Ah, FOK!-invites?quote:Op zondag 22 januari 2006 22:42 schreef Relneger18 het volgende:
[..]
Fok! moet groeien....Jullie kunnen het even ver schoppen als Google! ik weet dat jullie het kunnen![]()
In [SEX] staan veel van dat soort topics ja, die iedereen ff wil lezen maar waar niemand in durft te postenquote:Op zondag 22 januari 2006 22:42 schreef Relneger18 het volgende:
Kijk ik naar de statistieken van een poplair topic :
26 replys 600 views
Dat was toen ik nog niet eens begonnen was met fitnessenquote:Op zondag 22 januari 2006 22:44 schreef amornl87 het volgende:
die foto in je fotoboek waarbij je je handen op je armen legt zodat je spieren groter lijken![]()
vandaar dat ik zeg dat ze een betere systeem moeten vinden, bijvoorbeeld een dikke ipscanner die zowel dubbele ip's en ip's met proxy instellingen weet te onderscheiden.quote:Op zondag 22 januari 2006 22:47 schreef remlof het volgende:
als ze moeilijk traceerbare emails zouden toelaten was fok! nu al ver voorbij userid 999999 vrees ik, waarvan 90% nooit gebruikt, daar zitten we ook niet op te wachten
Mooi teruggepaktquote:Op zondag 22 januari 2006 22:47 schreef Relneger18 het volgende:
[..]
Dat was toen ik nog niet eens begonnen was met fitnessen
btw
Dikker worden.
![]()
Alsof fok naar jou luistertquote:Op zondag 22 januari 2006 22:49 schreef Relneger18 het volgende:
[..]
vandaar dat ik zeg dat ze een betere systeem moeten vinden, bijvoorbeeld een dikke ipscanner die zowel dubbele ip's en ip's met proxy instellingen weet te onderscheiden.
Handig met al die dynamische IPsquote:Op zondag 22 januari 2006 22:49 schreef Relneger18 het volgende:
[..]
vandaar dat ik zeg dat ze een betere systeem moeten vinden, bijvoorbeeld een dikke ipscanner die zowel dubbele ip's en ip's met proxy instellingen weet te onderscheiden.
klopt, ik ben totaal niet gespierdquote:Op zondag 22 januari 2006 22:47 schreef Relneger18 het volgende:
[..]
Dat was toen ik nog niet eens begonnen was met fitnessen
btw
Dikker worden.
![]()
wel, weer es wat ander type volkquote:Op zondag 22 januari 2006 22:44 schreef t0y het volgende:
Wees blij dat dat klote registratie systeem er is, anders zit het hier binnenkort vol met tuig, wil je dat hebben. Nee, inderdaad, dat wil je niet.
die kwam toevallig langs in een ander topic...quote:Op zondag 22 januari 2006 22:56 schreef amornl87 het volgende:
[..]
klopt, ik ben totaal niet gespierdMaar ik ga tenminste niet doen ALSOF ik spieren heb ,wel zielig dat je mijn history gaat doorzoeken
![]()
jaaaaaajaaaa...quote:Op zondag 22 januari 2006 23:00 schreef Relneger18 het volgende:
[..]
die kwam toevallig langs in een ander topic...
Joh, en dan zet je het in KLB ipv FB? Dan word je ook echt serieus genomenquote:Op zondag 22 januari 2006 23:01 schreef Relneger18 het volgende:
[..]
tis een idee...
en btw waarom zou fok niet luisteren, hoe groter hoe beter.
maar ik zit nooit op FBquote:Op zondag 22 januari 2006 23:06 schreef t0y het volgende:
[..]
Joh, en dan zet je het in KLB ipv FB? Dan word je ook echt serieus genomen![]()
Och dat valt wel mee... Fok! is weer met een user gegroeid.. en dit topic weer met een post. Goed toch?quote:Op zondag 22 januari 2006 22:42 schreef Relneger18 het volgende:
Ik denk dat het te maken heeft omdat de meeste views door gasten worden bekeken en ik weet precies al hoe het komt dat er zoveel gasten zijn...die klote registratie van Fok! dat is de oorzaak..je moet per sé een betaald email adres hebben, er moet toch een andere manier zijn om de registratie zo makkelijk mogelijk te laten verlopen en anderzijds vele klonen tegen te gaan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |