Ik doe het gewoon allebei.quote:Op maandag 9 januari 2006 22:49 schreef Knibbel het volgende:
[..]
Vraag me af wat slimmer is, spelvouten herkennen of klonen![]()
![]()
Paltos is geen kloon. Want als Paltos een kloon was, dan had ie geen dvd bij mij besteldquote:Op maandag 9 januari 2006 22:49 schreef Knibbel het volgende:
[..]
Vraag me af wat slimmer is, spelvouten herkennen of klonen![]()
![]()
Waarom zegt iederee altijd kloon tegen mij? !quote:Op maandag 9 januari 2006 22:39 schreef Knibbel het volgende:
[..]
Oke dan, is ook de kloon optie verbetert?![]()
Wat zeg je mijn naam vaak!quote:Op maandag 9 januari 2006 22:53 schreef Dizer het volgende:
[..]
Paltos is geen kloon. Want als Paltos een kloon was, dan had ie geen dvd bij mij besteld. En mocht Paltos wel een kloon zijn, dan dien ik een ban-aanvraag (voor de kloon en de echte user) in want door Paltos zou ik dus 20 euro omzet missen omdat ie iemand overtrof met het bieden in mijn veiling en dat mag dan niet
quote:Op maandag 9 januari 2006 22:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
MissBliss wat is nou het geheim van de reus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
Nu herken ik ook twee dingen hahahahaquote:Op maandag 9 januari 2006 22:53 schreef Versie_Twee het volgende:
[..]
Waarom zegt iederee altijd kloon tegen mij? !
En zo hoort het ookquote:Op maandag 9 januari 2006 22:58 schreef Zhenar het volgende:Dizer, MB en Zhenar posten in een rijtje!
![]()
Ja, het staat er duidelijk bij hoorquote:
Maar ik heb niet tegen je gestemdquote:Op maandag 9 januari 2006 23:00 schreef Svensational het volgende:
Ik heb nog maar 14 punten in het survivalspel.
Wheheheheh, ik heb 'm ook niet gelezen hoorquote:Op maandag 9 januari 2006 23:02 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, het staat er duidelijk bij hoor
Nee, dat doe ik dus ook nietquote:Op maandag 9 januari 2006 23:02 schreef BVO het volgende:
Kijk mij er niet op aan, ik heb je nog geen -- gegeven hoor.
Uhm neequote:
Als stufie binnen isquote:Op maandag 9 januari 2006 23:03 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Uhm nee
Laatste weekend van januari ofzo toch??
Ik weet niet precies welke dag dat is.
Verkapte "haat Zhenar, ik doe het ook!"-postquote:Op maandag 9 januari 2006 23:02 schreef BVO het volgende:
Kijk mij er niet op aan, ik heb je nog geen -- gegeven hoor.
Ik zou niet durvenquote:Op maandag 9 januari 2006 23:04 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Verkapte "haat Zhenar, ik doe het ook!"-post![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |