Ik vind dat ook. Soms heeft zijn hoofd ook iets weg van een Klingonquote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef Jerruh het volgende:
ben ik de enige die vind dat hij een heel oud hoofd heeft voor zijn leeftijd?
hij lijkt wel op hugh hefner met make up.
Sorryquote:Op zondag 5 februari 2006 14:05 schreef dolle_hond het volgende:
dit is toch vooral een anti-serge topic
jammer
nou ja, het is een sergetopic en dan mag je toch wel kwijt wat je van m vind.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:05 schreef dolle_hond het volgende:
dit is toch vooral een anti-serge topic
jammer
Nee, dat zei ik laatst ook alquote:Op zondag 5 februari 2006 13:54 schreef Jerruh het volgende:
ben ik de enige die vind dat hij een heel oud hoofd heeft voor zijn leeftijd?
hij lijkt wel op hugh hefner met make up.
Hier kan gewoon iedereen zijn mening kwijt over Serge, positief danwel negatief. En dat jij niet zo deed in het Marescha-topic, betekent niet dat anderen dat ook niet deden. Het gebeurt vrijwel in alle topics, dat maakt FOK! juist zo leuk.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:09 schreef morgaine21 het volgende:
Ik vind juist dat Serge er vrij jong uit ziet, ik vind hem geen 23 lijken.
Verder vind ik het ook erg jammer dat dit zo\'n Serge bash topic is, sommige van ons vinden hem wel leuk, laat ons dan toch gewoon?
Ik vond bijvoorbeeld niks aan Maresha waar zo ongeveer half fok mee weg liep maar ik ging ook niet van die kinderachtige reacties in het maresha topic plaatsen?
is het kinderachtig dan?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:09 schreef morgaine21 het volgende:
Ik vind juist dat Serge er vrij jong uit ziet, ik vind hem geen 23 lijken.
Verder vind ik het ook erg jammer dat dit zo\'n Serge bash topic is, sommige van ons vinden hem wel leuk, laat ons dan toch gewoon?
Ik vond bijvoorbeeld niks aan Maresha waar zo ongeveer half fok mee weg liep maar ik ging ook niet van die kinderachtige reacties in het maresha topic plaatsen?
Ik had het niet echt over die opmerking over dat ie oud lijkt, meer over die inmiddels uitgekauwde reacties over hoe slecht hij wel niet is.quote:Op zondag 5 februari 2006 14:12 schreef Jerruh het volgende:
[..]
is het kinderachtig dan?
als ik zeg dat ik m oud vind lijken, dan vind ik dat, niks kinderachtigs aan. ik zeg toch ook niet dat öeh ik vind serge knaahaaap\"-reacties van bakvisformaat zijn? en van mij mag iedereen hem leuk vinden hoor, als er ook maar gevonden mag worden dat IK hem niet leuk vind.
Het is echt zo. Wauw, het zou zo familie kunnen zijn. Yikes.quote:Op zondag 5 februari 2006 19:11 schreef Insomaniac het volgende:
Ik weet nu eindelijk op wie hij lijkt!
\\\"Friends till the end...
This is the end, friend\\\"
Het zou me niks verbazen als daar niks van waar blijkt te zijn.quote:Op zondag 5 februari 2006 22:35 schreef Natalie het volgende:
Wat ik wel weer super vond was dat hij ondanks zijn griepje toch gewoon op het podium gaat staan en een goede performance eruit weet te krijgen. Da's Idol-waardig, in mijn ogen.
Waarom zou je een griepje verzinnen?quote:Op zondag 5 februari 2006 22:46 schreef Svensational het volgende:
[..]
Het zou me niks verbazen als daar niks van waar blijkt te zijn.
Nou, kijk maar eens wat er met Natalie is gebeurd, het werkt dus welquote:Op zondag 5 februari 2006 22:47 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Waarom zou je een griepje verzinnen?. Verzin dan iets beters. Of is dat in het thema, ohw raff is zwanger, dus moet ikmaar in de aandacht komen door een griepje?
.
Dan moet je hier niet posten. Ksssst.quote:Op zondag 5 februari 2006 23:00 schreef Yeahinho het volgende:
Is dit topic nou nog niet dicht?!
Ik wilSerge
niet in MyAT
.
Zelf één foutje, en het staat in je MyAT.quote:Op zondag 5 februari 2006 23:02 schreef Svensational het volgende:
[..]
Dan moet je hier niet posten. Ksssst.
dan heb je pechquote:Op zondag 5 februari 2006 23:03 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Zelf één foutje, en het staat in je MyAT.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |