Maar dat heb je wel met meer voetballers natuurlijk. In de jaren '80 had je zo bv Juan Lozano bij Real Madrid, Anderlecht en Beerschot. Een fenomeen voor wie hem op z'n best zag spelen , puur qua talent was hij allicht zelfs beter dan zijn tijdgenoot Maradona (Madrid kocht hem ook als hun antwoord op Maradona bij Barcelona, dacht ik) , maar hij sukkelde gedurende zijn hele carriere van de ene blessure in de andere en moest uiteindelijk er helemaal door stoppen. En nu twintig jaar later is iedereen die hem nooit zag spelen gewoon al vergeten en is hij een voetnootje in de voetbalgeschiedenis. Ik vrees voor Litmanen dat dit ook voor hem zal gelden. Fantastische voetballer voor wij die het genot hebben gehad om hem tussen al die blessures door hebben zien spelen. Maar binnen tien , twintig jaar weet niemand nog hoe goed hij eigenlijk wel was ...quote:Op donderdag 7 februari 2008 11:12 schreef Blawh het volgende:
[..]
Als Litmanen niet zovaak geblesseerd was geweest dan was hij 1 van de swereld's grootsten aller tijden geweest. Ik verbaas me dat er überhaupt iemand niet fan van hem kan/ kon zijn, fluwelen techniek, fantastisch inzicht en scorend vermogen.
quote:Op donderdag 24 januari 2008 14:11 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Jari bleef overeind dankzij de Nederlandse competitie, Engeland, ItaliË of Spanje was te zwaar voor hem geweest. Daar moet je ook elke competitiewedstrijd vol spelen in de Eredivisie niet. Dus kon zijn lichaam het aan en mmocht hij exceleren in de CL. Zeker het Ajax van die tijd kon in de Eredivsie op 80% spelen en alles dik winnen.
Die kerel is jammergenoeg gewoon op, over een aantal jaar mag ie trainer wordenquote:Op maandag 11 februari 2008 00:42 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Misschien wil ie wel weer terugkomen om aanvoerder te worden.
Stam - Davids - Litmanen
Leuk rijtje
Nederland is ook het buitenlandquote:Op vrijdag 15 februari 2008 07:59 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Ajax was één keer beter in de scouting dan PSV, en goed ook. Moeilijk om toe te geven he.
Vooral omdat PSV hem natuurlijk zelf afgewezen heeft.
Overigens heeft ie ook in het buitenland ook nog genoeg laten zien, maar tjah die blessures he.
Wat heeft Maradona in Spanje laten zien.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 13:25 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Nederland is ook het buitenland
Maar wat heeft hij in Spanje, Zweden, Engeland en Duitsland laten zien?
Hij is gewoon een ouderwetse club junkie
Altijd handig als mensen voor je typen wat je zelf wilde gaan typenquote:Op vrijdag 15 februari 2008 15:05 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wat heeft Maradona in Spanje laten zien.
Je zegt dat Napoli groot is geworden door Maradona. Meer dan de UEFA cup en 1 keer het nationale kampioenschap won ie niet. Litmanen komt uit Godbetert Finland. Won de EC-1 en werd europees topscorer aller tijden bij een club die jij niet serieus neemt.
quote:Op vrijdag 15 februari 2008 13:25 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Nederland is ook het buitenland
Maar wat heeft hij in Spanje, Zweden, Engeland en Duitsland laten zien?
Hij is gewoon een ouderwetse club junkie
Topic gaat over Litmanenquote:Op vrijdag 15 februari 2008 16:32 schreef tong80 het volgende:
Argentinos Juniors
Boca Juniors
Barcelona Mislukt
Napoli
Sevilla Mislukt
Newell's Old Boys Mislukt
Boca Juniors Mislukt
Game, Set....and Match tong80quote:Op vrijdag 15 februari 2008 16:32 schreef tong80 het volgende:
Argentinos Juniors
Boca Juniors
Barcelona Mislukt
Napoli
Sevilla Mislukt
Newell's Old Boys Mislukt
Boca Juniors Mislukt
Ajax - Barcelona - Liverpool is gewoon een heel mooi rijtje. In zn beste 10 jaar heeft ie maar voor 3 clubs gespeeld, das niet zo veel lijkt me. Niet te vergelijken met echte clubhoeren als Anelka en Vieri.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 16:06 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Reipas
HJK
MyPa
Ajax
Barcelona
Liverpool
Ajax
FC Lahti
Hansa Rostock
Malmö FF
Fulham
10 ploegen, 6 landen
Schoolvoorbeeld van een club junkie altijd op zoek naar een nieuw contract terwijl hij 5 jaar geleden had moeten stoppen
Laatste 8 seizoenen, 101 wedstrijden(meestal als invaller)
Hij geniet gewoon van het voetbal, bij de meeste van die clubs had ie een prestatie contract...quote:Op zaterdag 16 februari 2008 02:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Blijkt nog steeds staan dat hij na zijn mislukking bij Ajax gewoon had moeten stoppen
Makkelijk om dat te zeggen als buitenstaander. Voetbal is zijn leven, zolang hij er plezier aan heeft moet hij het gewoon blijven doen. Ik vind het wel te prijzen dat hij schijt heeft aan wat anderen denken en gewoon lekker zijn ding blijft doen. Het is zijn leven, dus laat hem zelf zijn beslissingen nemen.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 02:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Blijkt nog steeds staan dat hij na zijn mislukking bij Ajax gewoon had moeten stoppen
Je kan ook gewoon ontopic reageren op de twee reacties boven je, in plaats van er weer een oneliner uit te poepen. Gaat het lukken, denk je?quote:Op zaterdag 16 februari 2008 13:14 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Is dat een copy-paste verhaal voor iedere keer als een speler een transfer maakt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |