Ik bedoel vanavond natuurlijkquote:
Wtf, is er gebeurd met die fotoquote:Op zaterdag 14 januari 2006 13:49 schreef Woelli het volgende:
nog een mooie foto van Ellen![]()
[afbeelding]
Eigenlijk wel hèquote:Op zaterdag 14 januari 2006 13:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je leert het al
Maar we zullen elkaar maar verder met rust laten he in de Survival Game... wat eigenlijk ben je best te pruimen![]()
Is volgens mij gewoon zo. Lijkt denk ik zo dat die verkeerd is!quote:Op zaterdag 14 januari 2006 14:42 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Wtf, is er gebeurd met die foto!
Die hoofden van Floortje en Marescha zijn allebei scheef, klopt niks van![]()
Dan is ie gewoon geknipt en geplaktquote:Op zaterdag 14 januari 2006 14:44 schreef Woelli het volgende:
[..]
Is volgens mij gewoon zo. Lijkt denk ik zo dat die verkeerd is!
Ach ja.. ik plaatste hem ook voor Ellenquote:Op zaterdag 14 januari 2006 14:45 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Dan is ie gewoon geknipt en geplakt![]()
Zo ziet het er echt niet uit![]()
Inderdaad... kijk maar naar de overgang tussen Ellen en Marescha.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 14:45 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Dan is ie gewoon geknipt en geplakt![]()
Zo ziet het er echt niet uit![]()
Ik denk ook Mareschaquote:Op zaterdag 14 januari 2006 21:49 schreef bergkampf het volgende:
Zij of Marescha gaat er vandaag uit denk ik.
nee idd.... haar haar zat vorige week veeeeeeeeeeeel leuker!quote:Op zaterdag 14 januari 2006 22:17 schreef --Globe-- het volgende:
Ik vind de kuif niet zo mooi..
Daar zat ze heeeeel terecht opquote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:13 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
nee idd.... haar haar zat vorige week veeeeeeeeeeeel leuker!
Maar ze was wel weer goed..... wat deed ze op die kruk![]()
hoezo? ze was ehct goed hoorquote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:44 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Daar zat ze heeeeel terecht op.
ze was niet slecht idd, maar ze hoorde wel bij de minste 3 vond ik. Als zij optreedt heb ik t gevoel dat ze t meer doet omdat het moet en niet omdat ze er echt plezier in heeft.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:52 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
hoezo? ze was ehct goed hoor
Wat een lef om dát te zeggen.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:44 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Daar zat ze heeeeel terecht op.
Tijdens de show zeiden ze dat Ellen 3% van de stemmen had, zal wel een tikfout zijn.quote:Op zondag 15 januari 2006 00:02 schreef Californian_dreamer het volgende:
hoezo vaag, op idols.nl staat dat ellen 9!!!% van de stemmen had, dat kan toch nooit kloppen als christon de nummer 8 was met 4% van de stemmen???
op I-jay na was ik het trouwens HELEMAAL NIET EENS met de mensen op de krukken
Ik vrees toch weer het ergste, dat al die tienermeisjes veel te vaak op Aäron en Serge stemmen, die zijn echt wáy overrated. Dat gaat dus ten koste van bv. Ellen.quote:Op zondag 15 januari 2006 00:35 schreef WithMe het volgende:
Zeer onterecht op de kruk vanavond. Ik blijf me verbazen over de mening van het Nederlandse publiek. Ze was echt vele malen beter dan Harm, Aäron en Serge.
Wat een onzin. De anders dames zaten toch ook niet op de kruk. Wat een rotexcuusquote:Op zondag 15 januari 2006 00:50 schreef -Vaduz- het volgende:
. Verder kapen de heren veel stemmen voor haar weg natuurlijk.
HALLO mensen zo zat als een kanon type ik dit, heb net gelezen dat Ellen er nog in zit maar op het randje. heb er niks van gezien maar heb toch een keer of 10 weer op d'r gestemd. gelukkig mag ik volgende week nog een keer van d'r genieten... \\quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:12 schreef Andiyan het volgende:
WTF deed Ellen op de kruk?![]()
![]()
![]()
Woelli en TheVulture, stem volgende keer eens wat vaker op dr.![]()
Ze was gewoon goed vanavond!
quote:Op zondag 15 januari 2006 10:42 schreef TheVulture het volgende:
Ze was echt weer een van de beteren gisteren, dankzij die breezersletten zat ze gvd nog op de kruk ook![]()
Maar wat die breezersletten kunnen kan ik ook... ik blijf sms'en voor Ellen maar Woelli en ik kunnen het niet alleen mensen. Kom op, stem voor Ellen en zorg ervoor dat de lekkerste Idol nog een paar weken blijft. En natuurlijk kan ze ook gewoon super zingen!
Iedereen zijn mening hequote:Op zondag 15 januari 2006 11:21 schreef Ayaxola het volgende:
Om eerlijk te zijn vind ik Marescha toch wel wat lekkerder![]()
...
8 keer met mijn eigen telefoon..quote:Op zondag 15 januari 2006 11:25 schreef TheVulture het volgende:
Hoeveel keer heb je gisteren gestemd Woelli?
10 keerquote:Op zondag 15 januari 2006 11:27 schreef Woelli het volgende:
[..]
8 keer met mijn eigen telefoon..
en een keer met die van me moeder, vader, zus en een vriendin van me zus..
dus 12 keervolgende keer toch iets vaker
![]()
Jij dan??![]()
je bent fan of niet he... dit is ook de eerste Idol waar ik zo fanatiek op stem moet ik zeggen. Aan Hind en Irma waagde ik altijd maar 1 of 2 smsjes per keerquote:
quote:Op zondag 15 januari 2006 11:30 schreef TheVulture het volgende:
[..]
je bent fan of niet he... dit is ook de eerste Idol waar ik zo fanatiek op stem moet ik zeggen. Aan Hind en Irma waagde ik altijd maar 1 of 2 smsjes per keer
Ja, tuurlijk, maar 10 smsjes, kost je dat 15 euro ofzo?quote:Op zondag 15 januari 2006 11:30 schreef TheVulture het volgende:
[..]
je bent fan of niet he... dit is ook de eerste Idol waar ik zo fanatiek op stem moet ik zeggen. Aan Hind en Irma waagde ik altijd maar 1 of 2 smsjes per keer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |