Als je goed engels kunt en een creditcard hebt, bij play.com kosten ze 25 euro per seizoen. Verzendkosten zitten daarbij inbegrepen.quote:Op donderdag 26 januari 2006 21:48 schreef Takemenow het volgende:
Weet iemand nog een fijn adresje, website dus om goedkoop alle seizoenen 24 te kopen?!
Overal is ie aso duur, zelfs seiz. 1 kost nog 50+ euri....
een halve pagina teruglezen is te lastig of zo? damn man, topicvervuiling zo.quote:Op donderdag 26 januari 2006 21:48 schreef Takemenow het volgende:
Weet iemand nog een fijn adresje, website dus om goedkoop alle seizoenen 24 te kopen?!
Overal is ie aso duur, zelfs seiz. 1 kost nog 50+ euri....
je vermeldt er in je post niet bij dat het je specifiek gaat om een versie met NL subs.quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:25 schreef Takemenow het volgende:
Duh! Dat is alleen met engelse subs... Topicvervuiling enzo.... nerd
Lijkt me an sich wel logisch als er op de vorige pagina word gezegd dat het bij play.com engelse versies zijn, niet? Of ben ik nu te intelligent ...quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:16 schreef JohnHannibalSmith het volgende:
[..]
je vermeldt er in je post niet bij dat het je specifiek gaat om een versie met NL subs.
Je wil goedkoop, dat is goedkoop.
Je zit ook in het USA topic, dus we kijken bijna allemaal engelse versies (behalve degene die wel kunnen wachten op subs (dat ze bestaanquote:Op donderdag 26 januari 2006 22:25 schreef Takemenow het volgende:
Duh! Dat is alleen met engelse subs... Topicvervuiling enzo.... nerd
Dan kun je toch ook die bij PLAY kopen!!! Goedkoper vind je ze nergens.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:05 schreef Takemenow het volgende:
Ik kijk ook altijd de sublozeWachten op de subbed versies?! Ben niet gek
![]()
Does it matter?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 09:41 schreef Richardfun het volgende:
Ok, wie hier denkt dat Edgar, die duidelijk 'op' Chloe is, ook daadwerkelijk wat met haar krijgt dit seizoen. Dat wordt hele ongemakkelijke, 'geeky, elbowy lovemaking'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hm, het ziet er eigenlijk niet uit. Gewoon weer een third-person shooter waarin je per minuut meer tegenstanders omlegt dan 24 in vijf seizoenen.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 18:04 schreef CloudStrife het volgende:
Kickuh, trailer 2 en 3!!
http://www.gamespot.com/ps2/adventure/24thegame/media.html?sid=6143166&autoplay=6143166
Ziet er niet uit!?quote:Op vrijdag 27 januari 2006 18:13 schreef CeeJee het volgende:
[..]
Hm, het ziet er eigenlijk niet uit. Gewoon weer een third-person shooter waarin je per minuut meer tegenstanders omlegt dan 24 in vijf seizoenen.
Je moest eens weten aan hoeveel mensen ik 24 geintroduceerd hebquote:Op vrijdag 27 januari 2006 20:01 schreef Richardfun het volgende:
Ja, ik heb er ook menig mens aan verslaafd gemaakt. Zit nu weer elke week te mailen met een oud huisgenoot over de nieuwe ep
Ik ken twee 24-kijkers en die wachten pas tot seizoen 5 is afgelopen. Voor de rest interesseert niemand 24quote:Op vrijdag 27 januari 2006 20:03 schreef CloudStrife het volgende:
[..]
Je moest eens weten aan hoeveel mensen ik 24 geintroduceerd heb![]()
Het grappige is: ze vinden het allemaal kick-ass![]()
quote:Op zaterdag 28 januari 2006 12:34 schreef H.Flick het volgende:
Wat bedoel je precies met stemverander ding? Ik heb totaal geen idee waar je het over hebt.
Een heliumballonnetje?quote:Op zaterdag 28 januari 2006 12:37 schreef SunChaser het volgende:
[..]Dat ding dat in deel 2 zat
Of was t deel 1?
Oooh! Dat ze die audio-recording in elkaar gezet hadden als fake bewijs zodat de oorlog zou beginnen! Seizoen 2 was dat, met de atoombom.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 12:37 schreef SunChaser het volgende:
[..]Dat ding dat in deel 2 zat
Of was t deel 1?
Ja, lijkt me duidelijk dat ze dat gebruikt hebben om mevrouw Logan om de tuin te leidenquote:Op zaterdag 28 januari 2006 12:39 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Oooh! Dat ze die audio-recording in elkaar gezet hadden als fake bewijs zodat de oorlog zou beginnen! Seizoen 2 was dat, met de atoombom.
Aan het eind van S3 huilt ie toch?quote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:32 schreef Spideyman het volgende:
"Jack Bauer's tears cure cancer. Too bad he has never cried. Ever. "
Die zijn van Chuck Norris... Jack kent wel emoties.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:32 schreef Spideyman het volgende:
Wat een held is die Bauer zeg! Van horen zeggen zijn de volgende dingen over hem waar:
"Jack Bauer does not sleep. He waits."
"Jack Bauer's tears cure cancer. Too bad he has never cried. Ever. "
"Jack Bauer's blood type is AK+. Ass-Kicking Positive. It is compatible only with gas, oil en kerosine."![]()
Wel opvallend dan dat Palmer (democraat) werd neergezet als zeer goede president en Logan (republikein) als een slechte president.quote:Op zondag 29 januari 2006 19:10 schreef H.Flick het volgende:
24 is van Fox. Lijkt me niet dat ze Bush proberen af te zeiken
Inderdaad! Zo had ik er nog niet over nagedacht.quote:Op zondag 29 januari 2006 20:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Wel opvallend dan dat Palmer (democraat) werd neergezet als zeer goede president en Logan (republikein) als een slechte president.
Het leuke is dan dat je je gaat afvragen of het in werkelijkheid misschien ook wel zo gaatquote:Op zondag 29 januari 2006 23:55 schreef Mikkie het volgende:
Ik heb net Ep. 5 pas gezien. Wat een meest irritante kerel is die Logan zeg.
Hij geilt op een baantje en op macht, maar alle verantwoordelijkheid schuift hij af op anderen. Hij is volledig afhankelijk van anderen, beslist niets fatsoenlijk zelf en stelt dus ook geen reet voor. Ontzettend veel misplaatste arrogantie.
Ik heb even een moment stilte ervoor genomen...quote:Op maandag 30 januari 2006 00:15 schreef TC03 het volgende:
Palmer is nu op RTL5 in seizoen 4, voor de mensen die het nog niet verwerkt hebben.
[afbeelding] R.I.P [afbeelding]
quote:Op maandag 30 januari 2006 00:28 schreef Merkie het volgende:
Bij deze ook maar meteen een momentje gepaste stilte voor Chapelle en Mason.
Chapelle was wel triest, maar erg jammer vond ik het niet. Ik heb de man geen moment gemist. Mason ook niet echt.quote:Op maandag 30 januari 2006 00:28 schreef Merkie het volgende:
Bij deze ook maar meteen een momentje gepaste stilte voor Chapelle en Mason.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |