tegenwoordig zijn ze er op hun 13e al bijquote:
en dan geen fles drank aankomenquote:Op maandag 2 januari 2006 12:55 schreef erikh het volgende:
Toen mijn zus was bevallen heb ik juist iets voor de ouders gegeven, ze krijgen al genoeg dingen voor het kindje. Werd wel gewaardeerd
Ik was zo blij met de filet americain die ik van mijn moeder kreeg. Misschien heeft je zus ook wel iets wat ze ontzettend lekker vind maar tijdens de zwangerschap niet mocht.quote:Op maandag 2 januari 2006 13:41 schreef UIO_AMS het volgende:
Biefstuk voor de aanstaande moeder. Dat kind krijgt wel genoeg van anderen.
Laat die maar liever in de winkel ja.quote:Op maandag 2 januari 2006 13:24 schreef Jelief het volgende:
Oja, liever geen knuffels, ik heb zo ontzettend veel knuffels gekregen dat ik niet weet waar ik ze moet laten.
quote:Op maandag 2 januari 2006 13:44 schreef m@x het volgende:
[..]
Ik was zo blij met de filet americain die ik van mijn moeder kreeg. Misschien heeft je zus ook wel iets wat ze ontzettend lekker vind maar tijdens de zwangerschap niet mocht.
Ja hoor, het bestaat wel, maar in België is het volgens mij meer ingeburgerd dan hierquote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:05 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Misschien heeft mijn vraag weinig met dit topic te maken, maar is het als aanstaande ouders geen idee om een babylijst achter te laten bij een bepaalde winkel? Net zoals je een bruidslijst kunt achterlaten bij een winkel? Of bestaat die mogelijkheid al?
Ja, ik heb daar wel een mening over. Bij een (kraam)cadeau gaat het om het idee en het gebaar. Vragen om geld of cadeaubonnen vind ik dan tamelijk onbeleefd. Je ontneemt niet alleen iemand het plezier om iets met zorg voor jou of je kind uit te zoeken, je geeft er ook nog blijk mee van een gebrek aan vertrouwen dat men met iets leuks zal aankomen.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:23 schreef lcicle het volgende:
okay, schrap dat spaarvarken maar!
Ik wil eigenlijk een tekstje op het geboortekaartje zetten waarmee ik aangeef liever een cadeaubon te krijgen.
Heeft iemand daar een ideetje over?
vind ik niet. Qua kleertjes heeft iedereen een andere smaak. Wat de een leuk vind, kan de ander verschrikkelijk vinden. En daarbij vragen mensen toch altijd wat je graag zou willen hebben??quote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:28 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, ik heb daar wel een mening over. Bij een (kraam)cadeau gaat het om het idee en het gebaar. Vragen om geld of cadeaubonnen vind ik dan tamelijk onbeleefd. Je ontneemt niet alleen iemand het plezier om iets met zorg voor jou of je kind uit te zoeken, je geeft er ook nog blijk mee van een gebrek aan vertrouwen dat men met iets leuks zal aankomen.
Daar ben ik het zeker mee eens Lienekien! Daarom vind ik het ook een beetje moeilijk om het eventueel op het kaartje te zetten.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:28 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, ik heb daar wel een mening over. Bij een (kraam)cadeau gaat het om het idee en het gebaar. Vragen om geld of cadeaubonnen vind ik dan tamelijk onbeleefd. Je ontneemt niet alleen iemand het plezier om iets met zorg voor jou of je kind uit te zoeken, je geeft er ook nog blijk mee van een gebrek aan vertrouwen dat men met iets leuks zal aankomen.
Als iemand 't je vraagt, vind ik het nog wat anders. Maar er zijn altijd mensen die al een idee hebben of graag zelf op zoek willen gaan. En met zo'n tekst op een geboortekaartje ontneem je hen die kans.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:30 schreef Vicky het volgende:
[..]
vind ik niet. Qua kleertjes heeft iedereen een andere smaak. Wat de een leuk vind, kan de ander verschrikkelijk vinden. En daarbij vragen mensen toch altijd wat je graag zou willen hebben??
Als iemand vroeg wat wil wilden ehbben vroegen we een kadobon van de H&M.
Natuurlijk krijg jij een kindje voor jezelf, dat lijkt me nogal logisch. Maar wat heeft dat te maken met anderen willen voorschrijven wat ze jou cadeau mogen doen, want dat is eigenlijk wat jij wil.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 14:26 schreef lcicle het volgende:
Ik krijg geen kindje voor mensen die graag een cadeautje geven, maar voor het kindje en mezelf.. Dus mensen mogen zich aan mij aanpassen, niet andersom.
En daarbij, mensen die mij goed kennen weten zelf wel dat ze ons niet blij maken met de zoveelste knuffelbeer of pyjama:)
Ik begin niet over je opvoeding, het was alleen een frase om dat bekende spreekwoord maar eens onder de aandacht te brengen. Dat het gaat om waardering voor het gebaar en niet of het iets is wat je zelf had gekocht.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 14:37 schreef lcicle het volgende:
Ik ben opgevoed met 'eerlijk duurt het langst'.
Beetje kinderachtig om over mijn opvoeding te beginnen. Jij was zeker zoiemand die een kamer vol speelgoed had waar je nooit mee speelde? Kom op zeg.
1 woord: egoistisch.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 14:44 schreef Lienekien het volgende:
Ik moet er niet aan denken dat een vriendin van mij die nu zwanger is me straks zo'n kaartje zou sturen. Blijf ik mooi zitten met het zelfgebreide vestje waar ik uren aan gewerkt heb...![]()
Nee, dat snap ik ook niet.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:12 schreef Sugar het volgende:
Hahaha, dat is toch niet egoistisch te noemen?![]()
quote:
Dat zal ze zeker waarderen, dat je rekening wil houden maar haar wensenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:26 schreef Zwaffel het volgende:
OT : Ik heb iets gekocht,een broekje,en een shirtje (ik had dr gebelt)
Ach, Ik zie Icicle al met moederdag tegen d'r kinderen gillen dat ze een cadeaubon wilde en niet de geverfde opgeplakte macaroni waar met bloed, zweet en tranen is aan gewerkt en de kinderen apetrots op zijn.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 14:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Natuurlijk krijg jij een kindje voor jezelf, dat lijkt me nogal logisch. Maar wat heeft dat te maken met anderen willen voorschrijven wat ze jou cadeau mogen doen, want dat is eigenlijk wat jij wil.
Jij bent zeker niet opgevoed met het aloude spreekwoord 'men mag een gegeven paard niet in de bek kijken'.
Twee woorden: ondankbaar en hebberig.![]()
Ik weet zelf niet eens of ik het leuk vindtquote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:29 schreef lcicle het volgende:
[..]
Dat zal ze zeker waarderen, dat je rekening wil houden maar haar wensen
Gefeliciteerd! En ik hoop dat ze het leuk vindt.
Dit wordt ons eerste kindje, dus ik heb er nog geen verstand vanquote:Op woensdag 4 januari 2006 09:34 schreef Zwaffel het volgende:
[..]
Ik weet zelf niet eens of ik het leuk vindtIk zat eraan te denken om er eventueel sloffen bij te doen.Maar die schoppen ze toch uit?
enig idee waar ik dat kan halen? Denk gewoon bij een babywinkel toch wel? of moet dat bij de juwelier oid?quote:Op woensdag 4 januari 2006 22:10 schreef Belana het volgende:
ow dat is leuk zwaffel, hebben wij ook gekregen en vond ik heel speciaal
lelijke pakjes zijn goed voor reserve kleidng op het kdvquote:Op woensdag 4 januari 2006 20:37 schreef jessie het volgende:
Ik zou het ook echt vreselijk stom vinden als ik een kaartje zou krijgen waar een envelopje op staat. Echt hebberig. Maar dat vind ik dus ook van trouwkaartjes.
Ik vond het vooral leuk dat mensen mijn meisje mooi vonden enzo. En wat ik kreeg vond ik ook bijzonder. En de dingen die niet mijn smaak waren kwamen ook wel weer van pas hoor. Iemand zoekt het met liefde voor je uit, dan is het voor mij al mooi genoeg. Ook al is het nog zo lelijk. Als je kind tig keer kots op een dag, dank je god op je blote knieen nog eens voor een foei lelijk pakje
Nee niks zo vervelend als mensen die zelfs de kadootjes willen regiseren
Ik denk dat je bij een juwelier meer kans hebt.quote:Op woensdag 4 januari 2006 22:18 schreef Zwaffel het volgende:
[..]
enig idee waar ik dat kan halen? Denk gewoon bij een babywinkel toch wel? of moet dat bij de juwelier oid?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |