Gaat perfect op een iBook. De beamer mag best eerder aanstaan, dat maakt niets uit. Je hangt met de mini-dvi-naar-vga-adapter die beamer aan je iBook en je krijgt een mirror van je eigen scherm (of met de screenspanning hack een uitbreiding ervan).quote:Op zaterdag 7 januari 2006 11:21 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Met een iBook gaat dat niet automatisch, omdat Keynote gebruik maakt van 'je hoofdbeeldscherm' voor de presentatie en 'je tweede beeldscherm' voor die Presenter's Desk. Die kun je overigens naar wens indelen, dus kijk hier even naar voor je presentatie.
Op mijn PowerBook worden aangesloten externe beeldschermen automatisch herkent, hoe dat met die hack gaat weet ik niet maar ik verwacht hetzelfde.
Die manier werkt inderdaad, zo gebruik ik het ook.quote:Op vrijdag 6 januari 2006 19:33 schreef E.T. het volgende:
Gmail kan ook in Mail.
weet alleen niet meer hoe(stond volgens mij uitgelegd op de gmail-help pagina)
edit: http://gmail.google.com/support/bin/answer.py?answer=13275&topic=1556
Niemand ideeen over m'n PageUp/down toetsen?
Bedanktquote:Op zaterdag 7 januari 2006 11:35 schreef XL het volgende:
[..]
Gaat perfect op een iBook. De beamer mag best eerder aanstaan, dat maakt niets uit. Je hangt met de mini-dvi-naar-vga-adapter die beamer aan je iBook en je krijgt een mirror van je eigen scherm (of met de screenspanning hack een uitbreiding ervan).
Zonder screenspanning krijg je dus gewoon mirror en kun je de geavanceerde keynote opties niet gebruiken, maar keynote gewoon in mirror draaien.
Met screenspanning hack kun je "alles"
Had de site hier vandaan. Ik ga het gewoon bestellen als ik mn salaris hebquote:Op vrijdag 6 januari 2006 19:32 schreef XL het volgende:
[..]
Op die site staat er niet bij dat het so-dimm is. Volgens Google is het dat wel, dus het zal wel goed zijn.
een mini-DVI kabeltje werkt niet op een iBook, want die heeft mini-VGA, en een mini-VGA naar VGA kabeltje word inderdaad bij je iBook geleverdquote:Op zaterdag 7 januari 2006 11:39 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Bedankt.
Die mini-dvi-naar-vga-adapter krijg je toch automatisch meegeleverd? Gebruiken beamers hetzelfde kabeltje als normale beelschermen?
Ook goedquote:Op zaterdag 7 januari 2006 11:41 schreef super-muffin het volgende:
[..]
een mini-DVI kabeltje werkt niet op een iBook, want die heeft mini-VGA, en een mini-VGA naar VGA kabeltje word inderdaad bij je iBook geleverd
Da's niet al te verstandig, want een iBook raakt zijn warmte kwijt via het toetsenbord. Nu je hem 'dicht' laat werken kan ie zijn (of haar) hitte niet kwijt en dat kan wel 's problemen opleveren.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 13:55 schreef Tomasso het volgende:
Bedankt voor jullie reacties, op m'n oude CRT monitor werkt het perfect met Keynote en die Screen Hack
Alleen moet ik die hack elke keer uitzetten als ik m'n iBook in sleep zet of uit zet of niet? Of als ik het externe beelscherm ervan af haal? Ik heb iig die hack die ervoor zorgde dat je iBook ook "aanbleef" na hem dichtgeklapt te hebben uitgezet.
Die heb ik juist uitgezet, dus die doet het nietquote:Op zaterdag 7 januari 2006 14:18 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Da's niet al te verstandig, want een iBook raakt zijn warmte kwijt via het toetsenbord. Nu je hem 'dicht' laat werken kan ie zijn (of haar) hitte niet kwijt en dat kan wel 's problemen opleveren.
Waarom is dat logisch?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 11:13 schreef nietzman het volgende:
Lijkt me vrij logisch.
Omdat Gmail wel een POP interface bied.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 14:45 schreef broer het volgende:
Waarom is dat logisch?
Ah, oké. Ik gebruik geen Gmail, dus dat wist ik niet. En ze vroeg erom, dus ik dacht: laat ik maar antwoord geven.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 14:58 schreef nietzman het volgende:
Omdat Gmail wel een POP interface bied.
De beste usernames zijn dan ook precies 6 tekens lang.quote:Op zondag 8 januari 2006 00:39 schreef Tijn het volgende:
Ik wilde laatst een gmail-account aanmaken, maar je mag geen usernames korter dan 6 tekens gebruiken
Ja hallo, niet dusquote:Op zondag 8 januari 2006 00:42 schreef Marble het volgende:
[..]
De beste usernames zijn dan ook precies 6 tekens lang.
Ik weet 100% zeker dat jij ook eerst tim@gmail.com hebt geprobeertquote:Op zondag 8 januari 2006 09:49 schreef tonks het volgende:
mijn naam heeft maar 3 letters!
Dat kan wel dacht ik. Ik kan je alleen niet vertellen hoe, maar er is hier vast iemand die het wel kan.quote:Op zondag 8 januari 2006 12:52 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
Vraagje: kan ik mijn iMac G5'je zomaar met UTP of USB aansluiten op een Win32 laptop om bestanden over te hevelen? Zou niet weten hoe ik die 13GB aan bewerkte video's anders getransporteerd krijg.
Windows File Sharing lijkt me het meest voor de hand liggende... Moet ik dan USB of UTP verbinden? En zien ze elkaar dan meteen?quote:Op zondag 8 januari 2006 12:56 schreef Tijn het volgende:
Onder System Preferences > Sharing zie je alle opties om bestanden te delen. De meeste opties werken ook in combinatie met een Windows-machine.
Ik weet niet of een directe USB-verbinding werkt. Ik denk het eigenlijk niet. Ik zou voor UTP gaan.quote:Op zondag 8 januari 2006 12:59 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Windows File Sharing lijkt me het meest voor de hand liggende... Moet ik dan USB of UTP verbinden? En zien ze elkaar dan meteen?![]()
Crossover neem ik aan..?quote:Op zondag 8 januari 2006 13:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik weet niet of een directe USB-verbinding werkt. Ik denk het eigenlijk niet. Ik zou voor UTP gaan.
Nou nog kijken of het vice versa ook zo makkelijk gaat.quote:Op zondag 8 januari 2006 12:59 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Heel gemakkelijk dus. Maja, van Apple verwacht je ook niet anders.
Daarom gebruik ik liever een protocol die wat minder van m'n client eist. FTP of HTTP zijn altijd wel lekker makkelijk.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:11 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Nou nog kijken of het vice versa ook zo makkelijk gaat.
Knock on wood.
Moet dat niet via een webserver?quote:Op zondag 8 januari 2006 13:14 schreef Tijn het volgende:
[..]
Daarom gebruik ik liever een protocol die wat minder van m'n client eist. FTP of HTTP zijn altijd wel lekker makkelijk.
Neah, je Mac crossed zelf. Je kunt er net zogoed een patchkabel tussendrukken.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:06 schreef Tijn het volgende:
Als je je Mac direct op de laptop aan wil sluiten wel ja.
Nee, ik had toen ik het spul van mn PC naar Powerbook moest verplaatsen een crossUTP kabel ofzo geleent, die er tussen gehangen. Via Finder verbonden met mn PC door het IP adres intevoeren en alles verplaatst.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:16 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Moet dat niet via een webserver?
Echt waar? Wat een prachtmachines zijn het toch!quote:Op zondag 8 januari 2006 13:18 schreef nietzman het volgende:
[..]
Neah, je Mac crossed zelf. Je kunt er net zogoed een patchkabel tussendrukken.
quote:Op zondag 8 januari 2006 13:18 schreef nietzman het volgende:
[..]
Neah, je Mac crossed zelf. Je kunt er net zogoed een patchkabel tussendrukken.
Als je bij Sharing op je Mac "Personal Web Sharing" of "FTP Access" aanzet, dan is je Mac opeens respectievelijk een HTTP of FTP-server.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:16 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Moet dat niet via een webserver?
Leer HTML en CSS (of desnoods PHP). Of gebruik Macromedia Dreamweaver maar dat heeft een nogal dure prijs. Je zult in ieder geval je moeten verdiepen in HTML en CSSquote:Op zondag 8 januari 2006 13:44 schreef MaRySe het volgende:
Oja oja oja
Als je zegmaar zo een ding wilt maken (site of zo) bijv met cuteftpmac kun je het uploaden en dan hoe maak je je eigen site want zo een eigen server heb ik wel.
Dat ziet er retecool uit.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:59 schreef Tijn het volgende:
Ik zit trouwens al uren te spelen met Context Free. Damn, wat tof zeg
Nee dat doe ik niet.quote:Op zondag 8 januari 2006 13:47 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Leer HTML en CSS (of desnoods PHP). Of gebruik Macromedia Dreamweaver maar dat heeft een nogal dure prijs. Je zult in ieder geval je moeten verdiepen in HTML en CSS. Boeken genoeg ...
Je bedoelt dus dat je een eigen domein wilt hebben, net zoals ik bijv. (spam) http://anthraxx.crondor.net/ heb? (crondor.net is mijn domein; anthraxx is mijn prive site).quote:Op zondag 8 januari 2006 14:14 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Nee dat doe ik niet.
Ik bedoel dat ik zo iets heb maar dan zelf
*spam*
http://maryse.lifeless.nl
Dit heb ik er zelf opgezet maar het is niet van mij die site.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |