Een hoge frequentie. Wat the hell?quote:Op vrijdag 30 december 2005 16:30 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik weet op dit moment niet eens hoe mijn bewustzijn werkt, af en toe zit ik op hoge frequentie en ben ik helder, af en toe zak ik in en is het wir-war. Ik heb op dit moment geen hoger doel, het enige dat mijn bedoeling is, dat is genieten van het leven en rustig blijven plus een mooie baan krijgen/vinden in de toekomst.
Maar je weet nooit wat de toekomst brengt met bewustzijn. Bewustzijn wisselt hier dus vaker en ik heb het liefst een constant bewustzijn waar ik helder en standvastig ben.
Mijn missie, ik heb nu geen missie. Mijn missie is levensvreugde en levensenergie behouden en genieten zoals ik al zei. En proberen te ontdekken wat de zin is van alles. Maar de zin is om te genieten van alles.
Een hogere frequentie jah, waar ik in beter contact sta met alles en de omgeving. Of gewoon een hogere aanwezigheid of wat dan ook.quote:Op vrijdag 30 december 2005 16:32 schreef Seneca het volgende:
[..]
Een hoge frequentie. Wat the hell?
Weet je wat het met jou is dromenvanger.? Jij geeft een bepaalde betekenis aan woorden. Een betekenis die verder niemand anders aan die woorden geeft. Daarom zijn jouw posts ook zo onnavolgbaar.
Waar ik me druk om maak? Telkens als ik jouw posts lees krijg ik het gevoel dat ik gek benquote:Op vrijdag 30 december 2005 16:34 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Een hogere frequentie jah, waar ik in beter contact sta met alles en de omgeving. Of gewoon een hogere aanwezigheid of wat dan ook.
MIsschien zijn mijn posts voor jou onnavolgbaar, zolang er ook maar 1 is die het begrijpt is het goed. En zelfs al begrijpt niemand het, dan nog begrijp ik het zelf enigszins.
Dus waar maak jij je zo druk over?
Ik begrijp zoveel posters niet hier op fok! , dus wat boeit het allemaal.
Ik ben niet in ieder topic op deze manier aanwezig. Er zijn genoeg topics waar ik anders schrijf, maar sommige topics nodigen uit om je wazige kant te laten zien op bepaalde opzichten. Als je praat over bewustzijn dan praat je vanzelf over iets vaags en ontastbaars. En om dat te begrijpen moet je vanzelf wel eens onsamenhangend praten. En misschien is het helemaal niet te begrijpen hoe dat allemaal in zijn werk gaat. Hoe je aanwezig bent op deze wereld en hoe je ervaart en beleeft en nog meer. Hoe je helder bent of juist wazig en ga zo door.quote:Op vrijdag 30 december 2005 16:36 schreef Seneca het volgende:
[..]
Waar ik me druk om maak? Telkens als ik jouw posts lees krijg ik het gevoel dat ik gek benOmdat ik er niks van begrijp. En dat frustreert me. Ik ben iemand die altijd alles wil begrijpen
![]()
Mwa, met alle respect: ik vind dat je best open mag staan voor dingen in een subforum als TRU. Maar kom dan op z'n minst met een samenhangende openingspost, waar mensen wat mee kunnen. Dit nodigt imho niet echt uit tot een zinvolle discussie.quote:Op vrijdag 30 december 2005 16:40 schreef Mirage het volgende:
de 1ste 3 posts, na de OP, waren offtopic gebagger.
Dat is geen goede manier om een topic te beginnen, voortaan achterwege laten !
Het probleem is als je op een dergelijke wazige manier praat dat mensen er niks mee kunnen, omdat de je woorden op dat moment alleen in jou ervaringswereld betekenis hebben. De kunst is juist om je gedachten zo te verwoorden dat een buitenstaander zich daarin kan verplaatsenquote:Op vrijdag 30 december 2005 16:43 schreef Dromenvanger het volgende:
@Seneca, mijn broer zegt ook wel eens tegen mij dat hij me niet kan volgen, af en toe word hij ook wel eens gek. Maar er zijn momenten dat hij zegt dat ik wel te volgen ben. Ik leef soms op een hele andere golflengte als ik ergens over nadenk. Maar dat is dus over het ontastbare.
Laat me over een film praten of over muziek dan ben ik heel anders. Het is maar net waar het onderwerp over gaat.
Dus ik ben niet eens zo heel wazig te noemen. Het ligt eraan waar het over gaat dus.
Ik wil trouwens ook alles begrijpen, en dat begint ook bij mezelf als ik praat over hoe ik dingen waarneem op deze wereld en wat er allemaal waar te nemen valt buiten wat zich direct laat zien.
Wil niet zeggen dat ik helemaal van deze wereld ben. Het is gewoon het onderwerp dat wazig is. En af en toe foute woorden gebruiken ligt aan mij, als ik weer eens te fanatiek aan het schrijven ben en het bericht niet nalees alvorens het in te voeren
Kloptquote:Op vrijdag 30 december 2005 16:44 schreef Seneca het volgende:
[..]
Het probleem is als je op een dergelijke wazige manier praat dat mensen er niks mee kunnen, omdat de je woorden op dat moment alleen in jou ervaringswereld betekenis hebben. De kunst is juist om je gedachten zo te verwoorden dat een buitenstaander zich daarin kan verplaatsen
Dan is het de gedachte die wordt ingevoerd omdat ik om denksnelheid typ en dus zoals ik al zei op invoeren druk zonder te denken. Maar dat zei ik net al. Iets algemener kan geen kwaad. Ik weet zelf ook dat het niet altijd even duidelijk is. Maar dat heeft ook met dit sub-forum te maken, dat nodigt soms tot wazigheid uit als het ware.quote:Op vrijdag 30 december 2005 16:47 schreef Urquhart het volgende:
Inderdaad, ik lees regelmatig met belangstelling de posts van Dromenvanger. Maar meestal haak ik halverwege af, omdat het te persoonsgebonden is, waardoor het voor een buitenstaander moeilijk te begrijpen is.
Juistquote:Op vrijdag 30 december 2005 16:50 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Dan is het de gedachte die wordt ingevoerd omdat ik om denksnelheid typ en dus zoals ik al zei op invoeren druk zonder te denken. Maar dat zei ik net al. Iets algemener kan geen kwaad. Ik weet zelf ook dat het niet altijd duidelijk is.
En juist duidelijkheid is goed. Wazigheid is nooit fijn. En langdradigheid is ook niet goed.
Kort = krachtig.
En ga zo door.
quote:
Nee, je bent nog en eens niet ingegaan op mijn verhaal..! Vertel dan eens wat je er van vind..is het niet raar dat sommige mensen die niet lang meer te leven hebben af en toe toch nog jaren leven? Verklaar..In hoeverre jij denkt dat alles reeel is is voor mij slechts een raadsel..want je verteld er ook niks over..dus kan ik hier echt niks mee..wil jij discussieren lees dan gewoon goed, misschien begrijp je het dan wat beterquote:Op vrijdag 30 december 2005 16:41 schreef Seneca het volgende:
[..]
Maar kom dan op z'n minst met een samenhangende openingspost, waar mensen wat mee kunnen. Dit nodigt imho niet echt uit tot een zinvolle discussie.
Verbanden tussen leggen, nokwanda, hoever gaat dat? Want ik denk dat ik dat ook wel doe..gaat dat erg ver? Gewoon een vraagje tussendoor; denk je bijv. op wereldniveau?quote:Op vrijdag 30 december 2005 18:26 schreef nokwanda het volgende:
Wat kan ik zeggen mbt mijn eigen bewustzijn? Dat ik overal verbanden tussen leg. Dat mijn hoofd soms als een puzzel is waar de stukjes op hun plaats vallen. Waar het soms een janboel lijkt voor een tijdje. Maar waar na dat tijdje soms ook opeens een paar stukjes zodanig op hun plaats vallen dat er weer een boel duidelijk wordt.
Gaat erg ver en op alle niveau's. Ook op wereldniveau. Ook op persoonlijk niveau. In het dagelijkse materiele maar ook in het bewustworden van mezelff en mijn eigen denkprocessen.quote:Op vrijdag 30 december 2005 18:35 schreef displission het volgende:
[..]
Verbanden tussen leggen, nokwanda, hoever gaat dat? Want ik denk dat ik dat ook wel doe..gaat dat erg ver? Gewoon een vraagje tussendoor; denk je bijv. op wereldniveau?
Deels. Er is uit de hand lopen en uit de hand lopen. Te snel, te veel op een kunstmatige manier kan schadelijk zijn. Je bewustzijn heeft een natuurlijke manier om snelheid aan te geven. Om zaken te blokkeren die nog niet gezien moeten worden maar die mettertijd duidelijk zullen zijn. Als je dat afdwingt kan het fout gaan. Daarom ben ik wat sceptisch over bepaalde drugs. Ze kunnen je een doorbraak geven. Maar of je de doorbraak aankunt of er geflipt van wordt is nog maar de vraag. Dat is ook afhankelijk van andere puzzelstukjes en hoe die al liggen.quote:Op zaterdag 31 december 2005 03:27 schreef displission het volgende:
Misschien wel..
als puzzelstukjes in elkaar vallen is het af en toe er bijna angstig om van te worden toch? Soms kan het natuurlijk zijn dat bepaalde dingen gebeuren..idd wat dromenvanger zei..iets zoals dat je bewustzijn uit de hand kan lopen, maar dat hoort er ook bij denk ik dan..als dingen niet gigantisch fout of juist heel goed gaan kun je er anders niet van leren..dus het is ergens goed voor.
quote:alles perfect is toch ook maar so so.
Ja, ik zou dat doen. Moreover.... het is een van mijn frustraties dat ik niet op constante basis in staat ben om dat te doen omdat de middelen me ontbreken terwijl ik in de positie ben om echt te zien wat er bij een aantal specifieke personen die in die omstandigheden leven nodig is en ik het niet heb om te geven. En ik weet dat het deels mijn verantwoordeljikheid is om dat wel te doen. Niet om de puzzel voor die personen te maken maar juist om hen verder te helpen. En daarmee vallen ook voor mij weer stukjes op hun plek.quote:Mensen in arme landen hebben het niet goed wat als jij dat kunt veranderen..zou je het dan doen? Je kunt dan op zijn minst de omgeving perfect maken en ja je mag gewoon blijven roken..immers jijzelf zal nooit perfect zijn om maar een voorbeeld te noemen..
Als iedereen hetzelde zou schrijven (praten) valt er ook weinig meer te leren, niet?quote:Op vrijdag 30 december 2005 16:41 schreef Seneca het volgende:
Mwa, met alle respect: ik vind dat je best open mag staan voor dingen in een subforum als TRU. Maar kom dan op z'n minst met een samenhangende openingspost, waar mensen wat mee kunnen. Dit nodigt imho niet echt uit tot een zinvolle discussie.
ff om te reageren op jouw verhaal nowkanda..je schrijft het allemaal voortreffelijk moet ik zeggen. In hoeverre spreek je van kunstmatig? Kijk misschien is blowen wel dat extra beetje wat je nodig hebt dagelijks..om het zomaar even te zeggen..ik zal je een verhaal vertellen..quote:
Op zaterdag 31 december 2005 16:04 schrijft displission het volgende:quote:Op zaterdag 31 december 2005 14:10 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Als iedereen hetzelde zou schrijven (praten) valt er ook weinig meer te leren, niet?
En zeggen hoe anderen mensen zouden moeten schrijven, vind ik soms ook zoiets. Kijk naar de grote filosofen, zij kunnen mij toch een partijtje vaag schrijven soms, echter komen ze wel tot punten en/of stemmen tot nadenken. Hoe groter de geest, hoe meer er uit kan komen, niet?
Laat ze
En waar mensen wat mee kunnen? Dat is praten voor iedereen.
Waar jij niks mee kan, prima. Maar laat iedereen zelf bepalen hoe en wat. En hij is open in truth, dus waarom restricties opleggen onder het motto 'niemand kan het volgen'. Nee, jij kan het niet volgen of wilt het niet volgen, hoeft dus niets te zeggen over een ander.
en zo kan ik wel doorgaan
Op zaterdag 31 december 2005 16:04 schrijft displission het volgende:quote:Wat betreft bewustzijn.
Ligt voor mij besloten in het woordje zijn, en hoe meer ik ben, hoe meer ik soms ... uhm alles, behalve denk. Dat komt later dan wel weer. Zoiets, even kort.
Hé, wat voor kleur heb ik dan aanquote:Op zaterdag 31 december 2005 15:55 schreef displission het volgende:
Op zaterdag 31 december 2005 16:04 schrijft displission het volgende:
Wholy fuck what a great poem just for me on this special day..nee wat ik bedoelde sweetgirly..wat een mooie tekst ik denk wel dat hij er wat mee kan..trouwens leuke broek heb je aan..
Zoiets idd.quote:Op zaterdag 31 december 2005 16:04 schrijft displission het volgende:
Zou je hier wat duidelijker over kunnen zijn? Je bedoelt als ik het goed begrijp dat je af en toe gewoon geen gedachtes heb..volgens mij heb ik dat constant..alles wat ik type komt ook altijd recht uit mijn hart..
nou dat valt ook wel mee, iedereen die een beetje mediteert snapt dat volgens mij wel.quote:Op vrijdag 30 december 2005 16:32 schreef Seneca het volgende:
[..]
Een hoge frequentie. Wat the hell?
Weet je wat het met jou is dromenvanger.? Jij geeft een bepaalde betekenis aan woorden. Een betekenis die verder niemand anders aan die woorden geeft. Daarom zijn jouw posts ook zo onnavolgbaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |