Dat lijkt me nog het meest waarschijnlijke. Goed opgeletquote:Op zaterdag 21 januari 2006 21:33 schreef NAF_NAF het volgende:
misschien die zoon van die fotovoeler?
Lijkt me ook, als ik af ga op die enge ogen. Deniz heeft wat meer bolle 'vriendelijke' ogen.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 21:57 schreef MrBean het volgende:
Deniz denk ik niet, Ferry denk ik. Of hoe die oudere broer ook heet.
Dat lijkt me toch niet. Het waren niet de ogen van Deniz. En het zou ook een beetje raar zijn. Deniz zocht juist steeds toenadering tot Sander.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 21:59 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Sander en Deniz hadden toch afgesproken om elkaar te zien.
Want Deniz moest hem iets zeggen.
Maar blijkbaar had Deniz andere plannen.
Maar wel de broer van Deniz dan.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:01 schreef MrBean het volgende:
[..]
Dat lijkt me toch niet. Het waren niet de ogen van Deniz. En het zou ook een beetje raar zijn. Deniz zocht juist steeds toenadering tot Sander.
Maar dat kan ook gespeelt zijn.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:01 schreef MrBean het volgende:
[..]
Dat lijkt me toch niet. Het waren niet de ogen van Deniz. En het zou ook een beetje raar zijn. Deniz zocht juist steeds toenadering tot Sander.
Er stond in: "Sander heeft het niet gedaan".quote:Op zaterdag 21 januari 2006 21:55 schreef ikke_ook het volgende:
wat stond er in het smsje van Dennis?Dat miste ik net aan het begin.
Ik denk eigenlijk niet eens dat hij het zou kunnen.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 21:56 schreef Angeles het volgende:
Ik neem trouwens toch niet aan dat Osman die Sergi gaat doodschieten, stel dat hij de enige is die weet waar Yasmin is, dan krijgen ze haar toch nooit meer terug...
"Het" zal wel niet zo grandioos zijn... ik vertrouw die voorstukjeslui niet zo.quote:Maar wel een heleboel nieuwe informatie... en wat zou dat volgende week zijn met Sander die zegt dat hij het heeft gedaan... ik denk dat het dan, áls hij al iets heeft gedaan, eerder over Merel gaat dan over Yasmin, want we moeten nog een aantal weken.
quote:Of hij heeft wel iets gedaan met Yasmin, maar wat er daarna gebeurd is dan weer niet...
Denk het niet, Deniz heeft toch dat sms'je waarin staat dat Sander het niet had gedaan? Ferdi zou het best geweest kunnen zijn; die lag daar op de loer. En anders misschien die gek met z'n dooie ratten. (Als dat niet ook Ferdi is dan.)quote:Was het nou wel Deniz die Sander mishandelde?
Dat zou wel een opmerkelijke plotwending zijn. Deniz is meer de rustige aardige goedzak.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:03 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Maar dat kan ook gespeelt zijn.
Ja idd!! Dat zal hem zijn! Die zat heel verdacht te kijken.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 21:59 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Dat lijkt me nog het meest waarschijnlijke. Goed opgelet!
Of hij heeft het gedaan!quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:05 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Ja idd!! Dat zal hem zijn! Die zat heel verdacht te kijken.
Walgelijk trouwens dat die paragnost gelijk had!! Vara goes spiritual??![]()
Dat vond ik ook al zo raar !quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:03 schreef Angeles het volgende:
Het was ook niet bij het botenhuis, maar gewoon op straat.
Misschien had Ferdi gehoord dat ze een afspraak hadden of zo... heeft hij zijn kans gepakt.
Ik denk wel dat Deniz echt iets wilde vertellen want dat was al zo vóór de verdwijning van Merel.
Sander wou naar Sander toe om met Sander te praten ?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:08 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat vond ik ook al zo raar !
Sander kreeg een telefoontje toen die bij het botenhuisje was![]()
Laten zag ik Sander op straat lopen, en ik denk, dat hij naar het botenhuis toe wilde om met Sander te praten. Kreeg daar geen kans voor. ( Denk ik dan )
Idd, heel vaag dat kleffe gedoe de hele tijd tussen die tweequote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:08 schreef Angeles het volgende:
Ferdi is inderdaad wel wat fanatieker anti-Sander dan Deniz, ook door dat kleffe gedoe tussen Ferdi en Josje.
Maar je zag heel kort in het voorstukje ook dat Sander zich weer allerlei dingen ging herinneren??? Een hand die Yasmin onder water drukte????? Hebben meer mensen dat gezien?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:10 schreef Theebag het volgende:
Over dat voorstukje, misschien is Sander het zat en roept hij maar dat hij het gedaan heeft om van al die ellende af te zijn .
quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:11 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Sander wou naar Deniz toe om met hem te praten ?
Ja, en Josje is wél zo ongeveer voortrekker van de anti-Sander karavaan. Dat viel me trouwens nog wel op: niet Osman maar Josje lijkt er de meest conservatieve ideeën op na te houden. "Yasmin is een net meisje," enzo.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:08 schreef Angeles het volgende:
Ferdi is inderdaad wel wat fanatieker anti-Sander dan Deniz, ook door dat kleffe gedoe tussen Ferdi en Josje.
Dat zal het dan wel zijn, bedankt.quote:Ik denk niet dat Osman banden had met de maffia, maar via via via gekregen... want hij kende die oude man ook helemaal niet.
Dat vond ik ook al zo vreemd.quote:Wat ik trouwens wel heel raar vond: die vent die Osman had afgeperst. Lysette zei: 'Het slechte nieuws is dat al het geld op is.' Laten ze die afperser het geld dan niet gewoon hoe dan ook terugbetalen, desnoods met een taakstraf of zoiets?
Ik bedoel, met een schadevergoeding hebben ze er toch ook geen boodschap aan of je dat geld op dat moment hebt? Lijkt me wel een beetje makkelijk gedacht, word je gepakt als afperser... 'O, is het geld op? Nou ja jammer...'
Ja. Dat is wel raar ja. Als ik dan iemand af zou persen, zou ik er voor zorgen dat ik mijn geld dan naar het buitenland sluis.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:08 schreef Angeles het volgende:
Ferdi is inderdaad wel wat fanatieker anti-Sander dan Deniz, ook door dat kleffe gedoe tussen Ferdi en Josje.
Ik denk niet dat Osman banden had met de maffia, maar via via via gekregen... want hij kende die oude man ook helemaal niet. En ik denk ook niet dat hij 'kan' schieten.
Ik betwijfel trouwens of die Sergi sowieso iets met de verdwijning te maken heeft. Ik denk dat we het dichterbij huis moeten zoeken.
Wat ik trouwens wel heel raar vond: die vent die Osman had afgeperst. Lysette zei: 'Het slechte nieuws is dat al het geld op is.' Laten ze die afperser het geld dan niet gewoon hoe dan ook terugbetalen, desnoods met een taakstraf of zoiets?
Ik bedoel, met een schadevergoeding hebben ze er toch ook geen boodschap aan of je dat geld op dat moment hebt? Lijkt me wel een beetje makkelijk gedacht, word je gepakt als afperser... 'O, is het geld op? Nou ja jammer...'
Ooh je hebt het al verbetertquote:
Behoorlijk...quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:13 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Idd, heel vaag dat kleffe gedoe de hele tijd tussen die twee![]()
Peer en Christel weten meer lijkt mij.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:19 schreef MrBean het volgende:
Sander in de volgende aflevering: "Mam, ik heb het gedaan!"
Ja heel raar... ik vraag me echt af wat dat te betekenen heeft...quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:19 schreef MrBean het volgende:
Sander in de volgende aflevering: "Mam, ik heb het gedaan!"
Maar wat heeft hij er nou voor belang bij dat Merel naar een psychiater ging?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:21 schreef Noorman het volgende:
Heeft hij misschien die verwijsbrief niet geschreven?
Zo zat er ook een keer in een voorstukje:quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:19 schreef MrBean het volgende:
Sander in de volgende aflevering: "Mam, ik heb het gedaan!"
Ja, maar dat kan dus ook een nachtmerrie zijn.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:14 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Maar je zag heel kort in het voorstukje ook dat Sander zich weer allerlei dingen ging herinneren??? Een hand die Yasmin onder water drukte????? Hebben meer mensen dat gezien?
Ja idd.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:23 schreef 0 het volgende:
[..]
Zo zat er ook een keer in een voorstukje:
advocaat tegen sander: "ik kan niet langer je advocaat zijn" oid
Alleen maar om je op een verkeerd spoor te zetten.
quote:Of hij heeft dus wel iets gedaan met Yasmin en dénkt dat dat de oorzaak van haar verdwijning is (dat ze als gevolg daarvan is weggelopen of zo) terwijl er eigenlijk vervolgens nog heel iets anders is gebeurd terwijl hij sliep.
Of hij heeft het over heel wat anders, of hij zegt maar wat.
Nee maar die verwijsbrief is al ouder, toch? En Sander had niet eens door dat Merel verliefd op hem was. Maar dat schoot me zo even te binnen. Je weet tenslotte maar nooit.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:23 schreef Angeles het volgende:
[..]
Maar wat heeft hij er nou voor belang bij dat Merel naar een psychiater ging?
Ja hij vond haar vast wel een raar wijf, maar zo te merken ging ze al behoorlijk lang naar die psychiater. Lijkt me ook niet de eerste reactie van een puberjoch op de verliefdheid van een hysterische vriendin van je zus en vriendin: een verwijsbriefje voor de psychiater schrijven.
... Al sla je me dood... ik weet het niet.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:28 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
Ik heb de eerste tien minuten gemist. Wie wil me even bijpraten? Geen zin om 24 uur te wachten.
Lysette![]()
Heeft iemand dit ook gezien?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:14 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Maar je zag heel kort in het voorstukje ook dat Sander zich weer allerlei dingen ging herinneren??? Een hand die Yasmin onder water drukte????? Hebben meer mensen dat gezien?
Heb alles wat ik kon bedenken maar even neergezet.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:28 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
Ik heb de eerste tien minuten gemist. Wie wil me even bijpraten? Geen zin om 24 uur te wachten.
Lysette![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In deze tijd. Mag ik gewoon eerlijk zeggen dat ik nog nooit zo gelukkig ben geweest als nu?
- Osman heeft porno gezien.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:28 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
Ik heb de eerste tien minuten gemist. Wie wil me even bijpraten? Geen zin om 24 uur te wachten.
Lysette![]()
Wel zoiets ja, maar het ging heel snel...quote:
Ja, dat heb ik ook gezien.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:31 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Heeft iemand dit ook gezien?
quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:34 schreef Angeles het volgende:
[..]
Heb alles wat ik kon bedenken maar even neergezet.Hij vroeg om de eerste 10 min. hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik snap daar niets van. De enige van de bekende personen (die op de castfoto staan) die ik (zeker nu) daartoe in staat acht, is Merel. Die was daar ook. En of ze dood is, daar kunnen we nog niks over zeggen. Maar als het Merel was, of een vreemde persoon, dan kunnen dat natuurlijk Sanders herinneringen niet zijn. Heel vreemd...quote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:14 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Maar je zag heel kort in het voorstukje ook dat Sander zich weer allerlei dingen ging herinneren??? Een hand die Yasmin onder water drukte????? Hebben meer mensen dat gezien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |