Goeie vraag.. je liep langs en je had iig je jas aan...quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:49 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Wat was ik aant doen ? want dat ben ik namelijk zelf vergeten
Ik gok dattie daar ook al zn 3 hersencellen voor nodig heeft om dat te kunnen volhouden.quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:53 schreef Janetje het volgende:
[..]
Goeie vraag.. je liep langs en je had iig je jas aan...
Ik heb nachtdienst, dus ik ben officieel pas drie uur aan het werkquote:Op donderdag 26 januari 2006 22:47 schreef Bizznitch het volgende:
[..]
moet je niet slapen men! bij jou is het toch al bijna 3:00 ofzo !?
Ooohquote:Op donderdag 26 januari 2006 22:53 schreef Janetje het volgende:
[..]
Goeie vraag.. je liep langs en je had iig je jas aan...
Dat was idd in de c1000quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:01 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Ooohen was dat in de c1000 of niet ? want als ik nog met me jas aanliep ging ik naar achter om me fiets binnen te zetten
Maarja ik ben douchen, laters mense
Ow jeh dan hebje me dus gezienquote:
oh johquote:Op donderdag 26 januari 2006 23:00 schreef rompompom het volgende:
[..]
Ik heb nachtdienst, dus ik ben officieel pas drie uur aan het werk
En ik loop 'maar' drie uurtjes voor, dus het is pas twee uur
daar ben ik eigenlijk ook wel benieuwd naar.. en wat voor bedrijf je bij werktquote:Op donderdag 26 januari 2006 23:03 schreef Bizznitch het volgende:
[..]
wat moet je allemaal doen tijdens je dienst.... gewoon generatoren controleren ofzo en shit of allemaal andere spannende shit
We varen zaterdag pas uit, misschien zelfs zondag pas, dus dan ga ik pas écht aan het werk.quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:03 schreef Bizznitch het volgende:
[..]
oh joh dus je kan de hele nacht door fokken!? wat moet je allemaal doen tijdens je dienst.... gewoon generatoren controleren ofzo en shit of allemaal andere spannende shit
maar wat moet je nu dan doenquote:Op donderdag 26 januari 2006 23:19 schreef rompompom het volgende:
[..]
We varen zaterdag pas uit, misschien zelfs zondag pas, dus dan ga ik pas écht aan het werk.
Er wordt een pijpleiding aangelegd op de bodem, van Qatar naar de Verenigde Arabische Emiraten. Daar is een bepaald ontwerp voor gemaakt en aan boord van het schip waar ik zit, controleren we of die wel een beetje binnen dat ontwerp blijft. Daarbij ben ik degene die alle meetsensoren binnen krijgt op de computer (positie van het schip, positie van de onderwaterrobot waarmee de pijpleiding in de gaten wordt gehouden en nog wat andere dingen) en daarvan maakt software die ik bedien een plaatje op een scherm. Daarnaast maken we aantekeningen van de positie waar de leiding de bodem raakt op het moment dat daar om gevraagd wordt.
[/notedop]
Sorry voor het slaapverwekkende verhaalquote:Op donderdag 26 januari 2006 23:22 schreef Misstique het volgende:
Slapen.
Tiekquote:Op donderdag 26 januari 2006 23:22 schreef Misstique het volgende:
Slapen.
ohjoh das tofquote:Op donderdag 26 januari 2006 23:26 schreef rompompom het volgende:
[..]
Ik zit achter de computer, voornamelijk.
Desalniettemin.quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:46 schreef cerror het volgende:
Immers.
Ik heb er geen problemen mee! En het komt vaak zat voor dat je ook effe wat anders doet hoor, dus het is nooit saaiquote:
Daarentegen!quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:46 schreef cerror het volgende:
Immers.
Ha! Daar ontsnap ik dan mooi aan!quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:56 schreef cerror het volgende:
Seizoen 1 van Family Guy is nog niet binnen, vervloekt zijn alle heiligverklaarde zielen.
Biz heeft je vast al heilig verklaard.quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:58 schreef rompompom het volgende:
[..]
Ha! Daar ontsnap ik dan mooi aan!
quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:56 schreef cerror het volgende:
Seizoen 1 van Family Guy is nog niet binnen, vervloekt zijn alle heiligverklaarde zielen.
Volgens wie ben jij heilig dan (naast je moeder).quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:59 schreef Janetje het volgende:
[..]
Ik ben niet vervloekt! Gmenut..
Dat gaat niet om m'n ziel...quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:59 schreef cerror het volgende:
[..]
Biz heeft je vast al heilig verklaard.
Je moet ze ook afvoeren!quote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:02 schreef Donnie.Darko het volgende:
Ik heb vandaag geen flikker uitgevoerd.
quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:59 schreef cerror het volgende:
[..]
Biz heeft je vast al heilig verklaard.
Stiekem wel hč? Nymph dat je bent.quote:
Come on... ik ben gewoon heilig...quote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:02 schreef cerror het volgende:
[..]
Volgens wie ben jij heilig dan (naast je moeder).
Op een betere wereld.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:10 schreef Janetje het volgende:
[..]
Waar zouden we zijn zonder Janetje, het heilige boontje...
Hmm.. dat is wel weer helemaal waar....quote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:12 schreef cerror het volgende:
[..]
Op een betere wereld. [afbeelding]
Get a room!quote:
quote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:20 schreef Bizznitch het volgende:
[..]
Oh HansIk wil de liefde met je bedrijven
!
quote:
Wat?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:21 schreef rompompom het volgende:
[..]
Pfft, je kan er zelf ook wat van hoor
Wanneer ben ik klef dan?quote:
quote:
God.. als we nu ook al scores gaan bijhouden...quote:
Ja dan!?!?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:40 schreef Janetje het volgende:
[..]
God.. als we nu ook al scores gaan bijhouden...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |