Ni0 ik heb 'm nu pas gezien, Dank! rete cool, ben 'm nu aan het afspelen en morgen zet ik 'm online. gezipt komt ie op een grootte van 100 mb.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 18:33 schreef Ni0 het volgende:
Blackgirl, heb je mn emailtje nog gehad?
Niet dat ik je wat wil voorschrijven, maar een advies is om te beginnen met Stuart Wilde....dan begrijp je Eckhart Tolle nog beterderquote:Op maandag 26 mei 2008 10:00 schreef DjinN het volgende:
Klinkt interessantToch maar es kijken/luisteren straks wat het allemaal inhoud!
Hoeveel heb jij ondertussen al toegepast?quote:Op donderdag 29 mei 2008 21:58 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Thnx, vind het cool om te horen dat degene die dit nog niet gezien hadden het interessant stuff vinden
Ik moest even lachenquote:The Power of not Knowing – Eckhart Tolle
(*.zip) 70 mb | Power of not Knowing
Zonder je mind kan je niks, we zijn juist alleen maar onze "mind".quote:Op vrijdag 30 mei 2008 13:08 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
De eerste zin van Eckhart Tolle uit The Power of Now was voor mij al een enorme eyeopener : "You are not your mind"
Zonder het verleden kan je deze tekst niet lezen, die heb ik immers in jouw verleden ingetypt. Zonder je verleden kan je de tekst uberhaupt niet lezen of zelf een post intypen, in je verleden heb je geleerd te lezen en schrijven. Zonder aan de toekomst te denken kan je ook helemaal niks, je kan nog niet eens een straat oversteken, die auto is pas over 5 sec waar jij bent als je gewoon oversteekt zonder over de toekomst na te denken.quote:Ik pas het toe door te proberen niet te dromen/denken in toekomst en verleden beelden, maar echt hier in het NU te zijn, zodat je ook je gedachten-ontwikkeling kunt volgen, waardoor je beter gaat begrijpen hoe je je realiteit schaapt
Vraagje, heb jij het idee dat je je gedachten bepaald, of verschijnen deze gewoon?quote:Op zaterdag 31 mei 2008 03:05 schreef mike_another het volgende:
Zonder je mind kan je niks, we zijn juist alleen maar onze "mind".
Nee ik lees jou tekst in het "NU", zoals nu. Ja, de "mind" is een tool die je alles aan kunt leren, wat je vervolgens weer kunt gebruiken om een handeling uit te voeren of vooruit te komen. MAAR je bent het niet.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 03:05 schreef mike_another het volgende:
[..]
Zonder je mind kan je niks, we zijn juist alleen maar onze "mind".
[..]
Zonder het verleden kan je deze tekst niet lezen, die heb ik immers in jouw verleden ingetypt. Zonder je verleden kan je de tekst uberhaupt niet lezen of zelf een post intypen, in je verleden heb je geleerd te lezen en schrijven. Zonder aan de toekomst te denken kan je ook helemaal niks, je kan nog niet eens een straat oversteken, die auto is pas over 5 sec waar jij bent als je gewoon oversteekt zonder over de toekomst na te denken.
Vwb verleden en toekomst: veel mensen leven hun leven wel degelijk continu in het verleden, dat gebeurt wanneer men persoonlijke ervaringen maar niet los kan laten en deze telkens herleven in de mind. EN veel mensen leven hun leven wel degelijk continu in de toekomst, door alleen maar met planning bezig te zijn (wat gaan we morgen doen?) zonder te genieten v/h momentquote:Op zaterdag 31 mei 2008 03:05 schreef mike_another het volgende:
Iedereen leeft uiteraard alleen in het "nu", daar heb je geen boek of training voor nodig, er is geen mens op de wereld die iets anders kan al zouden ze het willen. Maar je verleden kennen stelt je in staat nu iets te kunnen, de toekomst stelt je in staat te plannen en ubehaupt te (over)leven.
Maar verder is het een prima theorie.
Het is jouw "nu", maar je leest iets uit het -mijn- verleden.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 22:47 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Nee ik lees jou tekst in het "NU", zoals nu.
Ik dacht dat je het meer spiritueel bedoelde, maar zoals je het nu beschrijft is het meer psychologisch en dan ben ik het uiteraard met eens: sommige mensen zijn inderaad vooral bezig met trauma's of alleen met de toekomst en vergeten vandaag te genieten. Maar we leven feitelijk allemaal in het nu, hoe je het ook wendt of keert.quote:Vwb verleden en toekomst: veel mensen leven hun leven wel degelijk continu in het verleden, dat gebeurt wanneer men persoonlijke ervaringen maar niet los kan laten en deze telkens herleven in de mind. EN veel mensen leven hun leven wel degelijk continu in de toekomst, door alleen maar met planning bezig te zijn (wat gaan we morgen doen?) zonder te genieten v/h moment
Alles wat we denken is inderdaad uiteindelijk gebaseerd op eerdere en huidige zintuigelijke waarneming. De hersens zijn alleen zo gecompliceerd dat het een "bewustzijn" te noemen is. Maar zonder zintuigelijke vorming van de hersens zouden we geen mind hebben.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 09:00 schreef Hallulama het volgende:
Vraagje, heb jij het idee dat je je gedachten bepaald, of verschijnen deze gewoon?
Ik heb een vermoeden dat het denken slechts zintuigelijke waarneming is. Vroeger dacht ik dat ik actief dacht, tegenwoordig besef ik dat ik slechts "kijk" naar hersenactiviteit.
We "denken" dus misschien wel gedachten net zoals we beelden zien, of geluiden horen.
Vanuit die optiek denk ik dan ook niet dat we onze "mind" zijn. Tenzij je iets anders bedoelt met "mind".
Nope, maar Eckhart zal ze wel te koop aan biedenquote:Op maandag 7 juli 2008 08:22 schreef Bastard het volgende:
Ik heb geen tijd voor luisterboeken, zijn ze ook als e-books te downloaden bij je?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |