En dat is interessant in het Ajax-topic omdat...?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:53 schreef Speerik het volgende:
Hoe is het nou afgelopen met de boze van Gaal, die per direct ontslag zou nemen als AZ zonder hem er in te kennen in het nieuwe stadion kunstgras legt?
Gerald "judas" Vanenburgquote:Op vrijdag 20 januari 2006 09:22 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Namen die genoemd zijn voor de nieuwe scout functies: De gebroeders De Boer, Richard Witschge, Aron Winter en Gerald Vanenburg
Wellicht opvolger van Danny Blind of zal hij het seizoen mogen afmaken? Komende drie wedstrijden zijn belangrijk voor de toekomst van Danny Blind, persoonlijk denk ik dat er voor hem weinig toekomst als trainer/coach van Ajax is.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:43 schreef rompompom het volgende:
[..]
En dat is interessant in het Ajax-topic omdat...?
Mooie carrière, respect daarvoor, maar kut uit Amsterdam vertrokken. Beetje jammer!quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:14 schreef Erwtensoep het volgende:
Alsof iemand die pieper serieus neemt
Waar heb je dit vandaan?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 09:22 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Namen die genoemd zijn voor de nieuwe scout functies: De gebroeders De Boer, Richard Witschge, Aron Winter en Gerald Vanenburg
vi dacht ikquote:
quote:Willem II heeft zeer concrete belangstelling in Nourdin Boukhari, aldus het Brabants Dagblad. De Tilburgers hopen de middenvelder van Ajax te huren, waarna hij aan het eind van dit seizoen transfervrij is. Van Ajax mag Boukhari vertrekken en de Amsterdammers hebben hem dat ook geen nieuwe aanbieding gedaan.
Boukhari is dit seizoen regelmatig basisspeler onder oefenmeester Danny Blind. De Ajax-supporters zien in Boukhari echter als een exponent van het huidige beleid en floten hem afgelopen zondag tegen NEC uit. Een dag later kreeg Boukhari van technisch directeur Martin van Geel het slechte nieuws te horen.
Van Geel heeft volgens het dagblad de aanbieding van de Brabanders, die al de Fransman Fabrice Ehret van Anderlecht zagen afhaken, bij Boukhari neergelegd. Trainer Zwamborn wil zijn basisteam versterken met een creatieve linkspoot.
De opvolger van Julien Escudé?quote:OOK WERDER WORDT NIKS VOOR VAN DAMME
Werder Bremen heeft de optie op Jelle Van Damme niet gelicht. Op het einde van het seizoen moet de linksachter terugkeren naar Southampton, weet HLN.
Van Damme ligt tot medio 2008 onder contract bij Southampton, dat op dit moment in de Engelse tweede klasse speelt. Bij Werder Bremen kwam Van Damme - ook door blessureleed - nog niet veel aan spelen toe. Hij mocht 5x meespelen in een Bundesliga-match.
Of Van Damme in de tweede helft van het seizoen nog veel speelminuten zal krijgen, is twijfelachtig. Hij liet onlangs weten ongelukkig te zijn bij Bremen.
Ach het zat hem wat tegen en meneer tekent meteen een contract bij die lampen. Verraderquote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Mooie carrière, respect daarvoor, maar kut uit Amsterdam vertrokken. Beetje jammer!
Haha, tegen zit? Cruijff werd genaaid door Ajax, dus toen vond hij de perfecte manier om Ajax terug te naaien.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:56 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Ach ja, en cruijf is ook een homo dat hij naar Feyenoord gaat als het tegen zit....
Wie de scouts waren weet ik niet, maar Don Leo nam uiteindelijk de beslissing.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:16 schreef PLAE@ het volgende:
Wie zijn de scouts verantwoordelijk voor het halen van Maxwell, Trabelsi, Zlatan en Mido?
Cruijff werd genaaid door Ton Harmsen, dat is heel wat anders. Met Vanenburg was er weinig aan de hand, die kon niet tegen kritiek en liep huilend in de armen van hans kraayquote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:56 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Ach ja, en cruijf is ook een homo dat hij naar Feyenoord gaat als het tegen zit....
Ik had het kunnen weten.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:18 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wie de scouts waren weet ik niet, maar Don Leo nam uiteindelijk de beslissing.
ach, naaien is ook zo relatief... Wat heeft die pipo gedaan dan?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:24 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Cruijff werd genaaid door Ton Harmsen, dat is heel wat anders. Met Vanenburg was er weinig aan de hand, die kon niet tegen kritiek en liep huilend in de armen van hans kraay
Je kan beter vragen wat hij niet heeft gedaan.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:27 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
ach, naaien is ook zo relatief... Wat heeft die pipo gedaan dan?
Och och, dat is alles?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:30 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Je kan beter vragen wat hij niet heeft gedaan.
Tegen Cruijff gezegd dat hij te oud was voor Ajax. Dat terwijl hij zich nog topfit voelde en hij een overduidelijke meerwaarde had voor Ajax.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |