Die kan wat hebbenquote:Op zondag 29 januari 2006 05:51 schreef PC eend het volgende:
Morbide![]()
Ik hoop dat Tanja het kan hebben, ik denk van wel![]()
Tuurlijk vind ik dat, ik heb aan niemand een hekel eigenlijk............nee, echt nietquote:Op zondag 29 januari 2006 05:47 schreef Arliator het volgende:
[..]
Dat je me een klein beetje aardig vind?het meeste is nog echt waar ook, sssst, niet verder vertellen
Wat is morbide?quote:Op zondag 29 januari 2006 05:51 schreef PC eend het volgende:
Morbide![]()
Ik hoop dat Tanja het kan hebben, ik denk van wel![]()
Ik zag het!quote:Op zondag 29 januari 2006 05:45 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Geeft niet...Siberia is ook een van mijn "hits"
Heb net een nieuw nr gepost
EDIT: Past bij stream 1+2Het boek
Hee die was eerlijk, was op het persoon gespeeld,ze heeft een bijzondere smile. maar als iedereen nu gaat roepen dat ze gek waren van Tanja dan ga ik een Pistool aanschaffen of zoquote:Op zondag 29 januari 2006 05:48 schreef PC eend het volgende:
[..]
Dan had je het naat smoelentopic moeten zien, dat is heel hatelijk bedoeld hoor
Dat klinkt inderdaad niet netjes. Maar via boulevard hoorde ik ook dat je eerst zou komen, maar dat dat niet door ging omdat je eisen had mbt opmaak en kleding en dat ze daarom van de afspraak afgezien hebben omdat ze niet op die eisen in wilden gaan. Wat is daar van waarquote:Op zondag 29 januari 2006 05:49 schreef tann het volgende:
[..]
boulevard maakt me belachelijk mbt de verwekker en noemde Jos Belinda, ondanks dat ik rookte vind ik dat niet netjes voor Jos, BvdD zijn leuk, had ik niet verwacht maar dat zijn 2 lieve mannen, was erg leuk daar te mogen komen
Absurd, walgelijk etcquote:
Helaas...was het maar waarquote:Op zondag 29 januari 2006 05:53 schreef Sjet het volgende:
[..]
Ik zag het!![]()
Ik vind 'm heel mooinog niet zo betoverend als Siberia, maar prachtig!
Jij maakt ze allemaal zelf? [afbeelding] Knap zeg!![]()
Zit te denken om weer ff naar FB te gaanquote:Op zondag 29 januari 2006 05:53 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Absurd, walgelijk etc
Tenminste, dat denk ik
Je gaat me toch niet een ban aansmeren?quote:Op zondag 29 januari 2006 05:54 schreef PC eend het volgende:
[..]
Zit te denken om weer ff naar FB te gaan
Ik was wel gek van Tanja iigquote:Op zondag 29 januari 2006 05:53 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Hee die was eerlijk, was op het persoon gespeeld,ze heeft een bijzondere smile. maar als iedereen nu gaat roepen dat ze gek waren van Tanja dan ga ik een Pistool aanschaffen of zo![]()
Hahha, ik weet wat morbide betekent, maar ik kon zijn opmerking niet plaatsen. Nu wel, hij heeft al geantwoord.quote:Op zondag 29 januari 2006 05:53 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Absurd, walgelijk etc
Tenminste, dat denk ik
Arlliquote:Op zondag 29 januari 2006 05:56 schreef Arliator het volgende:
[..]
Hahha, ik weet wat morbide betekent, maar ik kon zijn opmerking niet plaatsen. Nu wel, hij heeft al geantwoord.![]()
Als je Tanja hebt weggejaagd ga ik het zeker proberenquote:Op zondag 29 januari 2006 05:55 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Je gaat me toch niet een ban aansmeren?![]()
Past toch helemaal bij het nummer (toch?)quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |