een reisbureau terecht te komen. En ik ben bang dat het daar wel op uit gaat draaien. Dan had ik net zo goed mijn tweede studie niet hoeven doen.
* MaLo gaat even treuren
Je zou toch denken dat je met zo'n diploma wel een baan kunt vinden. Balen dat je al zolang werkloos bent, het lijkt me dan steeds moeilijker worden om aan de bak te komen.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 14:47 schreef Sportscub het volgende:
Helaas heb ik een opleiding afgerond; HBO CE!
32 uur is ook echt maximaal, mijn vriend zou dan ook 32 uur gaan werken.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 14:40 schreef Koningin het volgende:
Ik vind 32 uur met een kind best al veel hoor (en 2 studies afgemaakt)!
Succes MaLo, er komt wel wat voorbij voor jou.
Zoiets had ik ook toen ik nog werkloos was.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 10:24 schreef Berkery het volgende:
[..]
Ik heb ooit eens gesolliciteerd bij Tempo Team Groningen voor de functie Helpdeskmedewerker (je moet wat), en ben uitgenodigd, ik moest een test doen (geslaagd). Ik zou op een soort wachtlijst komen, want het ging hier om een functie met veel verloop ('We gaan je voorstellen').
Affijn, ik bellen om de zoveel weken, krijg ik ook uiteindelijk te horen dat ik te ver weg woon![]()
![]()
Wat een kutstreek! Ik heb me toevallig net (via internet) ingeschreven bij twee uitzendbureaus. Ik hoop toch niet dat ze me zoiets gaan flikkenquote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:09 schreef PDOA het volgende:
[..]
Zoiets had ik ook toen ik nog werkloos was.
*verhaal*
Ik heb gemerkt dat vooral Tempo Team en Adecco je vaak van het kastje naar de muur sturen. Met de andere heb ik niet zoveel tot geen problemen.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 17:00 schreef MaLo het volgende:
[..]
Wat een kutstreek! Ik heb me toevallig net (via internet) ingeschreven bij twee uitzendbureaus. Ik hoop toch niet dat ze me zoiets gaan flikken.
Ik zou er niet teveel van aantrekken. Gewoon doorsolliciteren.quote:Op woensdag 1 februari 2006 12:32 schreef Mereltje het volgende:
Ik was laatst uitgenodigd voor een gesprek, maar was op vakantie. Ik de kreeg de uitnodigngsbrief op een vrijdagavond toen ik thuis kwam. Maandag op vakantie gebeld dat ik niet kon komen op gesprek maar graag als het zou kunnen de week erop een gesprek zou willen hebben. Ik zou terug worden gebeld, niet dus! Heb eind van de week weer gebeld waarom zij niet hadden gebeld, diegene die er over ging was er niet maar ik zou deze maandag terug worden gebeld. Je raadt het al het is nu woensdag en ze hebben niet meer gebeld. Ik vind het rond uit onbeschoft, ik hoef daar niet eens meer aan het werk!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |