Dat zag ik ook jaquote:Op vrijdag 27 januari 2006 23:01 schreef kastanova het volgende:
Ik kwam Locke net tegen in X-Files The Movie.
Met een snor.
Ook in Primal Fear speelt Locke met een snorretjequote:Op vrijdag 27 januari 2006 23:01 schreef kastanova het volgende:
Ik kwam Locke net tegen in X-Files The Movie.
Met een snor.
Dat sowieso. Snap de "hype" om hem heen niet eigenlijk. Nooit gedaan ook.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 00:08 schreef matthijst het volgende:
Pff, irritant ventje die Locke....
En in Harsh Realm:quote:Op zaterdag 28 januari 2006 00:02 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ook in Primal Fear speelt Locke met een snorretje.
En als 't dan ook nog Charlie is...quote:Op zaterdag 28 januari 2006 00:32 schreef G-Mart het volgende:
Ik vond de aflevering wel okay, maar kan me goed voorstellen dat een hoop mensen het niet echt leuk vonden omdat er nu al meerdere afleveringen achter elkaar zijn geweest met actie en grootse onthullingen. Zodra een episode dan wat meer op een bepaald personage ingaat valt het opeens tegen.
Misschien, misschienquote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:19 schreef truSteh het volgende:
[..]
Ik denk dat jij als vader die altijd al ze zoontje heeft willen opvoeden, hem dan ontvoerd ziet worden door een stelletje baardapen ook redelijk zal doordraaien..
Milennium was een coole serie. Locke deed daar ook in mee, maar wat zijn rol nu precies was? Whooo, hij heeft in veel dingen meegedaanquote:Op zaterdag 28 januari 2006 00:15 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
En in Harsh Realm:![]()
[afbeelding]
In Millennium weet ik eigenlijk niet meer.....![]()
ik denk dat Walt ook heel anders zou reageren en niet even zou vragen van 'Are You Alone?'quote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:32 schreef Molluck het volgende:
[..]
Uiteraard, die Mr Friendly zei dat Michael hen nooit zal vinden. Waarschijnlijk heeft hij (of iemand van zijn troepen) Michael misleid en hem de verkeerde richting ingestuurd via die 'chat'.
Daarin speelde Terry O'Quinn de leider van de Millennium groep. Die cyborg van Alien 2 speelde de hoofdrol, what's his name.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 09:15 schreef FoXje het volgende:
[..]
Milennium was een coole serie. Locke deed daar ook in mee, maar wat zijn rol nu precies was? Whooo, hij heeft in veel dingen meegedaan
http://www.imdb.com/name/nm0642368/
Kwam dat niet ergens in 2x18 ofzo?quote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:19 schreef Trancelocator het volgende:
Ik zou nu eigenlijk wel eens willen weten hoe Locke aan zijn handicap kwam.![]()
Spreek voor jezelf. Van karakters als Locke, Hurley, Walt, Kate, Sawyer, Claire, Jin en Sun ben ik ook geïnteressseerd in hun levensverhaal.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 15:14 schreef TC03 het volgende:
Sja, de mensen hier kijken in principe niet naar Lost voor het drama wat erin verwerkt zit, maar meer voor een mix van drama, overleven op het eiland en vóóral de mysteries op het eiland. In seizoen 2 liijken de makers er meer een dramaserie van te willen maken dan een spannende en mysterieuze avontuurserie. Dat stoot veel kijkers tegen het been natuurlijk, iedereen is natuurlijk hooked geraakt nadat de piloot in seizoen 1 bruut uit zijn cockpit werd gehaald, omdat ze een ijsbeer vonden, omdat ze die uitzending van die Franse vrouw vonden, enzovoort.
Niet omdat ze zo geïnteresseerd waren in het levensverhaal van de personages en de problemen die zij hadden. Daar houden de makers te weinig rekening mee vind ik.
Yep, ik deel die mening.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 15:14 schreef TC03 het volgende:
Sja, de mensen hier kijken in principe niet naar Lost voor het drama wat erin verwerkt zit, maar meer voor een mix van drama, overleven op het eiland en vóóral de mysteries op het eiland. In seizoen 2 liijken de makers er meer een dramaserie van te willen maken dan een spannende en mysterieuze avontuurserie. Dat stoot veel kijkers tegen het been natuurlijk, iedereen is natuurlijk hooked geraakt nadat de piloot in seizoen 1 bruut uit zijn cockpit werd gehaald, omdat ze een ijsbeer vonden, omdat ze die uitzending van die Franse vrouw vonden, enzovoort.
Niet omdat ze zo geïnteresseerd waren in het levensverhaal van de personages en de problemen die zij hadden. Daar houden de makers te weinig rekening mee vind ik.
De volgorde van de afleveringen na 2.15 is nog niet bekend.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:20 schreef Molluck het volgende:
[..]
Kwam dat niet ergens in 2x18 ofzo?
quote:Op zaterdag 28 januari 2006 18:02 schreef Symer het volgende:
[..]
De volgorde van de afleveringen na 2.15 is nog niet bekend.
Er komt wel een Locke aflevering, misschien 2.16, maar er is niets bekend over het verhaal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."MOLLUCK DU SCHEISS DRECKIGER BINGO SPIELER"
quote:Op zaterdag 28 januari 2006 18:06 schreef Molluck het volgende:
[..]Ow ja, dat komt mij idd bekend voor, maar ik kan me niet voor de geest halen waar ik dat gelezen heb.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kan het niet terugvinden op spoilerfix of spoilerfreaks. Heb je een link oid?
Nee, dat kwam ergens uit deze topics. Ik dacht dat het uit een van die podcasts kwam, maar die luister ik zelf nooit, dus dat weet ik niet zeker...quote:Op zaterdag 28 januari 2006 20:01 schreef Symer het volgende:
[..]
Ow ja, dat komt mij idd bekend voor, maar ik kan me niet voor de geest halen waar ik dat gelezen heb.
Ik kan het niet terugvinden op spoilerfix of spoilerfreaks. Heb je een link oid?
quote:Op zaterdag 28 januari 2006 00:15 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
En in Harsh Realm:![]()
[afbeelding]
In Millennium weet ik eigenlijk niet meer.....![]()
quote:Op zaterdag 28 januari 2006 21:51 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Goh, nooit geweten dat hij ook in Star Trek heeft gezeten.![]()
Inderdaadquote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:33 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Spreek voor jezelf. Van karakters als Locke, Hurley, Walt, Kate, Sawyer, Claire, Jin en Sun ben ik ook geïnteressseerd in hun levensverhaal.
Charlie vind ik maar een irritant stuk vreten , Loopt alleen maar te zeiken en mensen te iriteren .quote:Op zaterdag 28 januari 2006 22:31 schreef Mattievandezolder het volgende:
Sorry hoor maar ik vond Locke in deze aflevering gewoon een zak hooi, beetje respect voor Charlie mag wel, zoals hij zelf ook zei, Kate ziet een paard, de rest zo ongeveer ziet Walt overal verschijnen en als hij iets ziet dan gaan ze meteen zeiken, en dan ook nog op z'n bek slaan, dat was way out of line.
Hopelijk voor Hurley wordt het wat tussen hem en Libby, ook al snapt hij de hints van haar niet helemaal...
Maar hij kan wel gitaar spelen.quote:Op zondag 29 januari 2006 16:28 schreef Steve-O het volgende:
[..]
Charlie vind ik maar een irritant stuk vreten , Loopt alleen maar te zeiken en mensen te iriteren .
En snuiven .door die broer van hem maargoed dat terzijde tis gewoon een junkquote:
woarquote:
Ja op zich vind ik dat ook wel, alleen voor deze keer was de rest irritanter dan hij.quote:Op zondag 29 januari 2006 16:28 schreef Steve-O het volgende:
[..]
Charlie vind ik maar een irritant stuk vreten , Loopt alleen maar te zeiken en mensen te iriteren .
Dat is het zowieso, een tvp posten in een topic dat op het punt staat uit z'n voegen te barstenquote:Op zondag 29 januari 2006 21:17 schreef LKEN het volgende:
slechte tvp
Volgens mij is Charlie meer een spuiter.quote:Op zondag 29 januari 2006 16:32 schreef Steve-O het volgende:
[..]
En snuiven .door die broer van hem maargoed dat terzijde tis gewoon een junk
Ik vond hem meer een roker.quote:Op maandag 30 januari 2006 02:41 schreef robertvt het volgende:
[..]
Volgens mij is Charlie meer een spuiter.
Ik denk dat (als er een theory achter zit) het wel de bedoeling is van de schrijvers dat mensen naar de theory gaan vissen. Sommige mensen doen dat gewoonquote:Op zondag 29 januari 2006 23:39 schreef Proper_fucked het volgende:
Die theory die eerder gepost werd is wel erg sterk en leuk om te lezen.. Als het echt zo zou zijn, is het petje af voor de schrijvers. Maar waarom, in godsnaam, zou iemand(poster op dat forum) er zó diep op ingaan om het uit te zoeken.. Je kan het idd volgens mij ook iets overdrijven..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |