roflquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:55 schreef BazzoS het volgende:
Wat ik me gisteren toch heb meegemaakt![]()
Gisteren ging ik naar Nijmegen toe. Ik stond rechts voorgesorteerd om de autobaan op te draaien, vooraan bij het stoplicht. links naast me stond een busje, daarachter een getjoende corrado.
Schetsje:
[[url=http://img8.imageshack.us/img8/9342/schets6eq.th.jpg]afbeelding][/URL]
Hopen dat de situatie nu duidelijk is
Toen het stoplicht op groen ging gaf ik flink gas, de Corrado haalde het busje rechts in, over een doorgetrokken streep. En precies op dat moment kwam er een oranje witte Volvo van de andere kantde autobaan af.! Die maakte een U-turn de autobaan weer op. (zag ik niet, omdat ik de bocht al voorbij was) Even later toen ik op de teller de 170 zag liet ik gas los. Toen ik weer 120 reed keek ik in de binnenspiegel waar de corrado was. Die was toen al erg vlot dichterbij gekomen maar liet heel verdacht ook ineens het gas los, vlak daarna zag ik de bekende Volvo achter hem rijden, en gingen ze samen de vluchtstrook op
![]()
Ik heb geen last gehad van politie maar kneep hem wel even in de hoop dat ze mij niet aan gingen houden.
Lui zusje heb je ookquote:Op donderdag 19 januari 2006 17:32 schreef Fwnk het volgende:
brb effe me.... mocht ik niet meer over beginnen
tot zo
je hebt werk?quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:34 schreef Fwnk het volgende:
pffff ik moet morgen nog 26 computers vesjouwen![]()
Anders had ik nu ook weekend gehad
In Rotterdam is dat toch?quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:22 schreef M5 het volgende:
[..]
mja, 't geld he... en de tig Ford ST's die ik gereden heb maakten het weer goed
HEb ik nog een paar jaar om een R5Turbo te vindenquote:Op donderdag 19 januari 2006 17:22 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Denk het wel
inschrijfformulier
Restecp!quote:
quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:43 schreef lipje het volgende:
[..]
HEb ik nog een paar jaar om een R5Turbo te vinden![]()
quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:55 schreef Fugie het volgende:
[..]
dude ik ben fulltime bezig mn eigen auto in de prak te rijden, alsof ik tijd heb dat ook met andermans auto te doen
mja. fulltime student.. klinkt meer dan het is. of moet je verplicht alles volgen?quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:55 schreef Fugie het volgende:
[..]
dude ik ben fulltime student, alsof ik daar tijd voor heb
Nee duh nietquote:Op donderdag 19 januari 2006 17:36 schreef PeuRac het volgende:
[..]
je hebt werk?![]()
Ik ben morgen vrij denk ik
Geen probleemquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |