bron: www.autoweek.nlquote:
Honda heeft onlangs bekendgemaakt dat een in 2008 een opvolger voor de NSX klaarstaat. In plaats van een sportwagen wordt dat meer een luxe GT. Ook in de kleinere sportieve klasses wil Honda met een nieuwe CRX en een Mini-concurrent gaan meespelen.
De nieuwe Honda NSX wordt geen sportauto met middenmotor meer. Honda gaat een van de Formule 1-auto afgeleide V10 gebruiken in een auto die moet gaan concurreren met onder meer de Aston Martin DB9. Bij de nieuwe Honda wordt de motor waarschijnlijk achter de vooras geplaatst, wat een lange neus tot gevolg heeft. Het chassis dient ook als basis voor de volgende generatie Legend.
Voor de komende jaren heeft Honda nog meer potjes in de sportieve klasse op het vuur staan. Zo komt van de Civic ook een coupéversie die de roemruchte CRX moet doen vergeten. Tot slot plant Honda ook een kleine sportieve stadsauto, waarmee de Japanners gaan meesnoepen van het succes van de Mini.
Foto's van de nieuwe CRX?quote:Voor de komende jaren heeft Honda nog meer potjes in de sportieve klasse op het vuur staan. Zo komt van de Civic ook een coupéversie die de roemruchte CRX moet doen vergeten. Tot slot plant Honda ook een kleine sportieve stadsauto, waarmee de Japanners gaan meesnoepen van het succes van de Mini.
Ik denk dat je een beetje moet denken richting de V10 van BMW uit de M5/M6 daar is ook het één en ander afgeleid uit de F1.quote:Op maandag 23 januari 2006 16:46 schreef MikeyMan het volgende:
Mjah, "F1 afgeleide v10" vind ik altijd een beetje een rare term...
Dat ding zal echt wel meer dan 2,5 liter hebben, geen pneumatische kleppen en zeker geen 19000 toeren draaien...
Gezien de nieuwe regelementen zou je dan juist een V8 in de NSX verwachten.quote:Op maandag 23 januari 2006 16:49 schreef M5 het volgende:
Ik denk dat je een beetje moet denken richting de V10 van BMW uit de M5/M6 daar is ook het één en ander afgeleid uit de F1.
Mjah, ook dat vind ik een beetje vergezocht... Misschien wat materialen die hetzelfde zijn... Maar dat ding heeft fokkin 5 liter inhoud... Nogal vergezoch naar mijn idee...quote:Op maandag 23 januari 2006 16:49 schreef M5 het volgende:
[..]
Ik denk dat je een beetje moet denken richting de V10 van BMW uit de M5/M6 daar is ook het één en ander afgeleid uit de F1.
Het gaat niet zo zeer om de inhoud of de materialen, maar om de opbouw van het blok, dry-sump smering, etc. Dat soort dingen. Met een ongeblazen 3.0l V10 zou je met Euro4 normen op iets van 300-315 pk komen.quote:Op maandag 23 januari 2006 16:57 schreef MikeyMan het volgende:
[..]
Mjah, ook dat vind ik een beetje vergezocht... Misschien wat materialen die hetzelfde zijn... Maar dat ding heeft fokkin 5 liter inhoud... Nogal vergezoch naar mijn idee...
en je moet natuurlijk ook nog wat koppel hebben en duurzaamheid... dat zijn 2 dingen die een F1 motor niet heeft...quote:Op maandag 23 januari 2006 17:03 schreef M5 het volgende:
[..]
Het gaat niet zo zeer om de inhoud of de materialen, maar om de opbouw van het blok, dry-sump smering, etc. Dat soort dingen. Met een ongeblazen 3.0l V10 zou je met Euro4 normen op iets van 300-315 pk komen.
WTF is er mis met een Hondaquote:Op maandag 23 januari 2006 16:14 schreef Jimmeh het volgende:
Tja koop je een dure Honda GT auto, rij je toch een Honda... hoe goed ie ook wordt, ik gok dat het weer flopt
nej joh. ze hebben nu wat V10 blokjes over waar ze niets mee kunnen nuquote:Op maandag 23 januari 2006 16:50 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Gezien de nieuwe regelementen zou je dan juist een V8 in de NSX verwachten.
Ferrari of Honda.quote:Op maandag 23 januari 2006 16:14 schreef Jimmeh het volgende:
Tja koop je een dure Honda GT auto, rij je toch een Honda... hoe goed ie ook wordt, ik gok dat het weer flopt
Helemaal niks mis met Honda, zijn goede wagens. En ze hebben toch al wel enkele succesjes gehad!quote:Op maandag 23 januari 2006 16:14 schreef Jimmeh het volgende:
Tja koop je een dure Honda GT auto, rij je toch een Honda... hoe goed ie ook wordt, ik gok dat het weer flopt
"De roemruchte CRX"...quote:
Vind ik ook. Maar dan wel in het zwartquote:Op dinsdag 24 januari 2006 10:32 schreef Arendt het volgende:
[..]
"De roemruchte CRX"...![]()
Die oude NSX, het model vóór dat wat in de openingspost staat, is nog altijd het mooist;
[afbeelding]
De enige mooie honda.
Mja, een Toyota Starlet is ook betrouwbaar.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 08:41 schreef yup het volgende:
Ferrari of Honda.
Ik weet alvast welke betrouwbaarder is. Voor een fractie van de prijs van een Ferrari![]()
ik durf een porsche een heleboel te noemen, maar geen betrouwbare sportwagen. Sportief rijden met zo'n ding en het is ook zo gebeurt ermee.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:21 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Mja, een Toyota Starlet is ook betrouwbaar.
Volgens mij gaat het bij dit soort auto's niet echt om betrouwbaarheid.
En áls je toch een betrouwbare sportauto wilt, dan koop je een Porsche.
Beter imago en zulks.
Dan ben je niet goed op de hoogte.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:27 schreef stinkie het volgende:
[..]
ik durf een porsche een heleboel te noemen, maar geen betrouwbare sportwagen. Sportief rijden met zo'n ding en het is ook zo gebeurt ermee.
en TUV zegt? Bar weinig dus.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:31 schreef Tommy_Kuklinski het volgende:
[..]
Dan ben je niet goed op de hoogte.
Porsche staat al jaren in de top 3 v/d TUV m.b.t. betrouwbaarheid.
stats zeggen jou dus nietsquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:33 schreef stinkie het volgende:
[..]
en TUV zegt? Bar weinig dus.
40K rijden op een manier zoals Porsche graag gezien word en het is over en uit, mocht je het al halen...
Ja Porsche is betrouwbaar en gaat lang mee, mits je er normaal mee rijd
De ervaring van degene die naast me aan het bureau zit .... Heeft er twee gehad. Is van pure ellende maar Peugeot gaan rijdenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:35 schreef Tommy_Kuklinski het volgende:
[..]
stats zeggen jou dus niets![]()
maar waar haal jij je ervaring met Porsches vandaan dan?
Niks mis met Honda hoor, maar ze hebben een saaie burgerbakken imago. Dus ik verwacht hetzelfde als met de NSX, dat het weer niet aan de man te krijgen is...quote:Op dinsdag 24 januari 2006 04:34 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
WTF is er mis met een Honda![]()
En weer een flop![]()
Dude, jij hebt ze echt niet allemaal op een rijtje staan.
Oh ja Lexus LFA![]()
Trouwens, wat is er gebeurd met het 280 pk max. gentlemens agreement met die V10 nsx opvolger en Lexus LFA, nieuwe Skyline met V8 waarschijnlijk en weet ik veel wat voor ruige bakken die lui binnenkort mee op de proppen komen?
Volgens mij valt dat ook heel erg mee met de nieuwere Ferrari's... (de betrouwbaarheid that is...quote:Op dinsdag 24 januari 2006 08:41 schreef yup het volgende:
[..]
Ferrari of Honda.
Ik weet alvast welke betrouwbaarder is. Voor een fractie van de prijs van een Ferrari![]()
Valt bij sommige modellen tegen, vooral met de bakken hebben ze wat problemenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:13 schreef MikeyMan het volgende:
[..]
Volgens mij valt dat ook heel erg mee met de nieuwere Ferrari's... (de betrouwbaarheid that is...)
Nadruk, al moet hij niet in het zilvergrijsquote:Op dinsdag 24 januari 2006 10:32 schreef Arendt het volgende:
[..]
"De roemruchte CRX"...![]()
Die oude NSX, het model vóór dat wat in de openingspost staat, is nog altijd het mooist;
[afbeelding]
De enige mooie honda.
3=2 dus Ferrari=lelijkquote:Op woensdag 22 februari 2006 18:01 schreef MikeyMan het volgende:
Eerste is mooi, tweede is net een ferrari, derde is lelijk...
tenzij je in de OP kijkt.quote:Op woensdag 22 februari 2006 18:17 schreef MikeyMan het volgende:
Dude... de tweede en derde auto lijken totaal niet op elkaar...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |