Gewoon een wijvenspel, dus.quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:11 schreef P-Style het volgende:
Ik heb het spel zelf niet. Ik heb 'm ooit geleend van m'n zus. Dié heeft 'm dus op 100% uitgespeeld.
Bedankt voor de tip, je weet ook altijd wel iets he.quote:Op woensdag 25 januari 2006 18:06 schreef P-Style het volgende:
[..]
Die sticker is lelijk hè? Maar daar is een heel simpel tructje voor. Neem een stuk plakband en rol die om je vinger met de plakkende kant naar buiten. Dan dep je met dat plakband om je vinger een paar keer op die plakkerige zooi en alle sticker lijm is weg!
't Is weer eens iets anders dan de tandpasta-polijst-tip voor beschadigde cd's/dvd's hè.quote:Op woensdag 25 januari 2006 18:43 schreef peristilius het volgende:
Bedankt voor de tip, je weet ook altijd wel iets he.
'handyman, repair Xray pleaaase'quote:Op woensdag 25 januari 2006 19:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
P-Style voor de Theme Hospital award 2006
Ik heb m op de EA site besteld, kijken offie een beetje snel komtquote:Op woensdag 25 januari 2006 19:19 schreef -Dries- het volgende:
Ga die black demo halen bieetcheez
Dan moet je em vragen bij de E-plaza!quote:Op woensdag 25 januari 2006 20:14 schreef Xenwolfie het volgende:
Ik mag die demo niet meer bestellen!
Pssst... je moet het logo'tje nog draaien.quote:Op woensdag 25 januari 2006 21:17 schreef Xenwolfie het volgende:
Hier is mijn bakbeest. Nog een echte 30004!![]()
![]()
Ligt een beetje aan de moeilijkheidsgraad waarop je'm speelt.quote:Op woensdag 25 januari 2006 21:34 schreef jimjim1983 het volgende:
hoe lang is God of War ongeveer?
Ligt een beetje aan de moeilijkheidsgraad waarop je'm speelt.quote:...en is het een frustrerend spel?
Daar zul je geen last van hebben bij GoW. Zelfs op de àllerhoogste moeilijkheidsgraad (die je unlockt na 1x rondspelen) is het nog best te doen, behalve de eindbaas die ik niet verslagen krijg.quote:Op woensdag 25 januari 2006 21:40 schreef jimjim1983 het volgende:
...maar ik haat het als je niet verder komt in een spel.
huh? waar? heb je n link?quote:Op woensdag 25 januari 2006 19:19 schreef -Dries- het volgende:
Ga die black demo halen bieetcheez
Eerst vergeet je een 4 en nu vergeet je een 0.quote:Op woensdag 25 januari 2006 22:00 schreef Xenwolfie het volgende:
die 3004
quote:Op woensdag 25 januari 2006 21:47 schreef Chocobo het volgende:
Al die prachtige gouden kikkers in dit topicWelk spel is dat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |