Ja, die boefjes zouden gewoon bij jou je ramen moeten doorgooien met een doos vuurwerkquote:Op woensdag 18 januari 2006 09:27 schreef lurf_doctor het volgende:
De rustigste jaarwisseling sinds jaren en Wilders moet toch weer scoren![]()
Ik ben allang blij dat IEMAND het doet. Het liefst schuiven ze het onder het tapijt.quote:Op woensdag 18 januari 2006 09:20 schreef W8ezel het volgende:
Zodra het woord Marokkaan wordt genoemd komt Gekke Wilders om het hoekje, voor de rest hoor je hem niet![]()
Vandaag staat er een opiniestuk van hem in de Volkskrant. "PvdA-aanpak", "Amsterdamse strategie", "Cohens in Nederland", zullen moslims ooit integreren, zal de Islam ooit de Jihad afzweren.quote:Op woensdag 18 januari 2006 09:44 schreef RichardQuest het volgende:
Wilders is dol op alles waar hij een hekel aan heeft.
Nog meer? Laat ze maar een vak leren.(jah ik gooi ff alle marokanen op 1 hoop)quote:Op woensdag 18 januari 2006 09:38 schreef Martineke het volgende:
femke halsema wil dat er meer geld vrij komt voor deze zielige jongeren,om ze op de goede weg te brengen.
quote:Op woensdag 18 januari 2006 10:45 schreef Adamica1 het volgende:
Ik vraag me af.
Zijn al die Pimlikkers nu ook blij met Geert ?
Oh ja, daar was gisteren ook een Marokkaanse dame over aan het oreren: wat de regering zou moeten doen, is zorgen dat al die jongeren kans op een baan krijgen, want nu worden al die jongens geweigerd door hun naam, en de meisjes door hun hoofddoek.quote:Op woensdag 18 januari 2006 09:51 schreef Vhiper het volgende:
40% van die lui hangt werkloos rond...zal er ongetwijfeld wel wat mee te maken hebben. Ben benieuwd of de heer Wilders hier ook op gaat hameren![]()
Staat het woord "thee" er wel in dan?quote:Op woensdag 18 januari 2006 10:43 schreef Sidekick het volgende:
Ik mis de woorden knuffelpolitiek en joods-christelijke samenleving in de verklaring van Wilders.
Wel goed overigens dat hier aandacht aan wordt besteed in de landelijke politiek.
Lokale problemen in de 4 grootste steden van Nederland , begint toch al een redelijke landelijke dekking te worden.quote:Op woensdag 18 januari 2006 11:15 schreef RM-rf het volgende:
Het is volgens mij complete onzin als de nationale politiek, cq de tweede kamer zich direkt gaat bezighouden met lokale problemen ...
Je bedoelt die Marokaantjes uit de darkroom?quote:Op woensdag 18 januari 2006 10:45 schreef Adamica1 het volgende:
Ik vraag me af.
Zijn al die Pimlikkers nu ook blij met Geert ?
Dit probleem in die wijk is puur voor de Amsterdamse politiek. Eventuele trends kunnen de grote steden gezamenlijk oplossen, dat hoeft nog steeds niet landelijk.quote:Op woensdag 18 januari 2006 11:38 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Lokale problemen in de 4 grootste steden van Nederland , begint toch al een redelijke landelijke dekking te worden.
Hoe zou de problematiek in Frankrijk eruit hebben gezien als de politiek geen (publieke) sturing had gegeven. ?
Ergens moet je als politiek wel ingrijpen anders wordt het contact tussen burger en politiek alleen maar groter (i.p.v. kleiner). Incidenten politiek anderzijds is ook niet de meest gelukkige oplossing.
Waar die threshold ligt ?!, tja dat is tactisch inzicht. Maar er mag best wel eens publiekelijk naar gekeken worden. We betalen voor die onzin belasting en dan is het toch wel fijn als je weet waar je belastingscenten naar toe gaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |