quote:Op vrijdag 3 maart 2006 14:49 schreef Adelante het volgende:
[afbeelding]
besteld
zal vast geen hele exciting game zijn, maar alleenScrat
maakt het al de moeite waard
Boeiend, zijn toch altijd screens en filmpjes uit die demo levelsquote:Op zondag 5 maart 2006 13:37 schreef Xrenity het volgende:
[afbeelding]
http://www.hyrule.net/?get=newsview&date=1262&lan=en
Ik verkeer ook al in een zenfase waarin ik alle info over Zelda probeer buiten te sluitenquote:Op zondag 5 maart 2006 14:38 schreef Darkzell het volgende:
Ik hoef eigenlijk niks meer te weten over Zelda:TP. Wil alles gewoon zelf ontdekken dadelijk en spelen ga ik hem toch wel. Nu nog alleen die release
quote:Op zondag 5 maart 2006 14:43 schreef Lexie het volgende:
[..]
Ik verkeer ook al in een zenfase waarin ik alle info over Zelda probeer buiten te sluiten.
Wind Wakerquote:Op zondag 5 maart 2006 22:42 schreef GaRleC het volgende:
Is er eigenlijk al een zelda op de GC ? bhalve die 4 swords?
In je eentje kun je het spel met een normale Gamecube controller spelen.. Alleen komt dit spel alleen tot zijn recht als je het met minimaal 2 mensen speelt. Dus zoek iemand met een GBA (of 2) en koop samen het spel.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:07 schreef Hellrazor het volgende:
is zelda four zwords de moeite waard als je in je eentje gaat spelen ? , en kan je zonder gba spelen ?
Ja hoor, ook in de singleplayer is het een overheerlijk spel.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:07 schreef Hellrazor het volgende:
is zelda four zwords de moeite waard als je in je eentje gaat spelen ? , en kan je zonder gba spelen ?
Ik heb hem vandaag gekocht. Ik heb btw vdaag een winkel in Nijmegen gevonden die Chibi al heeft en waar je de aankomende zelda kan reserverenquote:Op maandag 6 maart 2006 13:08 schreef Darkzell het volgende:
Ik ben nu bezig met Windwaker en als ik die uit heb dan ga ik toch eens proberen om die collectors edition te pakken te krijgen met OoT en MM erop want die heb ik ook nog nooit gespeeld.
Ben bij Windwaker nu net uit die tower of gods en ben in een tussenfilmpje onderwater gegaan.
Dat spel is ook te makkelijk, ik heb het helemaal uitgespeeld zonder een keer dood te gaan.quote:Op maandag 6 maart 2006 20:10 schreef Darkzell het volgende:
Tot nu toe is TWW iig erg leuk maar ook wel erg easy. Ik ben nog niet eens echt dood gegaan en die bazen zijn mits je doorhebt hoe je ze moet raken ook erg snel dood.
Ik niet, ik heb mezelf gekilled om te kijken hoe dat er nou uitzagquote:Op woensdag 8 maart 2006 14:08 schreef speknek het volgende:
[..]
Dat spel is ook te makkelijk, ik heb het helemaal uitgespeeld zonder een keer dood te gaan.
Hoe het eruit ziet weet ik ondertussen al wel aangezien m'n broertje het ook speelt en die is al wel eens dood gegaan.quote:Op woensdag 8 maart 2006 14:36 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik niet, ik heb mezelf gekilled om te kijken hoe dat er nou uitzag
...quote:Op woensdag 8 maart 2006 12:47 schreef Notorious_Roy het volgende:
Chibi Robo is echt nog steeds een geniaal spellekeIk heb al zoveeeel meegemaakt... Ik heb de schoen van de prinses teruggevonden en ben toen helemaal naar haar torenkamer geklommen om m terug te geven, ik heb bijna de Giga Robo weer opgeladen en ik heb een kikkersuit dat ik kreeg toen ik twee kikkers redde van hun dood. De LEGO T-Rex is ook geniaal
Het klinkt echt verschrikkelijkquote:Op woensdag 8 maart 2006 12:47 schreef Notorious_Roy het volgende:
Chibi Robo is echt nog steeds een geniaal spellekeIk heb al zoveeeel meegemaakt... Ik heb de schoen van de prinses teruggevonden en ben toen helemaal naar haar torenkamer geklommen om m terug te geven, ik heb bijna de Giga Robo weer opgeladen en ik heb een kikkersuit dat ik kreeg toen ik twee kikkers redde van hun dood. De LEGO T-Rex is ook geniaal
Je hebt haar toen toch wel meteen gedumpt he? Iemand met zo'n enorm gebrek aan smaak wil je toch niet als vriendin...quote:Op donderdag 9 maart 2006 10:31 schreef Oksel het volgende:
Ik heb mijn vriendin Zelda: Four Swords voor haar verjaardag gegeven. Was ze niet blij mee..
Ze d8 dat het Mario Party 7 was.. en toen bleek het Zelda voor mij te zijn.. die ik stiekem voor mezelf had gekocht..quote:Op donderdag 9 maart 2006 10:49 schreef Marble het volgende:
[..]
Je hebt haar toen toch wel meteen gedumpt he? Iemand met zo'n enorm gebrek aan smaak wil je toch niet als vriendin...
Leuke lijst. maar metroid prime kan optyfen uit die lijstquote:Op dinsdag 14 maart 2006 10:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
Top 20 GameCube games:
http://cube.ign.com/articles/695/695463p1.html
Ik heb ze allemaal op Metroid Prime () en Batallion Wars na. Nu wilde ik BW altijd al een keer kopen, dus die komt er nog wel. Ben benieuwd wat de andere 10 games zijn.
dat is de het beste schietspel op de consoles van deze generatie imoquote:Op dinsdag 14 maart 2006 10:59 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Leuke lijst. maar metroid prime kan optyfen uit die lijst(is meer een tijdelijke titel 2dehands kopen en weer 2dehands verkopen). Verder leuke spelletjes. kijken welke ik op Ebay kan vinden. Timesplitters 2 laatst voor 6euro nogwat gekocht
(goede koop blijkt)
De 2D metroid's zijn 10x beter dan Metroid Primequote:Op dinsdag 14 maart 2006 11:11 schreef speknek het volgende:
Metroid Prime is de beste game van deze generatie, stelletje barbaren. Een heel nieuw genredefinierende game die gelijk de lat onneembaar hoog legt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |