Inderdaad, als je ze allemaal zo optelt... grappig
![]()
Wat ik dan ook raar vind, is dat bijvoorbeeld die groep van die Latina [hoe heet ze ook alweer?] en Mr. Echo [Simon Adebisi uit OZ!!] en "onze" groep elkaar nooit eerder zijn tegengekomen
![]()
Het is duidelijk dat allebei de groepen veel van het eiland hebben gezien, maar elkaar nog nooit?? Ook nooit horen roepen [er wordt met regelmaat geschreeuwd] enzo. Volgens mij moet in ieder geval Locke wel zowat heel het eiland hebben gezien!
En als Ethan bij "The Others" hoort, dan zijn Jack en Kate daar in de buurt geweest, toen ze Charlie hebben gered, en "The Others" zitten blijkbaar dichtbij de groep van Latina en Mr. Echo, aangezien zij veel aanvaringen met elkaar hebben.
Ik vraag me af of de groep van Latina en Mr. Echo ooit van het monster gehoord hebben of hebben gezien [ze weten tenslotte ook hoe The Others [die zij overigens gewoon "they" noemen] eruitzien]. Anders is het wel grappig; "wij" hebben dan het monster, zij "The Others"
![]()
Dan nog even iets anders:
Als heel Lost voorbij is, of misschien voor het laatste seizoen, kunnen ze nog een seizoen maken [of een bonus DVD releasen, al zouden ze daarmee de kosten er volgens mij niet uitkrijgen] waarin we alles te zien krijgen van wat de andere groep mee heeft gemaakt sinds de crash, inclusief
hun flashbacks, tot aan het moment dat ze Sawyer uit het gat halen [vanaf daar zien wij gewoon alles wat er bij hun gebeurt]. Precies genoeg materiaal voor één seizoen [plus vier afleveringen] en dan zien we eindelijk hoe alles bij hun is gegaan