Als je nog langer gemeen tegen Linn en mij doet ga ik gillen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:22 schreef SCH het volgende:
Zie je hoe dicht haar ogen bij elkaar staan? En die mondhoeken.
Linn is niet teleurgesteld, die gaat heel goed met haar beperkingen om. Nu jij nog pfaf
Viswijfquote:Op donderdag 19 januari 2006 10:27 schreef pfaf het volgende:
[..]
Als je nog langer gemeen tegen Linn en mij doet ga ik gillen.
Mên! Heb je wel eens gekeken? Het is echt spannend en leuk hoor! Dat curling hier nog niet tot alle lagen van de bevolking is doorgedrongen en een kroegspelletje als darts volkssport nr 2 is, ligt toch echt aan de 'Ollanders en niet aan de beschaafde, ontwikkelde en geciviliceerde Scandinaviërs....quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:28 schreef SCH het volgende:
[..]
Viswijf![]()
Je moet de realiteit onder ogen zien pfaf. Aan curling doen alleen maar verstandelijke beperkte mensen mee.![]()
Hallo, leer mij curling kennen - ik ben onbenoemd professor in de Eurosport-sporten, vraag mij iets over bowling of curling en ijsdansen en ik ben je man.quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:35 schreef pfaf het volgende:
[..]
Mên! Heb je wel eens gekeken? Het is echt spannend en leuk hoor! Dat curling hier nog niet tot alle lagen van de bevolking is doorgedrongen en een kroegspelletje als darts volkssport nr 2 is, ligt toch echt aan de 'Ollanders en niet aan de beschaafde, ontwikkelde en geciviliceerde Scandinaviërs....
En dan nog! Als wij nou gelukkig leven in ons wereldje heb jij er toch geen last van. Mensen met een verstandelijke handicap kunnen ook plezier hebben, op hun eigen manier zijn ze misschien nog wel gelukkiger dan mensen als jij.quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Hallo, leer mij curling kennen - ik ben onbenoemd professor in de Eurosport-sporten, vraag mij iets over bowling of curling en ijsdansen en ik ben je man.
Daarom klopt mijn analyse van Linn ook.![]()
He he, we zijn erquote:Op donderdag 19 januari 2006 10:40 schreef pfaf het volgende:
[..]
En dan nog! Als wij nou gelukkig leven in ons wereldje heb jij er toch geen last van. Mensen met een verstandelijke handicap kunnen ook plezier hebben, op hun eigen manier zijn ze misschien nog wel gelukkiger dan mensen als jij.
Misschien lacht ie niet om jou.quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Lacht er eens iemand om me, spelt ie mijn naam niet goed![]()
Sowieso was het slecht onderbouwde post, in zo'n serieus topic.quote:
Sorry XL. Sorry pfaf.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:25 schreef XL het volgende:
[..]
Sowieso was het slecht onderbouwde post, in zo'n serieus topic.
alleen beetje treurig dat de een de kloon van de ander isquote:
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:20 schreef rubbereend het volgende:
[..]
alleen beetje treurig dat de een de kloon van de ander is
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:20 schreef rubbereend het volgende:
[..]
alleen beetje treurig dat de een de kloon van de ander is
Doe maar niet, ik zit in de juryquote:Op dinsdag 24 januari 2006 12:41 schreef pfaf het volgende:
Zou ik 'm in kunnen sturen? Liefdesverhalenforum
Aaaaaaaaaaaaah.....quote:
Daar is de jury heel gevoelig voorquote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:13 schreef pfaf het volgende:
haha.
Maar ik ben geen goede fictie-schrijver en die echte meisjes verhalen lopen altijd slecht af.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |