Diaan wel fijn dat er in ieder geval iets gaat gebeuren. Het is logisch dat ze beginnen met bloedprikken en een inwendige echo. Had je die nou al eens gehad? Ik vond het wel heel erg interessant om een keertje "binnen" te kunnen kijken. En jouw manvriend zou zeker even zijn zaadjes kunnen laten controleren. Lijkt mij toch het minste dat hij zou kunnen bijdragen? Als het wel goed blijkt te zijn kunnen jullie in ieder geval 1 oorzaak elimineren. In alle vruchtbaarheidsprobleemgevallen is de oorzaak voor 1/3e bij de vrouw, 1/3e bij de man en 1/3e bij beiden te vinden, dus ik zou dat zeker laten controleren.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 09:23 schreef Diaan73 het volgende:
Even een update van mijn gyn bezoek gisteren.... zoals al verwacht, wil hij mijn hormoonhuishoding in kaart hebben. Ik moet bloedprikken (gisteren iom gyn meteen maar gedaan omdat ik toch geen cyclus heb) en ik krijg 13 februari a.s. een inwendige echo. Op 27 februari a.s. moet ik weer terug en bespreken we de hormonenhuishouding. Ook wil hij dat bf een zaadtest laat doen, maar daar twijfelen we nog over, omdat onze prioriteit bij het reguleren van de cyclus ligt. Vinden jullie dat raar?
Oef en die wachtweken zijn al zo zwaar. Geef je E.T. af en toe wat te eten en drinken Swets. Als ze zo 2 weken blijft liggen, moet er wel goed voor haar gezorgd worden hoorquote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:45 schreef Swetsenegger het volgende:
E.T. ligt thuis met d'r benen in de lucht te knijpen denk ik
Tja.... wachten...wachten....wachten...wachten
Weltrustenquote:Op vrijdag 27 januari 2006 16:18 schreef E.T. het volgende:
Ik heb lekker op de bank tv liggen kijken![]()
Ik heb heel goed gezien op de echo hoe 't embryo'tje naar binnen werd geschoten. Grappig gezicht (vorige keer keek ik toen net ff naar Swets en was 't moment voorbij).
Kan ik dan nu even in winterslaap tot 8 februari??
Ik zou hier natuurlijk een heel goedkoop geintje kunnen maken over kijken naar mij en naar binnen schieten enzo...quote:Op vrijdag 27 januari 2006 16:18 schreef E.T. het volgende:
Ik heb lekker op de bank tv liggen kijken![]()
Ik heb heel goed gezien op de echo hoe 't embryo'tje naar binnen werd geschoten. Grappig gezicht (vorige keer keek ik toen net ff naar Swets en was 't moment voorbij).
Kan ik dan nu even in winterslaap tot 8 februari??
verkouden, volle neus, oorpijn, verkouden, hoofdpijn, geen adem, had ik al verkouden gezegd?quote:Op maandag 30 januari 2006 13:36 schreef dutchie het volgende:
E.T. en Minoes hoe voelen jullie je vandaag?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |