Lleyton is niet populair op de ATP-tour. Eigenlijk niemand wilde trainen met de man.quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:46 schreef Norrage het volgende:
Slechte interpreteerders, die hewitthaters. Het is toch gewoon waar dat Chela geen enkele kans maakt in de rest van het toernooi? Welja, ik zie hem al verliezen in de volgende ronde tegen Vliegen. Die Belg staat erg goed te spelen de laatste weken.
Misschien is het niet de aardigste opmerking die hij kan maken, maar omdat het Hewitt is is het meteen een slechte verliezer...Naar mijn niet objectieve mening is Hewitt één van de beste verliezers, hij complimenteert zijn tegenstanders altijd. Als je alleen ff de moeite neemt het hele interview te lezen, daar is hij namelijk behoorlijk vol lof over Chela.
Sorry dat ik steeds zo uitwijd over Hewitt, maar bij elke Grand Slam erger ik me weer zo enorm aan al die halve zolen die een beetje stoer Hewitt lopen af te zeiken.
Sharapova - Kirilenko blijf ik nog wel even voor wakker.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:44 schreef superhero87 het volgende:
Blijven nog meer mensen kijken? volgens mij ben ik de enige![]()
J. is gay
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:46 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Sharapova - Kirilenko blijf ik nog wel even voor wakker.
Hmm, verkeerd gekeken, ze spelen niet tegen elkaar, maar ze komen wel allebei vannacht aan bod.quote:
Ik heb gelezen dat Sharapova om 1.00 begint, dus zometeenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:48 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hmm, verkeerd gekeken, ze spelen niet tegen elkaar, maar ze komen wel allebei vannacht aan bod.
Met Sharapovaquote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:59 schreef TheGeneral het volgende:
hup daar gaan we. Eurosport.
Damn ja, nog lekkerder dan op de tennisbaan zo.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 01:04 schreef BliksemSchigt het volgende:
Interview met Hantuchova, goed begin
Ah, ze zijn dus al begonnenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 01:21 schreef Ambrosius het volgende:
Krajicek staat nu trouwens ook te dubbelen op baan 7.
d'r tetten lijken wel groterquote:Op vrijdag 20 januari 2006 01:29 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Ik weet het niet met dat jurkje van dr
Ze lijkt ook ietsjes aangekomen te zijn..ik vind haar iig iets beter eruit zien dan andersquote:
Asjeblieft zeg, een damesdubbel live uitzendenquote:
Valt wel mee.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 09:26 schreef -Sandstorm- het volgende:
Nieminen wordt nu met gemak afgeslacht door Nalbandian.
Dat is alleen op de buitenbanen, van de stadions kunnen de daken dicht.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 09:46 schreef Tamea het volgende:
Spelen ze nou vandaag? Ik hoorde net het nieuws half en daar hadden ze het erover dat het te heet zou zijn o.i.d.?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |