Hij heeft alle jeugdselecties doorlopen, dus er moet toch wel iets inzitten? Maar ik zie het ook niet hoor, dat er enig talent of motivatie inzit..quote:Op donderdag 16 februari 2006 22:42 schreef Yeahinho het volgende:
ChocoPrince is echt een apart geval. Je kunt gewoon zien dat er echt wel voetbal in zit, maar zelfs na bijna 30 wedstrijden is het er nog steeds niet uitgekomen...
Gelijk gebookmarked...het leest iets beter als ik ietsje minder onder invloed ben.... bedankt.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 00:09 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Hier nog een stel verhalen uit die goede oude tijd:
http://www.fcdenbosch.nl/content/archief.php?search=FC+DEN+BOSCH+25+JAAR+GELEDEN&cat=7
Elridge Rojer heeft ook alle jeugdselecties doorlopen, maar daar komt t ook nog steeds niet uit...quote:Op vrijdag 17 februari 2006 00:19 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Hij heeft alle jeugdselecties doorlopen, dus er moet toch wel iets inzitten? Maar ik zie het ook niet hoor, dat er enig talent of motivatie inzit..
Kansloos.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 09:59 schreef Dylan Dog het volgende:
Prince onder contract bij de FC zou ik zeer toejuichen, als Bos zijn rendement kan verhogen
Klopt wel denk ik ja. Op de tribune fluit (!!) iedereen om me heen hem uit, ik klap voor hem. Ach ja...quote:Op vrijdag 17 februari 2006 13:35 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Kansloos.
Volgens mij ben jij wel de enige die hem graag ziet.
Sorry maar dit was echt één grote drama-scheids. Alles kapotgefloten. Geef mij dan maar die 'rooie kut' van maandag...quote:Op vrijdag 17 februari 2006 23:08 schreef fanneke het volgende:
Weer 3 punten erbij. Was nog niet echt goed, maar wel beter dan afgelopen maandag.
Andere uitslagen, op die van Volendam na, waren vanavond zeer gunstig.
Scheidsrechter was wel erg consequent, bleef maar met kaarten zwaaien.
Lullige kaart voor Davids omdat ie niet snel genoeg ingooide. Is hierdoor nu wel geschorst nu tegen De Graafschap (evenals Raymaekers).
Het is ongelooflijk maar het kan gewoon nog wel zeg...quote:
Ik ookquote:Op zaterdag 18 februari 2006 00:35 schreef TerroRobbie het volgende:
Ark en Krul scheren zich al kaal als we kampioen worden
Noem dan maar eens een tegenprestatie voor mijquote:Op zaterdag 18 februari 2006 00:43 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Held. Daar kun je de vissen nog niet mee voeren.
Met een ManU-shirtje aan naar de eerste thuiswedstrijd in het nieuwe seizoen?quote:Op zaterdag 18 februari 2006 00:44 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Noem dan maar eens een tegenprestatie voor mij
Is niet over te praten.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 00:45 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Met een ManU-shirtje aan naar de eerste thuiswedstrijd in het nieuwe seizoen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |