heb ik ook...hoop dat we het ng wel krijgenquote:Op zondag 22 januari 2006 23:00 schreef sjakie007 het volgende:
damnz, had vandaag een walkover, aangezien die kerel dus een halve opstelling had gemaakt. Ik speelde thuis. Maar heb nog steeds niet het geld gekregen terwijl mijn stadion zowat was uitverkocht
en hoe groot is dat dan?quote:Op zondag 22 januari 2006 23:00 schreef sjakie007 het volgende:
damnz, had vandaag een walkover, aangezien die kerel dus een halve opstelling had gemaakt. Ik speelde thuis. Maar heb nog steeds niet het geld gekregen terwijl mijn stadion zowat was uitverkocht
21940 plaatsen heeft hij. En er zaten ruim 20.000 supporters. Dus dan is het wel prettig als je dat geld krijgt. Vooral aangezien ik binnenkort een nieuwe middenvelder wil aanschaffen...quote:Op zondag 22 januari 2006 23:02 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
en hoe groot is dat dan?
Ik merk dat de uitbreiding van mijn stadion nog niet zijn effect heeft gehad, ok, nog maar 1 wedstrijd thuis gespeeld na uitbreiding, maar er mag volgende week wel wat meer volk komen...
Maar na verlies van vandaag zal dat wel tegenvallen..
Zelf eenvoudig met 4-1 gewonnen, sta nu op 7 punten en nu breekt een zware periode aan tegen de beste teams van de competitie. Als ik in die drie wedstrijden 4 punten haal ben ik zeer tevreden!quote:22-01-2006 om 22:53 (Nederland)
Op dit moment bereiken ons meldingen dat in divisie VII de wedstrijdrecettes nog niet zijn uitbetaald en diverse updates nog niet hebben plaatsgevonden. De zaak is op dit moment in onderzoek en vragen wij de betreffende teams om even geduld te betrachten.
Tja, piccen, piccen. Met mijn coach (inmiddels weer waardeloos leiderschap) heeft piccen weinig zin denk ik. Mijn TS zal stijgen maar tegen de tijd dat ik weer een competitiewedstrijd heb is mijn TS weer gedaald naar bedaard.quote:Op zondag 22 januari 2006 23:48 schreef ExCibular het volgende:
uit heb ik 1-0 gewonnen!![]()
![]()
Gezien mijn vorm was dat best een goede prestatie!
Dus na 3 wedstrijden gedeeld eerste in punten alleen 3de op doelsaldo.
Uit gelijk bij de te verwachten nummer 1
Thuis gewonnen van de verwachte nummer 2
Uit gewonnen van de verwachte nummer 5/6
Volgende week een BOT team dus dan kunnen we Piccen.
Laat dat de reden zijn dat ik ook geen "onvoorspelbaar" verdedigers optrain. Je hebt er meer last van dan profijt.quote:Op zondag 22 januari 2006 22:50 schreef CJay het volgende:
Wegens het verklote van m'n wedstrijd te koop!![]()
Paul Heyloo (55823628)
27 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een sympathiek persoon die temperamentvol en oprecht is.
Hij heeft slecht ervaring en is een redelijk leider.
Specialiteit: Onvoorspelbaar
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 1 510
Loon: 1 060 ¤/week
Eigenaar: Tsv Grastrappers
Waarschuwingen: 1
Fysiek: fit
Conditie: uitstekend Keepen: waardeloos
Positiespel: waardeloos Passen: slecht
Vleugelspel: slecht Verdedigen: uitstekend
Scoren: slecht Spelhervatting: zwak
%$#$#@! met 6-3 van een directe concurrent verloren omdat deze paljas, 3x de fout inging.![]()
Daarnaast is een trainee himmel doodgeschopt zit voorlopig met +5 langs de kant![]()
wat een klote dag![]()
Het BOT team waar ik volgende week tegen speel haalt gemiddeld een rampzalig (hoog) middenveld rating dus waarom zou ik niet piccen. Voor mij heeft het misschien ook niet zoveel zin maar als je toch wint waarom zou je dan normaal spelen?quote:Op zondag 22 januari 2006 23:58 schreef Oldbie het volgende:
Tja, piccen, piccen. Met mijn coach (inmiddels weer waardeloos leiderschap) heeft piccen weinig zin denk ik. Mijn TS zal stijgen maar tegen de tijd dat ik weer een competitiewedstrijd heb is mijn TS weer gedaald naar bedaard.
Ik heb ook een bot volgend week maar ik denk dat ik gewoon met mijn normale opstelling ga spelen en dat ik niet ga piccen......of zie ik het verkeerd?
damn, het wordt tijd voor een nieuwe coach![]()
tegenvraag: waarom piccen als het geen nut heeft?quote:Op maandag 23 januari 2006 00:21 schreef ExCibular het volgende:
[..]
Het BOT team waar ik volgende week tegen speel haalt gemiddeld een rampzalig (hoog) middenveld rating dus waarom zou ik niet piccen. Voor mij heeft het misschien ook niet zoveel zin maar als je toch wint waarom zou je dan normaal spelen?
Ik wil in principe nog niet promoveren omdat mijn training eerst goed op orde wil hebben. Maar als jij wel wil promoveren en doelsaldo is misschien belangrijk dan is het nog wel een optie om normaal te spelen.
Heb um ook niet opgetraind deze zat in m'n pakket toen ik begon met Hattrick (dit is mijn 4e seizoen) snapte in het begin geen snars van die specialiteiten. Mar wil er sinds vorig seizoen vanaf, maar goed toen was ie uit vorm, probeer mar eens een slecht in vorm onvoorspelbare verdediger kwijt te rakenquote:Op maandag 23 januari 2006 00:18 schreef Lennox het volgende:
[..]
Laat dat de reden zijn dat ik ook geen "onvoorspelbaar" verdedigers optrain. Je hebt er meer last van dan profijt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |