quote:Op zondag 29 januari 2006 12:33 schreef BVO het volgende:
Daarnaast: een Madonna zingt echt niet veel beter hoor. Het gaat in de internationale muziekbusiness voor 80% om uitstraling en performance, die heeft ze in ieder geval wel. Een Floortje zou het met d'r uitstraling internationaal gezien nooit halen, Raffaëla veel eerder.
Tsja, een of twee keer slecht presteren kan maar op een gegeven moment houdt het op.quote:Op zondag 29 januari 2006 13:12 schreef --Globe-- het volgende:
Ze valt meer en meer tegen, gisteren was het wel aardig maar daar was ook wel alles mee gezegd. Ik had niet verwacht dat ze op de kruk terecht zou komen.. dacht dat ze nog best wel wat fans had maar die haken dus ook wel af.
quote:Op zondag 29 januari 2006 13:06 schreef Svensational het volgende:
Ach, zelfs met het geluid uit vind ik er weinig aan.
Moet deze zijn: Theater-Trio: Lady Marmelade.quote:Op zondag 29 januari 2006 14:02 schreef Yeahinho het volgende:
Theater-Trio: Lady Marmelade doet het niet.
Jij vond haar goed, heel veel anderen niet, vandaar dat ze niet veel stemmen kreeg.quote:Op zondag 29 januari 2006 13:33 schreef charmed_angel het volgende:
In de studio gister was Raffaela echt wel goed! Nu ik het terug luister op internet is ze nog steeds goed! Wat deed ze op de kruk?
Ik vond juist dat ze Disco Inferno niet goed zongt, ze zat er regelmatig naast....quote:Op zondag 29 januari 2006 15:40 schreef Californian_dreamer het volgende:
neej, ik kan inderdaad niet zeggen dat ze gisteren goed was...ze heeft denk ik te vroeg gepiekt, en dan valt alles daarna nog al tegen. zo gauw ze weer op het niveau van disco inferno zit, of daar ook maar enigzins in de buurt, dan hoor je mij niet meer klagen...en laat ik het geluid aan
in vond dat ze gisteren ook weer straalde...quote:Op zondag 29 januari 2006 15:51 schreef BVO het volgende:
Och, het maakt me nog niet eens uit of dat 100% perfect gezongen was. Ze maakte er een show van, straalde en zong vrij goed. Op die manier had ze makkelijk de finale gehaald.
ik wel gisteravond weer.....quote:Op zondag 29 januari 2006 15:53 schreef BVO het volgende:
Ze straalt nog steeds wel, maar tijdens die workshop was ze op het podium als een vis in het water, zo kwam het over. Dat heb ik sindsdien niet meer gezien helaas.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |