en mijn god wat heerst hij! ik hoop dat hij snel naar .nl komt voor een gigjequote:De nieuwe plaat van Richard Ashcroft staat vol met kritiek op de Amerikaanse president George Bush. Dat vertelt de voomalig zanger van The Verve aan nme.com.
Richard Ashcroft uit kritiek op Bush
'Keys tot the world' is het derde soloalbum van Ashcroft. De cd ligt 23 januari in de winkels. Volgens de Britse zanger is het zijn meest politieke album tot nu toe. Met de cd zou hij duidelijk willen maken dat Bush en andere conservatieven de wereld niet beter maken.
Ashcroft plaatst op de nieuwe cd ook vraagtekens bij het geloof. In het lied 'Why not nothing' vraagt de zanger zich af waarom de wereld zo conservatief en religieus is geworden. "Het is geen atheïstisch lied. Ik wil alleen maar duidelijk maken dat er ook mensen zijn die het niet nodig vinden fanatiek in iets te geloven."
Richard Ashcroft trad 7 juli op in het Gelredome in Arnhem als voorprogramma van Coldplay. Dat was de dag van de bomaanslagen in Londen.
In de jaren '90 brak Ascroft door met The Verve. 'Bitter sweet symphony' uit 1997 is het meest bekende lied van de band. Tijdens het Live 8-concert in Hyde Park voerde Ashcroft dit nummer op met Coldplay.
Ik zal eens even [medium] aanzwengelen.quote:Op donderdag 26 januari 2006 16:14 schreef Elusive het volgende:
ken je z'n solo albums? net iets beter dan het matriaal van The Verve!
Ja kijk, dat was nu precies ook mijn gedachte ...quote:Op donderdag 26 januari 2006 20:24 schreef cafca het volgende:
Goed artiest!
gelukkig zingt-ie beter dan dat-ie eruit ziet....
De barman keek ook wat verbaasd toen ik in plaats van een \beer' een biertje bestelde. Heb de laatste tijd wel vaker het idee bij concerten in de UK te zijn. Maar goed: was een prima optreden verder.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 16:41 schreef Elusive het volgende:
inderdaad, al na 30 minuten, zulleen veel engelsen aanwezig zijn denk ik
was net te laat, maar ach jah, wel 2 kaarten voor de Arctic Monkeys weten te bemachtigen![]()
Easyjetquote:Op donderdag 9 maart 2006 09:39 schreef Maestrov het volgende:
Heb de laatste tijd wel vaker het idee bij concerten in de UK te zijn.
klinkt goed, stuk beter dan in voorprogramma van coldplay.. lucky man vind ik ook wel z'n beste nummer..quote:Op woensdag 12 april 2006 08:34 schreef dontbelievethetruth het volgende:
ik krijg te horen van fabchannel dat ze nog altijd geen toestemming hebben gehad van het managment van Richard om het op de site te plaatsen..
maar hier krijg je alvast een voorproefje van mij
Lucky Man live @ Paradiso !
http://www.megaupload.com/?d=NM9LJ2FD
Oh de ironie.quote:Op vrijdag 14 april 2006 12:59 schreef greatgonzo het volgende:
was ie net zo depri als bij het voorprogramma van Coldplay, of viel het nu mee?
Mijn god, als je het over: "gooi jezelf voor de trein" muziek hebt...
wat? waarom?quote:Op dinsdag 30 mei 2006 21:41 schreef dontbelievethetruth het volgende:
ennnnn het is afgelast zijn optreden..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |