Beste Filadelfia, als God de Alfa en de Omega en omega is [ wat wil zeggen de A en de z van het griekse alfabet] dan is elke letter die er tussen valt toch ook God.quote:Op zondag 19 februari 2006 01:40 schreef Filadelfia het volgende:
God is de Alfa en de Omega, in de mens zit god niet, God staat apart, waarom denk je dat ahtleten trainen voor een nieuw wereldrecord, hun zijn god nooit vergeten, maar de simpele mens ziet het niet.
mooie omschrijving...quote:Op zondag 19 februari 2006 10:21 schreef soulsurvivor het volgende:
[..]
Beste Filadelfia, als God de Alfa en de Omega en omega is [ wat wil zeggen de A en de z van het griekse alfabet] dan is elke letter die er tussen valt toch ook God.
In die zin wordt bedoelt dat God injezelf is,
Zoals jezus zei: "Jullie zijn de tak aan de wijnstok."
God is de Bron van alles en omvat alles.
Als je die al in woorden kan definieren.
God in jezelf is geen blasfemie, eerder erkenning van zijn almacht [ God is alles ]
ehhh ik heb de bestandsnaam wat vereenvoudigdquote:Op dinsdag 28 februari 2006 21:39 schreef VD het volgende:
http://www.website-shop.n(...)%20Audio%20Book).zip
Doet niet lief.
bedankt - van de week even horen ! - ennuh mooie avatar btwquote:Op zaterdag 11 maart 2006 11:26 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
voor de liefhebbers heb ik The Power of not Knowing – Eckhart Tolle online geplaats voor download.
coool. ehh stuur ze naar mn hotmail > strange-emily@hotmail.comquote:Op dinsdag 18 juli 2006 00:50 schreef Ni0 het volgende:
Goeie kek blackgirl! Ik heb zelf hier ook nog wat leuke audio books liggen.
Mischien kan je ze online zetten?
Jose Silve - UltraMind ESP system (http://www.silvaultramindsystem.com/)
Shapeshifter - DNA Activation music (http://activateyourdna.com/faq.html)
Heb de ESP al regelmatig geprobeerd met erg positief resultaat. Dus laat me ff weten of jer iets mee kan doen!
kun je het niet opdelen in een aantal bestanden en dan in *.zip format verpakken?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:39 schreef Ni0 het volgende:
Hai! Ja he de boeken zijn beide ongeveer 500+ mb... K ga ff kijken of ik ze op een andere manier kan sharen.. K hou je op de hoogte!
ehhh dat is ook de bedoeling.quote:Op woensdag 19 juli 2006 01:29 schreef diep-in-de-war het volgende:
Ik heb het een tijdje bekeken, maar ik geloof niet dat dit gaat werken in onze samenleving. Het verzwakt je ego die je zo hard nodig hebt.
Ego heb je nodig voor interactie met mensen, als je wil "infitten" in deze maatschappij/samenleving heb je een ego nodig...anders word je een outcast.quote:Op woensdag 19 juli 2006 11:11 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
[..]
ehhh dat is ook de bedoeling.
who needs ego anywayz, when you've got infinite power![]()
Jij bent al van je ego af zie ikquote:
sorry lieve schat maar de power of not knowing is gedownload. als je je geluid op de boxen vol aanzet kun je gewoon horen wat ie te zeggen heeft en dat is 't belangrijkste. de goede kwaliteit van bijv. timeless freedom komt doordat ik deze zelf via WMediaPl heb omgezet naar mp3.quote:Op woensdag 19 juli 2006 22:05 schreef Hallulama het volgende:
Oo-blackgirl-oO, wat is er met The Power Of Not Knowing aan de hand, ik zie alleen deel 2 in de .zip, en de geluidskwaliteit is om te janken (staat erg zacht), what about it?
Alrighty, thanks for elaborating !quote:Op woensdag 19 juli 2006 23:00 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
power of not knowing zoals ik 'm aanbiedt op de site heeft geen deel 2.
sorry, geen last vanquote:Op woensdag 19 juli 2006 15:47 schreef diep-in-de-war het volgende:
[..]
Jij bent al van je ego af zie ik![]()
Toch is het zo, I've been there... Als ik een zwakker ego krijg ga ik me ook zwakker en meer kwetsbaar voelen
Ni0 ik heb 'm nu pas gezien, Dank! rete cool, ben 'm nu aan het afspelen en morgen zet ik 'm online. gezipt komt ie op een grootte van 100 mb.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 18:33 schreef Ni0 het volgende:
Blackgirl, heb je mn emailtje nog gehad?
Niet dat ik je wat wil voorschrijven, maar een advies is om te beginnen met Stuart Wilde....dan begrijp je Eckhart Tolle nog beterderquote:Op maandag 26 mei 2008 10:00 schreef DjinN het volgende:
Klinkt interessantToch maar es kijken/luisteren straks wat het allemaal inhoud!
Hoeveel heb jij ondertussen al toegepast?quote:Op donderdag 29 mei 2008 21:58 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Thnx, vind het cool om te horen dat degene die dit nog niet gezien hadden het interessant stuff vinden
Ik moest even lachenquote:The Power of not Knowing – Eckhart Tolle
(*.zip) 70 mb | Power of not Knowing
Zonder je mind kan je niks, we zijn juist alleen maar onze "mind".quote:Op vrijdag 30 mei 2008 13:08 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
De eerste zin van Eckhart Tolle uit The Power of Now was voor mij al een enorme eyeopener : "You are not your mind"
Zonder het verleden kan je deze tekst niet lezen, die heb ik immers in jouw verleden ingetypt. Zonder je verleden kan je de tekst uberhaupt niet lezen of zelf een post intypen, in je verleden heb je geleerd te lezen en schrijven. Zonder aan de toekomst te denken kan je ook helemaal niks, je kan nog niet eens een straat oversteken, die auto is pas over 5 sec waar jij bent als je gewoon oversteekt zonder over de toekomst na te denken.quote:Ik pas het toe door te proberen niet te dromen/denken in toekomst en verleden beelden, maar echt hier in het NU te zijn, zodat je ook je gedachten-ontwikkeling kunt volgen, waardoor je beter gaat begrijpen hoe je je realiteit schaapt
Vraagje, heb jij het idee dat je je gedachten bepaald, of verschijnen deze gewoon?quote:Op zaterdag 31 mei 2008 03:05 schreef mike_another het volgende:
Zonder je mind kan je niks, we zijn juist alleen maar onze "mind".
Nee ik lees jou tekst in het "NU", zoals nu. Ja, de "mind" is een tool die je alles aan kunt leren, wat je vervolgens weer kunt gebruiken om een handeling uit te voeren of vooruit te komen. MAAR je bent het niet.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 03:05 schreef mike_another het volgende:
[..]
Zonder je mind kan je niks, we zijn juist alleen maar onze "mind".
[..]
Zonder het verleden kan je deze tekst niet lezen, die heb ik immers in jouw verleden ingetypt. Zonder je verleden kan je de tekst uberhaupt niet lezen of zelf een post intypen, in je verleden heb je geleerd te lezen en schrijven. Zonder aan de toekomst te denken kan je ook helemaal niks, je kan nog niet eens een straat oversteken, die auto is pas over 5 sec waar jij bent als je gewoon oversteekt zonder over de toekomst na te denken.
Vwb verleden en toekomst: veel mensen leven hun leven wel degelijk continu in het verleden, dat gebeurt wanneer men persoonlijke ervaringen maar niet los kan laten en deze telkens herleven in de mind. EN veel mensen leven hun leven wel degelijk continu in de toekomst, door alleen maar met planning bezig te zijn (wat gaan we morgen doen?) zonder te genieten v/h momentquote:Op zaterdag 31 mei 2008 03:05 schreef mike_another het volgende:
Iedereen leeft uiteraard alleen in het "nu", daar heb je geen boek of training voor nodig, er is geen mens op de wereld die iets anders kan al zouden ze het willen. Maar je verleden kennen stelt je in staat nu iets te kunnen, de toekomst stelt je in staat te plannen en ubehaupt te (over)leven.
Maar verder is het een prima theorie.
Het is jouw "nu", maar je leest iets uit het -mijn- verleden.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 22:47 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Nee ik lees jou tekst in het "NU", zoals nu.
Ik dacht dat je het meer spiritueel bedoelde, maar zoals je het nu beschrijft is het meer psychologisch en dan ben ik het uiteraard met eens: sommige mensen zijn inderaad vooral bezig met trauma's of alleen met de toekomst en vergeten vandaag te genieten. Maar we leven feitelijk allemaal in het nu, hoe je het ook wendt of keert.quote:Vwb verleden en toekomst: veel mensen leven hun leven wel degelijk continu in het verleden, dat gebeurt wanneer men persoonlijke ervaringen maar niet los kan laten en deze telkens herleven in de mind. EN veel mensen leven hun leven wel degelijk continu in de toekomst, door alleen maar met planning bezig te zijn (wat gaan we morgen doen?) zonder te genieten v/h moment
Alles wat we denken is inderdaad uiteindelijk gebaseerd op eerdere en huidige zintuigelijke waarneming. De hersens zijn alleen zo gecompliceerd dat het een "bewustzijn" te noemen is. Maar zonder zintuigelijke vorming van de hersens zouden we geen mind hebben.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 09:00 schreef Hallulama het volgende:
Vraagje, heb jij het idee dat je je gedachten bepaald, of verschijnen deze gewoon?
Ik heb een vermoeden dat het denken slechts zintuigelijke waarneming is. Vroeger dacht ik dat ik actief dacht, tegenwoordig besef ik dat ik slechts "kijk" naar hersenactiviteit.
We "denken" dus misschien wel gedachten net zoals we beelden zien, of geluiden horen.
Vanuit die optiek denk ik dan ook niet dat we onze "mind" zijn. Tenzij je iets anders bedoelt met "mind".
Nope, maar Eckhart zal ze wel te koop aan biedenquote:Op maandag 7 juli 2008 08:22 schreef Bastard het volgende:
Ik heb geen tijd voor luisterboeken, zijn ze ook als e-books te downloaden bij je?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |