woooowquote:Op dinsdag 17 januari 2006 16:39 schreef Dirktator het volgende:
Als ze er na drie weken achterkomen dat je hobby triangel spelen is, haken ze natuurlijk ook snel af.
En diep in je hart vind je me toch een relaxte gast.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 16:45 schreef Gunner het volgende:
Als je net zo met vriendinnen omgaat als met mensen op dit forum kan ik het me wel voorstellen
Jammer genoeg kunnen wij het niet met je uitmaken
Misschien heb je interessequote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:22 schreef Nolius het volgende:
Leuk dat je met ons wil delen dat je homo geworden bent, maar wat hebben wij daar concreet aan?
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:07 schreef Jim.Beam het volgende:
Bij mij is het juist andersom![]()
Misschien maar eens wat boyz opzoeken![]()
Knap dat je dan nog achter je pc zitquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:11 schreef Frappelsien het volgende:
Er schiet gelijk van alles door mijn hoofd....
Nee, ze schuiven altijd de schuld op mij (man) af, zo zijn ze wel he.....quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:34 schreef Shapeshifter het volgende:
Denk je niet dat de fout bij jezelf ligt... Mooi, doe er dan wat aan.
Neem dan initiatief ofzoquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:35 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Nee, ze schuiven altijd de schuld op mij (man) af, zo zijn ze wel he.....![]()
Blablabla, je belt nooit ... -> Ja vind je het gek, ze belt zelf ook nooit![]()
Luister had haar via de thuistelefoon al eens uitgelegd dat mijn BTG op was, en dat ik i.p.v. 10 euro te besteden aan nieuw, liever 2 pakjes peuken kocht. Is dat dan alweer zo ergquote:
Dan bel je huis-huis telefoon, allemaal draadloos tegenwoordigquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:40 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Luister had haar via de thuistelefoon al eens uitgelegd dat mijn BTG op was, en dat ik i.p.v. 10 euro te besteden aan nieuw, liever 2 pakjes peuken kocht. Is dat dan alweer zo ergKleinzerigheid
![]()
![]()
Waar zijn de pallets!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:20 schreef Shapeshifter het volgende:
[afbeelding]
Dit is TS op zijn heftruck
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:25 schreef BrauN het volgende:
Tijd voor iets vernieuwends. Koop een hendig sjieke jas.
Ik zag laatst een keer zoeen user zoeen foto posten van zichzelf met zoeen jas aan. Zoek maar effe op.
Kut, ik moest echt lachen.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:20 schreef Shapeshifter het volgende:
[afbeelding]
Dit is TS op zijn heftruck
Nou....., beetje grof uitgedrukt maar ergens heeft TS wel gelijkquote:Op dinsdag 17 januari 2006 16:37 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
BLABLABLA, altijd van die gore kutsmoesjes die wijven![]()
![]()
![]()
OOOOHH DAT MAAKT ME WEER AGRESSIEF WETEN JULLIE DAT
![]()
![]()
Heb het weer even gehad tot zaterdag met die vrouwen, bah bah bah![]()
Dank U, dat doet me goedquote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:10 schreef Demophon het volgende:
[..]
Nou....., beetje grof uitgedrukt maar ergens heeft TS wel gelijk![]()
Idd, de eerste paar weken is het overal feest, van matras tot en met de keukentafel, en na een tijdje mag je nog maar hoogstens 1x per week (althans dat was bij mijn 2 relaties die een 0,5 jaar geduurd hebbenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:14 schreef Demophon het volgende:
Maar goed...., da's algemeen bekend, vrouwen zijn "altijd" heel onduidelijk en vallen toch niet te begrijpen. Doe geen moeite daarvoor, levert toch alleen maar hoofdpijn op![]()
En dacht nu echt dat wij de excuus van hoofdpijn gebruiktequote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:14 schreef Demophon het volgende:
Maar goed...., da's algemeen bekend, vrouwen zijn "altijd" heel onduidelijk en vallen toch niet te begrijpen. Doe geen moeite daarvoor, levert toch alleen maar hoofdpijn op![]()
Precies, by vrouwen is het altijd zo'n "vaag" excuus, m.a.w. gelogen dus! Zo hypocriet allemaal! En wij mannen maar raden.... WAAROM zo moeilijk doen??quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:19 schreef Salsagirl het volgende:
[..]
En dacht nu echt dat wij de excuus van hoofdpijn gebruikte
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:24 schreef Demophon het volgende:
[..]
Precies, by vrouwen is het altijd zo'n "vaag" excuus, m.a.w. gelogen dus! Zo hypocriet allemaal! En wij mannen maar raden.... WAAROM zo moeilijk doen??
DAAR krijgen wij mannen dus hoofdpijn van (NIET gelogen)![]()
Dat zijn toch geen smoesjes?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 16:37 schreef sr_firewire het volgende:
Hey ..., het is beter dat we elkaar even niet zien
of
Hey ..., ik vind het vervelend om je dit te vertellen maar
BLABLABLA, altijd van die gore kutsmoesjes die wijven
Inderdaad, da's vrij duidelijkquote:
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:31 schreef buzzer het volgende:
en je moet ze niet al je topics laten lezen, daar kanpt iedere vrouw op af... (en iedere man ook, dus homo wordfen is ook geen oplossing) Sjezus man, blijf nou eens van de TO knop af
even snel geteld 10 in 4 dagem, ik vind het nogal veul zeg maar....quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:33 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Heb ik 2 topics gepost begin je alweer te zeuren. Dit zijn compensatie topics, in het weekend klaag ik niks, dus doe ik door de week mijn gal spugen.
6 in 4 dagen , waarvan 1 of 2 niet tot jou forum behoren.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:37 schreef buzzer het volgende:
[..]
even snel geteld 10 in 4 dagem, ik vind het nogal veul zeg maar....
slaap lekkerquote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:39 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
6 in 4 dagen , waarvan 1 of 2 niet tot jou forum behoren.
Niet zo klagen BuzzerIk ben pitten, je hebt geen last meer van me tot morgenvroeg 09:00 uur
![]()
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:27 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
![]()
Idd, je slaat de spijker op zijn kop. Ik moet en zal binnenkort landelijk in het nieuws komen om iets als dit te verkondigen. Dat vrouwen niet zo moeilijk doen moeten als mannen wat vragen, we willen toch maar 1 ding. Snap ook niet dat dat niet duidelijk is...
Zin om met me te gaan winkelen ? --> Nee er is darten/voetbal op tv
Zin om naar de bios te gaan ? --> Er draait toch ook een goeie op SBS
Makkelijker denken, dat moeten ze
Als ik jouw was zou ik niet meer zo afgeven op marokkaanse crimineeltjes maar hun voorbeeld volgen en ook loverboy worden!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:59 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Uitgesloten, ik hoef niet zulke paupermerken en vooral niet met een bever in mijn nek
En daar draait het zich volgens mij bij die chickies niet om. Er ontbreekt respect zeg ik je![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:20 schreef Shapeshifter het volgende:
[afbeelding]
Dit is TS op zijn heftruck
Nou! dat lijkt wel op een Orginele Sichelschmidt heftruck, dat zijn echt puike bakskes,quote:
22 ! Ben op een leeftijd gekomen dat ik zulke dingen best openbaar kan maken vind ik...quote:Op dinsdag 17 januari 2006 23:57 schreef Camplo het volgende:
Hoe oud ben je SR?
Jah ken dat maar al te goed. Maar bij mij was de grap helemaal mooi. Had relatie van 4 jaar. We woonden samen, gaat ze er met een ander vandoor, onder het motto ze wil een tijd vrijgezel en alleen zijn.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:16 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Idd, de eerste paar weken is het overal feest, van matras tot en met de keukentafel, en na een tijdje mag je nog maar hoogstens 1x per week (althans dat was bij mijn 2 relaties die een 0,5 jaar geduurd hebben
Maar de laatste 3 waren allemaal na een maand![]()
quote:Op woensdag 18 januari 2006 09:45 schreef Geesoes het volgende:
[..]
Jah ken dat maar al te goed. Maar bij mij was de grap helemaal mooi. Had relatie van 4 jaar. We woonden samen, gaat ze er met een ander vandoor, onder het motto ze wil een tijd vrijgezel en alleen zijn.![]()
Dat kan niet, dat zal betekenen dat ze eerlijk zou zijn. Tja... mijn ervaring is dat het van die onzekere meisjes zijn die niet alleen kunnen zijn. Ze zijn gewoon alijd van iemand afhankelijk.quote:Op woensdag 18 januari 2006 09:47 schreef sr_firewire het volgende:
[..]![]()
Een excuus van een vrouw als; Ik wil een tijdje voor me zelf... betekend meestal dat ze het al met een ander gedaan heeft of iemand op het oog heeft. Zeg het dan gewoon rechtstreeks en niet op die manier
Sowieso van die vrouwen die zeggen dat ze niet zonder man kunnen zijn zielig en bovendien hoerig. Zijn meestal van die types die na het uitgaan van de relatie na 3 dagen weer een nieuwe vlam hebbenquote:Op woensdag 18 januari 2006 09:49 schreef Geesoes het volgende:
[..]
Dat kan niet, dat zal betekenen dat ze eerlijk zou zijn. Tja... mijn ervaring is dat het van die onzekere meisjes zijn die niet alleen kunnen zijn. Ze zijn gewoon alijd van iemand afhankelijk.
jah, maar ze zeggen wel zonder man te kunnen en alleen te kunnen zijn. Was zo bij mijn ex ook. Maar zij is te onzeker om alleen te kunnen zijn.quote:Op woensdag 18 januari 2006 09:51 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Sowieso van die vrouwen die zeggen dat ze niet zonder man kunnen zijn zielig en bovendien hoerig. Zijn meestal van die types die na het uitgaan van de relatie na 3 dagen weer een nieuwe vlam hebben
Dit was daarvoor, I assumequote:
Ja nu wel.quote:Op woensdag 18 maart 2009 09:41 schreef De_Ananas het volgende:
Je had toch een vriendin?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |