En als 'ie dat wel had was het een mindere voetballer?quote:Op maandag 30 januari 2006 02:10 schreef tong80 het volgende:
Draagt geen gouden kettingen en geen zwarte zonnebril onder een baketbalpetje op zijn dreadlocks.
Precies.quote:Op maandag 30 januari 2006 02:38 schreef MaxPower het volgende:
Het type Cocu bestaat al als voetbalterm.
Een allround speler die nooit verzaakt. En nooit zeurt.
Eens. Onbegrijpelijk dat die kerel op zo'n leeftijd nog zo verschrikkelijk goed is.quote:Op maandag 30 januari 2006 02:45 schreef rubbereend het volgende:
Philip is de beste voetballer die er op de Nederlandse velden rond loopt.
Kick anders een topic van 3 jaar geleden omhoogquote:Op maandag 30 januari 2006 02:49 schreef golfer het volgende:
Valt me toch tegen dat tong80 niet eerder in dit topic heeft gereageerd:
Het grote Phillip Cocu topic
Open anders weer eens een topic.quote:Op maandag 30 januari 2006 02:50 schreef tong80 het volgende:
Kick anders een topic van 3 jaar geleden omhoog
vind je 't erg als ik pas?quote:Op maandag 30 januari 2006 02:25 schreef tong80 het volgende:
Trouwens iedere jongen droomt ervan dit shirt ooit te mogen dragen :
- shirt -
Zijn droom kwam uit
Cocu is subliem, maar ik hou toch m'n hart een beetje vast dat ie op het WK niet nog zo'n fout als tegen de Tsjechen maakt. Behalve dat heb ik vanaf het begin van z'n carrière van z'n spel genoten.quote:Op maandag 30 januari 2006 07:21 schreef Suijk het volgende:
Nou nou, die paar posts. Cocu vind ik ook de beste speler die er nu in NL rondloopt. Het valt me reuze mee, dat hij op deze leeftijd nog geen grote terugval heeft gehad. Al heeft hij af en toe ook z'n foutjes tegenwoordig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |