Waar het precies zit weet ik niet. Maar: het kan slechts eenmalig, en vrijwel iedereen op eBay betaald per creditcard, waarna je dat niet meer kan ontvangen.quote:Op maandag 27 maart 2006 21:19 schreef sander815 het volgende:
weet iemand hoe je van een premium account weer een personal accoutn maakt? Wordt een beetje simpel van die fee's die ze berekenen als ik iets op ebay betaald krijg
0,35 euro (of 35 cent)...quote:Op maandag 27 maart 2006 20:13 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Als ik dat goed lees 3.4% + 0,35 cent van het bedrag, toch?
Dat moet ik dan betalen.
Ik denk dat het op je eigen naam moet staan. Anders wordt het wel heel gecompliceerd.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 08:15 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Het bank account dat je toevoegd, moet dat op je eigen naam staan?
Of mag dat ook een andere zijn?
Je hebt waarschijnlijk (net) niet genoeg geld eropstaan. Paypal heeft altijd een ongunstige valutakoers + nogwatgeldkostendedingen. Ik zou voortaan het bedrag + nog een paar dollars erop storten.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 21:40 schreef thaWarhead het volgende:
Ik heb (niet via Ebay) een artikel aangeschaft in de VS en heb met de verkoper afgesproken te betalen met Paypal. Ik heb Paypal 1 keer eerder gebruikt, en toen was ik de verkopende partij en ging alles perfect.
Nu heb ik het bedrag (55 dollar) overgemaakt naar mijn Paypal account en wil ik het naar de verkoper sturen via Send Money. Nu blijkt echter dat ik verplicht een creditcard moet hebben om geld te versturen. Maar ik heb dus geen creditcard... Enig idee of dat te omzeilen is? Ik heb overigens ook de verkoper een invoice laten sturen, maar die betalen leverde hetzelfde op
quote:Op dinsdag 28 maart 2006 11:08 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
0,35 euro (of 35 cent)...
(waarom doet driekwart van de Nederlanders dit toch fout?)
Je hebt gelijk man, ik moest 55 dollar betalen en ik had er 46 euro op gegooid (volgens XE.com $55,23) en dat is volgens Paypal 54,16. Bedankt!quote:Op dinsdag 28 maart 2006 21:56 schreef DeFlip het volgende:
[..]
Je hebt waarschijnlijk (net) niet genoeg geld eropstaan. Paypal heeft altijd een ongunstige valutakoers + nogwatgeldkostendedingen. Ik zou voortaan het bedrag + nog een paar dollars erop storten.
kennelijk welquote:Op maandag 3 april 2006 22:22 schreef __Saviour__ het volgende:
je bedoelt creditcard neem ik aan?
paypal kan toch niet zomaar geld halen van debitkaarten (zoals giropas).
Bij Paypal kan je niet rood staan.quote:Op woensdag 29 maart 2006 01:48 schreef versluis het volgende:
ROOD staan.
Misschien dat iemand het weet ik wil paypal nemen maaar absoluut nooit in het rood - komen te staan (i.v.m. fraude!)
Is dit uit te sluiten?
Dat je rekeningnummer daar staat zegt nog niet dat ze geld kunnen afhalen (als "eenmalige machtiging" o.i.d.)! Dat nummer is om vanaf te storten, of om geld terug te boeken naar je eigen rekening. Maar een "eenmalige machtiging" mogen ze NIET afhalen zonder jouw toestemming, en zullen ze dus ook niet doen.quote:Op maandag 3 april 2006 22:21 schreef mschol het volgende:
hmm kwam er net achter dat je je giropas kan koppelen aan je paypal account en dan trekken ze geld daarvanaf als het niet op je paypal staat...
zie:
My Account -> Profile -> Financial Information ->Bank Accounts
Dat kan je bij zoveel site's. Bv bij de Simyo site om beltegoed op te waarderen bijvoorbeeld.quote:Op maandag 3 april 2006 22:49 schreef RemcoDelft het volgende:
Bij bijvoorbeeld Marktplaats kan je al jaren je 6 euro betalen met een "vinkje" als akkoord voor de eenmalige machtiging. Handtekening is dus niet perse nodig!
CC accepteerde ie niet, dat heeft voor een vertraging in het betalen gezorgd, maar tis wel gelukt na een paar dagen. Tis dus gewoon overgeschreven naar de account etc.quote:Op dinsdag 4 april 2006 12:58 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat is wel lastig dan. Heb je via paypal met creditcard betaald? Dan kun je vrijwel altijd je geld terug vragen. Dan moet je de klacht direct indienen bij de cc-maatschappij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |