Ik vind het toch wel erg arrogant over komen.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:37 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Dat is toch ook zo. Als Feyenoord nu alles wint zijn ze kampioen, dus hebben ze het in eigen hand.
Whehequote:Op maandag 6 februari 2006 20:37 schreef Version1 het volgende:
filmpje deed me denken aan dit filmpje:
http://www.youtube.com/w/Henry-tunnel?v=CIkD8A6faZo&search=henry%20tunnel
Ik geniet er echt van dat jouw mening sinds een aantal weken de waarheid eer aan doet.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:39 schreef tong80 het volgende:
Wat is Rabarbara Barend ontzettend weerzingwekkend ongegeneerd afschuwelijk niet te evenaren slecht
ik zie het ook eindelijk sinds wekenquote:Op maandag 6 februari 2006 20:34 schreef Nashje het volgende:
En weer kom ik er net op tijd achter dat het niet meer op RTL 5 te zien is maar op RTL 7.
Hij is wat dikker geworden, ondanks zn dagelijkse hardloopsessie om 06.30 uur.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:42 schreef Butra het volgende:
Ik heb al maanden niet meer gekeken, maar wat ziet die Derksen er slecht uit zeg tegenwoordig.
Is-ie ziek ofzo?
Ik denk erover om een fanclub over hem op te richten.quote:
ja duh dat komt nog wel een paar x terug hoorquote:Op maandag 6 februari 2006 20:41 schreef H.Flick het volgende:
Ah, toch nog even Ajax.
maak eens een site aan danquote:Op maandag 6 februari 2006 20:44 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Ik denk erover om een fanclub over hem op te richten.
Ik registreer www.johan-derksen.com wel ffquote:
Die aanwezigheid van wedstrijdbeelden is de belangrijkste reden dat ik kijkquote:Op maandag 6 februari 2006 20:48 schreef tong80 het volgende:
Zo nu tien minuten wedtrijdbeelden daarna 5 minuten reclame en we zijn weer bijna halverwegen het programma
En de beelden hebben we al gezien. Dan kijken we alleen nog voor de reclamequote:Op maandag 6 februari 2006 20:51 schreef LuukBes het volgende:
Van het leuke geneuzel aan tafel moet dit programma het idd niet meer hebben.
En voor het afzeiken van mensen om de lachers op de hand te krijgen.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
En de beelden hebben we al gezien. Dan kijken we alleen nog voor de reclame
spamquote:Op maandag 6 februari 2006 20:53 schreef -J-D- het volgende:
Word ook lid van de Johan Derksen fanclub
www.johan-derksen.com
Nee foute humorquote:
Ze begint er net over.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:58 schreef Erwtensoep het volgende:
Heeft Barend het al over de colum gehad?
vautjequote:Op maandag 6 februari 2006 21:00 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Jawel, toch? Ik hoorde het woord 'column'
Dat is toch al vanaf het begin geweestquote:Op maandag 6 februari 2006 21:08 schreef LuukBes het volgende:
Ze nemen haar niet meer serieus. En terecht. Dom kind.
yeah, leuke uitzending de grote kale leider heeft ook genoeg te meldenquote:Op maandag 6 februari 2006 21:10 schreef MaxPower het volgende:
Ik vind het een topuitzending eigenlijk. Barbara blijft redelijk op de achtergrond, Herik heeft aardig wat te melden, Johan is kritisch op de gast, Hanegem heeft zinnige opmerkingen en Gijp probeert niet de lolbroek uit te hangen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |