Zoals bij de meeste te vinden in je "Ongewenste Items" in je Hotmail-inboxquote:
thnx, daar zat ie inderdaad.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:52 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Zoals bij de meeste te vinden in je "Ongewenste Items" in je Hotmail-inboxIk moest hem daar ook uit vissen.
![]()
Bij mij kwam hij heel netjes aan in mijn inboxquote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:52 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Zoals bij de meeste te vinden in je "Ongewenste Items" in je Hotmail-inboxIk moest hem daar ook uit vissen.
![]()
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:56 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Bij mij kwam hij heel netjes aan in mijn inbox
lolquote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:59 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Ik denk dat VV en ik hiermee onze gedachten over de Mods wel bewezen hebben..
![]()
Ik heb niets tegen Sub hoor, maar die jongen gebruikt ook zo veel verschillende e-maildressen.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:59 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Ik denk dat VV en ik hiermee onze gedachten over de Mods wel bewezen hebben..
![]()
heb jij maar 1 mail adres dan?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:05 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Ik heb niets tegen Sub hoor, maar die jongen gebruikt ook zo veel verschillende e-maildressen.
stoer man.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:10 schreef blackbully het volgende:
[..]
heb jij maar 1 mail adres dan?
ik heb drie msn adresjes en ik heb 4 mail adressen duss ehhhh 7 mail adresssen duidelijk toch
de meeste mensen hebben er ook maar 1. heb ook dingen gescheiden staan net als jij.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:17 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
stoer man.![]()
Ik heb 4 adressen en nog een zwik aliassen, maar ik gebruik ze strikt gescheiden van elkaar: 2 voor mn werk, 1 voor fotografie en 1 voor privé. Normaliter kom je me dus maar onder 1 adres tegen.
Wat is daar de reden voor dan?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:02 schreef Subhuman het volgende:
Er is een reden waarom dat alleen over de mail gecommuniceerd wordt. Bedankt.
De reden is dat er de vorige modellenmeet mensen zijn langsgekomen die helemaal niks met Fok of FOT te maken hadden, toevallig over de meet gelezen hadden, langskwamen, foto's maakten en deze voor zichzelf gebruikten. Daar zitten we niet op te wachten.quote:
Internet is een erg publieke plaats, en niet iedere boerendinges met een pc hoeft te weten waar we zijn.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:10 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Wat is daar de reden voor dan?
Het is toch veel lochischer om enigzins demecratisch te besluiten waar we afspreken?
Ik voel er weinig voor om bij voorbeeld bij een een of ander punt op CS af te spreken. Ik heb wel wat beters te doen als een half uur staan te blauwbekken in die hal tot iedereen er is.
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:15 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Internet is een erg publieke plaats, en niet iedere boerendinges met een pc hoeft te weten waar we zijn.
Natuurlijk kunnen we hier wel bespreken dat het handig is om op de -niet hier te noemen- locatie af te spreken en niet op CS. Dat is namelijk heel onhandig voor laatkomers en voor de geluksvogels die in Utrecht wonen.
ja wordt -10oC volgende weekquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:10 schreef PoseidonVS het volgende:
Ik heb wel wat beters te doen als een half uur staan te blauwbekken in die hal tot iedereen er is.
Ja tot +10 graden ja. Daarnaast is het gewoon een tocht gat.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:36 schreef Subhuman het volgende:
[..]
Volgens mij is de stationshal wel verwarmd.
Kom ik je wel gezelschap houdenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:51 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Ja tot +10 graden ja. Daarnaast is het gewoon een tocht gat.
Als jullie daar afwillenspreken prima, maar dan wacht ik julli in de stad wel op met een bakkie koffie en een stuk appeltaart.
*eensch isquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:55 schreef -Marjo- het volgende:
Ik wil graag afspreken op CS ergens, ik weet de weg niet in Utrecht...
Goed idee, gezellig.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:10 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Kom ik je wel gezelschap houden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |