Hm, volgens mij heb ik niet de goede TTDpatch dan, die optie zit er bij mij niet in. Ik zal even updatenquote:Op dinsdag 10 januari 2006 19:23 schreef klnvntrbyt het volgende:
[..]
nadat je 75% van de aandelen hebt, verandert de 'Show HQ' knop in 'Manage'.
Wat er dan gebeurt is dat jij dat bedrijf volledig bestuurt en dat je alles kunt doen wat je in je eigen bedrijf ook kunt doen (behalve aandelen van het moederbedrijf kopen). Als je klaar bent met het managen van de dochteronderneming, dan kun je gewoon je eigen bedrijf weer managen. De dochteronderneming wordt dan weer bestuurd door de computer.
Zie ook:
Google groups
Huu, hoe werkt dat, dat banen bouwen voor de stad? Volgens mij heeft mijn versie dat nietquote:Op dinsdag 10 januari 2006 19:34 schreef Jump het volgende:
[..]
Met TTDPatch kan je instellen dat jij banen bouwt voor de stad. Dan hou je dat stuk vrij. Maar in TTDPatch heb je de internationale luchthaven met 2 landings/opstijgbanen niet. Zit je rap met een hoop vliegtuigen die er rond blijven vliegen.
mja meerdere landingsbanen/startbanen per vliegveld is wel een gemisquote:Op dinsdag 10 januari 2006 20:14 schreef Jump het volgende:
In OpenTTD kan je ook meerdere vlieghavens per stand bouwen. Maar dat systeem zit anders in elkaar.
In de laatste versie, alpha 69, kan je meer instellen dan in 2.0 rev1.
In die alpha versie heb je een switch: 'townbuildnoroads' ofzzoiets.
Als ze geen ruimte rond banen hebben groeien ze gewoon niet. Om het proper te houden maak je dan ruimten van 2*2 vrij om huizen te laten groeien: zoiets dan: http://users.pandora.be/monkeytail/ttdpatch/SCR54.png
Dat er zo ver van het centrum nog iets gebouwd wordt...quote:Op dinsdag 10 januari 2006 20:14 schreef Jump het volgende:
http://users.pandora.be/monkeytail/ttdpatch/SCR54.png
Ik doe t altijd alleen maar als de tegenstander er busjes heeft rijden.quote:Op woensdag 11 januari 2006 14:30 schreef MaxMark het volgende:
Zomaar eens een vraagje tussendoor he...wat is in HEMELSNAAM het nut van het uitvoeren van reparaties aan het wegdek in een stad?
Tis alleen maar lastig als je er voertuigen hebt rijden, en het voegt volgens mij geen ene reet toe aan...aan überhaupt iets.
Als de tegenstander busjes heeft rijden dan bouw ik ff een stukje spoor over een stukje weg waar de busjes langs rijden. Depotje ertegenaan en een trein lekker heen en weer laten rijden..Ze gaan vanzelf kapotquote:Op woensdag 11 januari 2006 15:48 schreef Merson het volgende:
[..]
Ik doe t altijd alleen maar als de tegenstander er busjes heeft rijden.![]()
Zelf doe ik alleen maar treinen.
Bij OpenTTD kun je dat hokje aanklikken in het opties-menu, onder het resolutiebalkje.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:22 schreef Borkydude het volgende:
Hoe krijg ik hem fullscreen?
Zo hoort hetquote:Op zaterdag 14 januari 2006 15:41 schreef jpzegthallo het volgende:
Ik had OpenTTD gedownload gisteravond, en toen ik me bedacht dat ik eigenlijk een keer moest gaan slapen was het 3 uur
Je zult het inmiddels al hebben ontdekt, maar met OpenTTD kun je Nederlandse plaatsnamen kiezen jaquote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:32 schreef Borkydude het volgende:
Maxmark, heb je een patch voor Nederlandse namen ofzo?
En die stations zijn anders dan in TTD, zit dat in OpenTTD?
quote:Vehicle status
The colour of the vehicle number and the circle tell you a lot about the vehicle.
* If the vehicle number is blue the vehicle is in a depot.
* If the vehicle number is red the vehicle is getting old and should be replaced.
* If the circle is grey the vehicle is less than two years old.
* If the circle is green the vehicles profit was more than £10,000 last year.
* If the circle is yellow the vehicles profit was less than £10,000, but more than £0 last year.
* If the circle is red the vehicles profit was less than £0 last year.
Rood is stoppen, groen is doorrijden ?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:02 schreef jpzegthallo het volgende:
Heeft iemand een duidelijke handleiding wat welk stoplicht nou betekend?
In de OP staat ook een uitleg over stoplichten en Pre Signals. Maar nog niet over PBS. Maar die wiki is handig.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:14 schreef jpzegthallo het volgende:
Ik heb al een mooie wiki gevonden:
http://wiki.openttd.org
Check jaartal: als het 1920 is, dan zijn er bij de standaard trein-sets geen treinen (nog niet 'uitgevonden') gebruik DBsetXL http://www.ewetel.net/~michael.blunck/ttd/ als je al in 1920 treinen wilt kunnen bouwen.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:43 schreef KaheemSaid het volgende:
Als ik een nieuwe map kies, "create new map" kan ik geen treinen bouwen, is hier wat aan te doen of is dit correct.
Ik ben al tijden op zoek naar die dubbeldekkers aangezien ik ze zo vaak zie.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:52 schreef Jump het volgende:
Ik heb even een hoop nieuwe screenshot online gezwierd http://users.pandora.be/monkeytail/ttdpatch/CargoTrans/
Vanaf SRC34.png zijn nieuwe.
http://images.internix.be/files/Transport%20Tycoon/cargosetw.grfquote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:56 schreef Funktipus het volgende:
[..]
Ik ben al tijden op zoek naar die dubbeldekkers aangezien ik ze zo vaak zie.
Waar heb je die vandaan? Ik kan ze namelijk echt nergens vinden![]()
Thnx for that, maar ik bedoelde de dubbeldekkerbussen zoals op http://users.pandora.be/monkeytail/ttdpatch/CargoTrans/SCR36.png te zien isquote:Op dinsdag 17 januari 2006 21:11 schreef Jump het volgende:
[..]
http://images.internix.be/files/Transport%20Tycoon/cargosetw.grf
Deze moet geladen worden voor dbsetxl.grf
VOor mee info zie: http://ttdpatch.de/ > New vehicles > Cargo Set
Er zitten ook nieuwe wagonnen in zoals de cagro/wagen/container/steel wagonnen hier te zien: http://users.pandora.be/monkeytail/ttdpatch/SCR72.png
Het nut ervan is dat je treinen kunt 'dwingen' een andere route te nemen dan de route die ze zelf zouden kiezen. Zo kun je ze bijvoorbeeld over een zijspoortje laten gaan om een drukke hoofdlijn een beetje te ontlasten.quote:Op woensdag 18 januari 2006 11:16 schreef jopper27 het volgende:
Vraagje !!! Ik speel in de OpenTTD patch, bij die sporen kan je zogenoemde tussenstations of tussenstops plaatsen, wat is het nu er precies van en hoe moeten deze geplaatst worden (ik snap wel dat ze op het spoor geplaatst moeten worden)
Wat heb je gedownload? (OTTD of de patch?) en heb je sowieso het originele spel?quote:Op woensdag 18 januari 2006 12:58 schreef tukkeronline het volgende:
Ik wil hem ook downloaden en installeren maar ik krijg steeds de melding
"Setup cannot continue without Transport Tycoon Deluxe Location"
En een locatie kan ie niet geven, vaag....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |