![]()
![]()
![]()
![]()
De OP vind je achter het Wiki-icon
Wat is BeF?BeF staat voor Bier en Frituur, dus! En alles, maar dan ook álles, in deze reeks draait om deze hemelse goederen. Als je dus wat te zeiken hebt over hoe erg je wel niet van bier en/of frituur walgt, ben je bij deze reeks niet aan het juiste adres, want wij, BeF-ers, veréren het! Het begon eens met
een idee van Havoc...In zo'n reeks zijn natuurlijk weinig regels, maar om ervoor te zorgen dat het niet uit de hand loopt, hier twee (!) dingen waar je je aan dient te houden als poster in BeF:
Géén inhoudsloze posts als "hoi", "doei", "fipo/lapo". BeF is geen postopkrik reeks.
De laatste poster van het oude topic opent de volgende, om dubbele topics te voorkomen.
Geen echte regel, maar het wordt wel op prijs gesteld: PI gebruik!
Quotes:
"Om het uur wil ik frituur" © Snellejelle
"Een dag niet gebiert, een dag niet geleefd" © Mr-Z
"Bier, het hemelse goud.. het spul waar heel Fok!kend Nederland van houdt..
Frituur, het duivelse goed... het is o zo vet.. maar ja.. het voedt... " © Janetje
"Beter bier op je rok dan een rok in je bier.
Tenzij het wijf erin stomdronken, teringlekker is en wil neuken uiteraard." © Dazzled
"Volgens mij houd ik van bier." © xwrrw
"Het goudgele vocht, krokante portie friet, BeF zij geprezen!" © Litso
Bierdop art, made by T_T...
![]()
De meeting info is uit de OP gehaald, maar de meet gaat nog steeds gewoon door. Informatie wordt uitgewisseld per mail/msn.
Wil je mee? Post het hier even en/of mail ff naar mail[at]litso.com dan kom je (hopelijk) niet op de lijst.
-|||---ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ---|||-
Op woensdag 28 juli 2010 23:05 schreef Dromenvangertje het volgende:het zou mij een eer zijn om alles voor u te doen wat uw hartje begeert.