'k ga het proberenquote:
quote:
ik zie hem nietquote:Op vrijdag 6 januari 2006 15:03 schreef Casparovvv het volgende:
[..]
[afbeelding]
wat gaar, niet helemaal mooi gelukt
wat vreemd, ik welquote:
Nu dan?quote:Op vrijdag 6 januari 2006 17:32 schreef carmiie het volgende:
[..]
ben ik weer de enige die hem niet ziet![]()
nu zie ik hem welquote:Op vrijdag 6 januari 2006 17:36 schreef DenSuperieurenVlaeminck het volgende:
[..]
Nu dan?
[afbeelding]
Anders ga je maar effe handmatig naar
http://users.skynet.be/fb101679/carmiie.jpg
Wat moet het eigenlijk voorstellen ?quote:Op vrijdag 6 januari 2006 18:00 schreef Ratelslangetje het volgende:
Wil iemand die van mij doen?
Alsjeblieft?![]()
volgens mij 'popt' dat oog er niet uit, maar wordt het open gehouden zodat iemand erin kan spugenquote:Op vrijdag 6 januari 2006 02:39 schreef nein het volgende:
nee!!! was dat een oog dat er uit popte!!? ik heb me echt kapot gestaard op dat plaatje, ik had al een vaag vermoeden dat er iets smerigs aan de hand was, maar zag t niet
onbewuste censuur noemen we dat dan maar!
Ik gok een ingelijste vleesboom met een stuk ducktape eroverheen.quote:Op vrijdag 6 januari 2006 18:01 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Wat moet het eigenlijk voorstellen ?
quote:
Een blonde vrouw, met een zwarte doek voor dr lichaam, die naar beneden kijkt.quote:Op vrijdag 6 januari 2006 18:01 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Wat moet het eigenlijk voorstellen ?
Wow! Heel mooi gedaan.quote:
aangezien de rest zowat helemaal zwart is, vraag ik me af of er veel te painten valtquote:Op vrijdag 6 januari 2006 22:18 schreef Radjesh het volgende:
doe de mijne ook maar... KnopfleR! zonder staf en hoed dan he![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |