quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 22:09 schreef Pietverdriet het volgende:Had ooit voor een vriendje heel uitgebreid gekookt, haas met wilde paddestoelen, spruiten, rode kool, stoofpeertjes, aardappelpuree, etc etc
Toen hij het zag wat er te eten was begon hij bijkans te huilen, helemaal niets wat ik lekker vind zei die...
Ik schoot uit mijn slof, godverdomme, eerst proeven voordat je dat zegt.
drie keer raden wie de pannen bijkans aan het uitlikken was???
Moraal van dit verhaal, het is meestal de manier waarop dingen klaargemaakt zijn waarom mensen ze niet lekker vinden. Als ze goed en smaakvol en met liefde zijn klaargemaakt is het een ander verhaal. Maar ja, je hebt natuurlijk mensen die iets niet lusten zonder het te proeven...
Dat verhaal herinner ik me nog uit een ander topic, mooi verhaal, naar aanleiding daarvan ben ik zelf stoofpeertjes gaan koken toen. Ik vond het juist heel lekker klinken wat je had gemaakt. Maar hij dus achteraf ook.
On topic, gewoon een bord met gekookte aardappelen, boontjes en een bal gehakt, daar spring ik geen gat van in de lucht, lust het wel maar ik zou het zelf nooit maken. Maar ik weet wel dat gekookte aardappelen wel heel lekker kunnen zijn. Door de kerriekip en/of op de roti vind ik gekookte aardappel bijvoorbeeld heel lekker. Maar ook bij hachee, of bij ander Hollands eten, het is inderdaad maar wat je er van maakt.
Pap vind ik ook niet super, althans... ik herinner me dat ik vroeger pap kreeg en het wel lekker vond, dus ik had vol goede moed een pak Brinta gekocht en ik vond het echt vreselijk. Maar ik denk dat het vroeger Bambix was dat ik at.
Waar ik ook niet van hou zijn van die salades uit zo'n bakje van Johma. Zelfgemaakte tonijnsalade, zalmsalade, eisalade, aardappelsalade of kipkerriesalade vind ik hardstikke lekker, maar die salades uit zo'n bakje zijn altijd zo zuur en kledderig. Sommige van die combinaties vind ik ook zo onmogelijk, zoals kipsaté-salade. Of selleriesalade, dat ziet er al zo vies uit.
Die Amerikaanse afbakpizza's of pizza's van Domino's vind ik ook niet echt superlekker.
O ja, en nog iets waar ik niet zo van hou: snackbarvoer of McDonaldsvoer. Alleen verse patat vind ik lekker en dan gewoon met kip of een biefstukje en niet met een frikadel. Een broodje kroket lust ik bij hoge uitzondering wel, maar om bij de snackbar patat en frikadellen te gaan halen en dan thuis te komen met zo'n witte plastic zak... die grote snackbarfrieten op je bord te laden met een kwak mayonaise uit je eigen koelkast... nee, dat vind ik erg deprimerend (en ook niet lekker).
Al die potjes Chicken Tonight vind ik ook niet erg lekker.
Maar bij de meeste dingen geldt: ik lúst het wel, maar ik vind het gewoon niet echt boeiend.
In deze tijd. Mag ik gewoon eerlijk zeggen dat ik nog nooit zo gelukkig ben geweest als nu?